Προς το περιεχόμενο

Εξαγωγη δοντιου


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω να κανω εξαγωγη αυριο σε τραπεζιτη αλλα φοβαμαι παρα πολυ γιατι πιστευω οτι δεν θα με πιασει η αναισθησια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβαμαι επειδη θα εβγαζα εναν πριν 1 χρονο και μου εκανε (αλλος οδοντιατρος)2 ενεσεις και το ενιωθα οταν το τραβουσε και ποναγα πολυυυ και δεν το εβγαλα...😥😥

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Eleni1994 είπε

Φοβαμαι επειδη θα εβγαζα εναν πριν 1 χρονο και μου εκανε (αλλος οδοντιατρος)2 ενεσεις και το ενιωθα οταν το τραβουσε και ποναγα πολυυυ και δεν το εβγαλα...😥😥

Μηπως πηγες σε χασάπη και όχι σε οδοντίατρο;; 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεστο αυτο στον τωρινο σου οδοντιατρο ετσι ωστε να κανει τις ενεσεις κατανεμημενες στα νευρα ετσι ωστε να σε πιασει και εμενα δεν με επιανε καλα η ναρκωση και το ηξερε η οδοντιατρος μου και μου εριχνε λιγο παραπανω και την αφηνε περισσοτερη ωρα να δρασει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω 5 μερες που πινω αντιβιωση σημερα τελειωσε αλλα με πιανει το νευρο σαν σουβλια,μαχαιρια και φοβαμαι τοσο πολυυυ..τρεμω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα πας σε σωστο γιατρο δε θα νιωσεις τιποτα. Εβγαλα φετος δοντι και αν εξαιρεσεις τη ταλαιπωρία που εφαγαν τα χειλη μου, δεν ενιωσα τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Lezantas26 είπε

Αμα πας σε σωστο γιατρο δε θα νιωσεις τιποτα. Εβγαλα φετος δοντι και αν εξαιρεσεις τη ταλαιπωρία που εφαγαν τα χειλη μου, δεν ενιωσα τιποτα.

Ειχες πονο οταν πηγες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, DZ-Photographer είπε

Η αναισθησία θα σε πιάσει, να ανησυχείς για όταν φύγει και θα νιώσεις τον πόνο.

τι βλακειες λες ; κανενα πονο δε νιωθεις μετα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Eleni1994 είπε

Ειχες πονο οταν πηγες?

Για τη κατασταση που ηταν το δοντι μπορω να πω δεν ειχα πονο. Οδοντόβουρτσα δεν ακουμπουσα εκει διοτι μετα μεχρι και ο αερας με ποναγε, αλλα οσο τ αφηνα ησυχο με αφηνε κ αυτο. Οποτε οταν πηγα ναι μεν δε ποναγα αλλα ηταν σαπιο ολο.

Ξερω οτι και να το πω δε βοηθαει :P αλλα χαλαρωσε. Και γω χεσμενος πηγα και ολα πηγαν εξαιρετικά.. αμα εξαιρεσουμε οτι το ατιμο δεν εβγαινε με τιποτα. Δυο γιατρους ειχα και το παλευαν εναλλαξ 😛😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Lezantas26 είπε

Για τη κατασταση που ηταν το δοντι μπορω να πω δεν ειχα πονο. Οδοντόβουρτσα δεν ακουμπουσα εκει διοτι μετα μεχρι και ο αερας με ποναγε, αλλα οσο τ αφηνα ησυχο με αφηνε κ αυτο. Οποτε οταν πηγα ναι μεν δε ποναγα αλλα ηταν σαπιο ολο.

Ξερω οτι και να το πω δε βοηθαει :P αλλα χαλαρωσε. Και γω χεσμενος πηγα και ολα πηγαν εξαιρετικά.. αμα εξαιρεσουμε οτι το ατιμο δεν εβγαινε με τιποτα. Δυο γιατρους ειχα και το παλευαν εναλλαξ 😛😉

Χαχαχα ακου εκει χεσμενος πηγα λεει εγω χεστηκα απο τωρα ασε οταν θα παω εκει..🤣 ευχαριστω παντως μου εφτιαξες την διαθεση 🤣

10 λεπτά πριν, tsipakis είπε

τι βλακειες λες ; κανενα πονο δε νιωθεις μετα

Το ελπιζω..😥

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Eleni1994 είπε

Χαχαχα ακου εκει χεσμενος πηγα λεει εγω χεστηκα απο τωρα ασε οταν θα παω εκει..🤣 ευχαριστω παντως μου εφτιαξες την διαθεση 🤣

Το ελπιζω..😥

7 εχω βγαλει 

πονος 0

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tsipakis είπε

7 εχω βγαλει 

πονος 0

Ειμαι 25χρονων γαιδουρα εχω βγαλει 2 και εχω να βγαλω αλλους 3..η φοβια μου με εφτασε σε αυτο το σημειο...😥

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, tsipakis είπε

7 εχω βγαλει 

πονος 0

 

4 λεπτά πριν, Eleni1994 είπε

Ειμαι 25χρονων γαιδουρα εχω βγαλει 2 και εχω να βγαλω αλλους 3..η φοβια μου με εφτασε σε αυτο το σημειο...😥

Καλα ρε παιδια με τη πρωτη τα βγαζετε? 28 ειμαι και μονο το προαναφερθεν ενα εβγαλα κ αυτο γιατι δε δεχοντουσαν να του κανουν απονευρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...