Προς το περιεχόμενο

Βίντεο αποκαλύπτει τον σχεδιασμό του iPhone SE 2 [Ενημέρωση]


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 λεπτά πριν, chris_g92 είπε

Ε θα το αγοράσει ο κόσμος γιατί είναι θύματα του μάρκετινγκ. Κάποιος που θα έχει χαμηλό μπάτζετ θα προτιμήσει να πάρει αυτό στις 4.7 ιντσες και ας είναι μαλάκια παρά να πάρει κάτι άλλο καλύτερο , μόνο και μόνο επειδή είναι iPhone. Μια χαρά τηλέφωνα είναι τα iPhone αλλά αν είναι να πάρεις iPhone ε πάρε το καλό όχι το πιτσιρίκι απλά για να λες ότι έχεις .

 

Δεν θα το πάρει κάποιος για να λέει ότι το έχει. Θα έχει το IOS 13 + A13 cpu μέσα που είναι ότι καλύτερο υπάρχει. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, stafaf είπε

Οταν βγει το ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ se2 θα το σχολιάσουμε.

Εδώ είναι καραfake και ήδη φλομώσαμε στα σχόλια.

Δεν νομίζω να είναι και πολύ μακριά από αυτό που θα κυκλοφορήσει με τη μόνη μου ελπίδα/ευχή είναι να έχει μεγαλύτερη οθόνη... μιας και είναι κάτι που μπορεί πολύ εύκολα να το κάνει η apple αφού κατασκευαστικά η οθόνη είναι αυτόνομη από το υπόλοιπο σώμα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, nat10 είπε

Αυτό το έβγαλαν fake video από εχθές.. Ωραία ενημέρωση κάνετε.. Ότι να ναι τελείως

 

14 λεπτά πριν, stafaf είπε

Οταν βγει το ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ se2 θα το σχολιάσουμε.

Εδώ είναι καραfake και ήδη φλομώσαμε στα σχόλια.

Ότι και να λέτε, σας αγνοούμε. Είναι ακριβό, άσχημο, παλιομοδίτικο και που πας ρε Apple με τούτο😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, VChris είπε

Ότι και να λέτε, σας αγνοούμε. Είναι ακριβό, άσχημο, παλιομοδίτικο και που πας ρε Apple με τούτο😁

Πότε είπαμε βγαίνει το android 10 για το s8?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, KostasKri είπε

Είναι θύμα marketing κάποιος επειδή αγοράζει iPhone; Δηλαδή όταν ΌΛΟΙ οι υπόλοιποι που αγοράζουν 108MP camera, 12GB ram, 5G κτλ κτλ δεν είναι θύματα marketing; Δεν έχω δει την Apple να πουλάει άχρηστα specs ποτέ (τις περισσότερες φορές δεν τα αναφέρει καν). Το marketing τους είναι απλό και δεν μπερδεύουν τον χρήστη να τον βάλουν στην διαδικασία να συγκρίνει MP και GB ram. Έχει το reputation ότι είναι smooth, δεν κολλάει έχει καλές κάμερες κτλ κτλ και δεν ασχολείται κανένας με νούμερα. Και για τον απλό χρήστη είναι πολύ πιο εύκολο από το να κάθετε να συγκρίνει πίνακες με 15 μοντέλα για να βρει το "best spec'ed device" για να ανακαλύψει στο τέλος ότι είναι χειρότερο από ένα άλλο γιατί εν τέλει το software ΜΕΤΡΆΕΙ περισσότερο από το hardware.

Εσύ δηλαδή είσαι ευχαριστημένος με το χαλί που έβγαλε?Έχεις δει τις συσκευές που βγάζουν οι Κινέζοι στα 500€?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

λες, οταν λειπουν τα κλικ απο ενα σαιτ να ανεβαζει θεματα με αππλε και να καθαριζει...

απο την αλλη γινονται αυτα τα πραγματα...

εγω δεν τα πιστευω...

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Kostasft είπε

Εσύ δηλαδή είσαι ευχαριστημένος με το χαλί που έβγαλε?Έχεις δει τις συσκευές που βγάζουν οι Κινέζοι στα 500€?

Εγώ προσωπικά αν ρωτάς δεν θα το αγόραζα. Στον πατέρα μου, στον θείο μου και την μάνα μου πχ θα το αγόραζα με κλειστά τα μάτια. Θα το πάρουν, θα το σετάρω μία φορά και θα το ξεχάσω μέχρι να σταματήσει να παίρνει αναβαθμίσεις σε 5-6 χρόνια. Δεν ψάχνουν όλοι συσκευές με 5 κάμερες και edge to edge οθόνες. Μερικοί απλά θέλουν κάτι απλό να κάνουν την δουλειά τους αξιόπιστα χωρίς πολλά γύρω γύρω...

Edit: Επίσης σκέψου ότι υπάρχει κόσμος που το android δεν είναι καν στην λίστα με τις επιλογές τους. Εγώ αν έπαιρνα android ποτέ θα ήταν καθαρά για παιχνίδι και για να του βγάλω τα μάτια. Υπάρχει κόσμος που απλά θέλει iPhone επειδή του αρέσει, επειδή δουλεύει άψογα (και όταν δεν δουλεύει το διορθώνουν :P) και απλά άλλοι έχουν επενδύσει πολύ σε apple. 

Επεξ/σία από KostasKri
  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...