Προς το περιεχόμενο

Εξαγωγη δοντιου


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Lezantas26 είπε

Καλα ρε παιδια με τη πρωτη τα βγαζετε? 28 ειμαι και μονο το προαναφερθεν ενα εβγαλα κ αυτο γιατι δε δεχοντουσαν να του κανουν απονευρωση.

Εγω ναι κατευθειαν οταν αρχιζε να με ποναει πηγαινα τρεχοντας..🤣οπωςθα παω σημερα..αν και δεν νιωθω πονο τρ αλλα εχω κλεισει το ραντεβου αλλιως...🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Eleni1994 said:

Ειμαι 25χρονων γαιδουρα εχω βγαλει 2 και εχω να βγαλω αλλους 3..η φοβια μου με εφτασε σε αυτο το σημειο...😥

συγνώμη, αν βγάλεις πέντε τραπεζίτες, πως θα μασας/αλεθεις την τροφή; αν φοβάσαι την εξαγωγή, σκέψου τι θα γίνεται με απονεύρωση/εμφυτεύματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Eleni1994 είπε

Εχω 5 μερες που πινω αντιβιωση σημερα τελειωσε αλλα με πιανει το νευρο σαν σουβλια,μαχαιρια και φοβαμαι τοσο πολυυυ..τρεμω...

Εάν είχε κάνει απόστημα και με την αντιβίωση που πήρες ο πόνος δεν σταμάτησε να μην το βγάλεις.Να συνεχίσεις αντιβίωση για 2-3 μέρες ακόμη μέχρι να σου περάσει τελείως ο πόνος. Τότε καθόλου δεν πονάει.Εάν δεν έχει φύγει το απόστημα και πονάει ακόμη μόνο τότε δεν σε πιάνουν οι ενέσεις.

3 ώρες πριν, sotirisl είπε

συγνώμη, αν βγάλεις πέντε τραπεζίτες, πως θα μασας/αλεθεις την τροφή; αν φοβάσαι την εξαγωγή, σκέψου τι θα γίνεται με απονεύρωση/εμφυτεύματα...

Σωτήρη όταν κάποιοι δεν τα προσέχουν , δεν παίρνουν σφράγισμα ή απονεύρωση ,τότε υπάρχουν και οι γέφυρες για όσους δεν έχουν τα λεφτά για εμφυτεύματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, papoys1 είπε

Εάν είχε κάνει απόστημα και με την αντιβίωση που πήρες ο πόνος δεν σταμάτησε να μην το βγάλεις.Να συνεχίσεις αντιβίωση για 2-3 μέρες ακόμη μέχρι να σου περάσει τελείως ο πόνος. Τότε καθόλου δεν πονάει.Εάν δεν έχει φύγει το απόστημα και πονάει ακόμη μόνο τότε δεν σε πιάνουν οι ενέσεις.

Σωτήρη όταν κάποιοι δεν τα προσέχουν , δεν παίρνουν σφράγισμα ή απονεύρωση ,τότε υπάρχουν και οι γέφυρες για όσους δεν έχουν τα λεφτά για εμφυτεύματα.

Δεν αισθανομαι πονο μονο μια φορα με επιασε ενας ξαφνικος οξυς πονος οταν εφαγα γλυκο...τωρα μονο ελαχιστα τ αισθανομαι...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Eleni1994 είπε

Ειμαι 25χρονων γαιδουρα εχω βγαλει 2 και εχω να βγαλω αλλους 3..η φοβια μου με εφτασε σε αυτο το σημειο...😥

Ηρέμησε δεσποινίς. Τα πρώτα επτά είναι δύσκολα.

Στο τέλος θα βγεις πιο δυνατή (μα και ολίγον τι φαφούτα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...