Προς το περιεχόμενο

Box Food επιστροφη σε πόντους - Μόνο σήμερα


stratos_21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντωμεταξύ κάποιος που κάνει τώρα εγγραφή παίρνει και 5.000 πόντους από την εφαρμογή. Δηλαδή με 10€ παραγγελία έχει 10€ καύσιμα Έκο. Χωρίς καν να υπολογίζω πόντους από αξιολογήσεις κλπ κλπ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, F117 είπε

Περιμένω την πρώτη επιταγή...και θα βάλω κ δεύτερη σήμερα αυριο.....

Έχω εξαργύρωση εννοείται κ μερικούς πόντους σε έκπτωση σε παραγγελια μου.

Είναι ανταπόδοτικο. Τέλος για εμένα το efood. Ακόμα και ένα πόντο ανά ευρώ να έδινε δεν είναι σαν την κοροϊδία του efood! Φιλιά!

Άμα δεν πάω έξω σήμερα θα κάνω παραγγελία από εκει

Εγώ πάντα ελέγχω πεινιατα στο efood ή πχ το 1+1 που τρέχει τώρα, και αν δω ότι δεν βρίσκω κάτι πάντα παίρνω από  box , το 90% των καταστημάτων πλέον υπάρχουν και σε αυτό (Άλιμος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το καλό με το efood ήταν το 10% (και άλλες φορές) 15% έκπτωση ανα παραγγελία (από την CU εφαρμογή) και η τυχερή πινιάτα (όπου δεν έμπαινε το 10%). 

Τώρα στο box μπορείς να βάλεις και κουπόνι 10% (μέσα από το what's up)και πόντους (πρώτα μπαίνουν οι πόντοι και μετά το 10%) ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ. 

Δεν μπορώ να καταλάβω αυτό το μοντέλο κατά πόσο είναι βιώσιμο για την cosmote γιατί αυτή την στιγμή ότι και να πάρεις είναι λες και έχει έκπτωση 30% και ειδικά σήμερα λες και είμαστε (χονδρικά) έκπτωση 60%. Δεν έχω χρησιμοποιήσει κάποιο κουπόνι από τα συνεργαζόμενα καταστήματα, αλλά το γεγονός ότι πληρώνω 30% λιγότερο είναι top.

Άντε να μπουν και άλλοι στο παιχνίδι και να τους αλλάζουμε κυκλικά ανάλογα πότε βγάζει κράχτη ο καθένας :P :P 

Επεξ/σία από Billator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Cosmote έχει ρίξει χρήμα στην εφαρμογή η αλήθεια είναι με πολλές προσφορές. Τις προάλλες είχα κάνει μια παραγγελία από ένα σουβλατζίδικο αλλά δεν πέρασε ποτέ. Παίρνω το κατάστημα και μου λένε έχουμε θέμα με τη φούσκα και για κάνα 2ωρο δε μπορούμε να εξυπηρετήσουμε. Με παίρνει η Cosmote καπάκι, μου ζητάνε συγγνώμη και μου στέλνουν κωδικό με κουπόνι 4€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα εγγραφή και μου έδωσε 6.000 πόντους.

Μετά παραγγελία €56 και πήρα άλλους 33.540 πόντους, σύνολο 39.540.

Αν υποθέσουμε πως τα εξαργυρώνω σε επιταγές, έχω €30 σε καύσιμα ΕΚΟ ή σχεδόν €50 για αγορές από τον Γερμανό. Δεδομένου πως θα βάλω βενζίνη κάποια στιγμή μια χαρά βγαίνει σαν έκπτωση, περισσότερο από 50%.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αποθηκεύσεις και πληρώσεις με κάρτα σου δίνει και από εκεί πόντους, τουλάχιστον πριν 2 μήνες έδινε (νομίζω 2000). Δίνει και 250 πόντους αν κάνεις κριτική στο κατάστημα που έκανες παραγγελία.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Narayan είπε

Έκανα εγγραφή και μου έδωσε 6.000 πόντους.

Μετά παραγγελία €56 και πήρα άλλους 33.540 πόντους, σύνολο 39.540.

Αν υποθέσουμε πως τα εξαργυρώνω σε επιταγές, έχω €30 σε καύσιμα ΕΚΟ ή σχεδόν €50 για αγορές από τον Γερμανό. Δεδομένου πως θα βάλω βενζίνη κάποια στιγμή μια χαρά βγαίνει σαν έκπτωση, περισσότερο από 50%.

Μπορούσες να βάλεις και το 10% κουπόνι στην παραγγελία. Θα πλήρωνες €50,4 και θα έπαιρνες 30.240 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, kostakiss είπε

άρα με 18€ παραγγελία σήμερα ,παίρνεις κουπονάκι έκο 10€ για καυσιμα.

not bad.

Not bad αν επαιρνες τον κωδικο στο κινητο σου για παραδειγμα. Ετσι οπως το κανουν, μια φορα το εκανα, δεν θα το ξανακανω προσωπικα, μου φανηκε γολγοθας ολη η διαδικασια για το δεκαρικο. Για μενα δεν αξιζε, εννοω οτι αν ηξερα ολη την διαδικασια, δεν θα το εκανα. Ενω οταν το εκανα πιστευα οτι ηταν φοβερο και πολυ συμφερον! "Πισω ειχε η αχλαδα την ουρα". :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To αστειο ειναι οτι εδω μονο μια πιτσαρια ειναι στο box και αυτη ειναι κλειστη οποτε .... Ωπ το lag κανει rubberband παλι

 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 λεπτά πριν, Sheriff είπε

Υπερβολες απο τον κριτη

Δεν νομιζω οτι περιεχει καμια υπερβολη ο "κριτης". Καθε αλλο, σε μενα οι χρονοι που αναφερει ηταν πολυ παραπανω και ισχυουν και ολα τα αλλα που λεει. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Δεν νομιζω οτι περιεχει καμια υπερβολη ο "κριτης". Καθε αλλο, σε μενα οι χρονοι που αναφερει ηταν πολυ παραπανω και ισχυουν και ολα τα αλλα που λεει. 

Κανενα θεμα απο τη μερια μου, αρκουσε μια απαντηση στο κινητο απο κοσμοτε και περιμενα το κουριερ τις επομενες μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Μόλις τώρα, Sheriff είπε

Κανενα θεμα απο τη μερια μου, αρκουσε μια απαντηση στο κινητο απο κοσμοτε και περιμενα το κουριερ τις επομενες μερες.

Ποια ειναι η υπερβολη σε αυτα που λεει; Καμια, απλα λες με αλλες λεξεις (πολυ περιορισμενες και οχι αναλυτικα) το συμβαν. Ενω ο αλλος το λεει αναλυτικα.

7 λεπτά πριν, LaMereda είπε

Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κάποιο επιπλέον όφελος για χρήση της mobile εφαρμογής ή είναι ακριβώς το ίδιο με το website;

Κανενα παραπανω οφελος. Μαλιστα θυμαμαι οτι στο web ειχα προβλημα με κατι που δεν δουλευε και υποχρεωτικα εβαλα το app και το προχωρησα απο εκει.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...