Προς το περιεχόμενο

Βίντεο αποκαλύπτει τον σχεδιασμό του iPhone SE 2 [Ενημέρωση]


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Kostasft είπε

Εσύ δηλαδή είσαι ευχαριστημένος με το χαλί που έβγαλε?Έχεις δει τις συσκευές που βγάζουν οι Κινέζοι στα 500€?

Πρώτα από όλα ακόμα δεν το έβγαλε και κατά δεύτερον τα iPhones είναι από τα λίγα κινητά που και μετά από μερικά χρόνια λειτουργούν απρόσκοπτα...

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν νομίζω να είναι γνήσιο.. Το να αλλάξεις σχεδιασμό σε εμβολιμη κυκλοφορία mid range iPhone ενώ ήδη έχεις έτοιμη γραμμή παραγωγής και πιθανότατα stock parts Από την σειρά του iPhone 8 δεν συνάδει με τις τακτικές Apple.Η τιμή θα ήταν στα ουράνια. ..Βλεπε Development cost κτλ. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, KostasKri είπε

Εγώ προσωπικά αν ρωτάς δεν θα το αγόραζα. Στον πατέρα μου, στον θείο μου και την μάνα μου πχ θα το αγόραζα με κλειστά τα μάτια. Θα το πάρουν, θα το σετάρω μία φορά και θα το ξεχάσω μέχρι να σταματήσει να παίρνει αναβαθμίσεις σε 5-6 χρόνια. Δεν ψάχνουν όλοι συσκευές με 5 κάμερες και edge to edge οθόνες. Μερικοί απλά θέλουν κάτι απλό να κάνουν την δουλειά τους αξιόπιστα χωρίς πολλά γύρω γύρω...

 

6 λεπτά πριν, AtiX είπε

Πρώτα από όλα ακόμα δεν το έβγαλε και κατά δεύτερον τα iPhones είναι από τα λίγα κινητά που και μετά από μερικά χρόνια λειτουργούν απρόσκοπτα...

ξέρω τι είναι το  ios δεν περίμενα από εσάς αλλά ψάχνει για κορόιδα όταν πουλάει συσκευές με αυτό το hardware και τα bezel το 2020.Προτιμώ να δώσω 100€ παραπάνω και να πάρω το XS

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Kostasft είπε

Εσύ δηλαδή είσαι ευχαριστημένος με το χαλί που έβγαλε?Έχεις δει τις συσκευές που βγάζουν οι Κινέζοι στα 500€?

Αυτές οι κινεζικές συσκευές βγαίνουν με ios ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, JinTheGod είπε

Αν καταφέρει να πουλήσει και αυτό το πράγμα , τότε οι άνθρωποι είναι Θεοί εκεί μέσα στην Apple.

Σου ξεφεύγει κάτι από αυτό το «πράγμα»

 και αυτό είναι ότι φέρει iOS ...

 Ζύγισε τα και θα καταλάβεις πως όταν έχεις το πιο δυνατό Brand σε συνδυασμό με δικό σου λειτουργικό δεν χρειάζεται να είσαι θεός για να πουλήσεις ...

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Kostasft είπε

ξέρω τι είναι το  ios δεν περίμενα από εσάς αλλά ψάχνει για κορόιδα όταν πουλάει συσκευές με αυτό το hardware και τα bezel το 2020.Προτιμώ να δώσω 100€ παραπάνω και να πάρω το XS

Δυστυχώς άλλο δείχνεις οταν μπερδευεις το hardware, τα bezel ενώ ταυτόχρονα ξεχνάς επεξεργαστή και όταν προδικάζεις ότι η τιμή του θα είναι -100€ από την περσινή ναυαρχίδα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Kostasft είπε

ξέρω τι είναι το  ios δεν περίμενα από εσάς αλλά ψάχνει για κορόιδα όταν πουλάει συσκευές με αυτό το hardware και τα bezel το 2020.Προτιμώ να δώσω 100€ παραπάνω και να πάρω το XS

Άμα βρεις καινούριο Xs σε αυτά τα λεφτά είσαι πολύ καλός (official τιμή μιλάμε). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, teri23 είπε

Αυτές οι κινεζικές συσκευές βγαίνουν με ios ;

όχι άλλα έχει το XR,XS με 100€ παραπάνω Δεν υπάρχει ούτε ένας λόγος να πάρω αυτήν τη συσκευή.Μόνο για φτωχούς που σκέφτονται το 100ευρο

Επεξ/σία από Kostasft
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mants118 είπε

στάνταρ ξεστοκάρισμα σε ότι οθόνη έχει μείνει από iPhone 6-7-8, δεν είναι κακό βέβαια αυτό, και είναι και θέμα γούστου το design!!!

 Ε ναι γιατί είπαν εκεί στην Apple το 2014 στους επενδυτές ,θα παράγουμε μισό εκατομμύριο 4.7 ίντσες οθόνες αλλά μην ανησυχείτε θα ξεστοκάρουμε μέχρι το 2020 με κάποιον τρόπο ..

 και οι επενδυτές είπαν :Apple είσαι προχώρα!

Τι διαβάζουμε στα σχόλια Θεέ μου ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sandanes είπε

Για κάποιον που δεν θέλει να δώσει πολλά λεφτά για iphone είναι πολύ καλό.Εγω θα ήθελα όμως να μην είχε bezel και το touch id να ήταν πάνω στην οθόνη.

 

Για κάποιον που δεν θελει να δώσει πολλά λεφτά για iphone... να μην πάρει iphone

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο εγω το περιμενω πως και πως.. ?

Εχω το 1ο  iPhone SE και τρεχει μια χαρα ακομα και τωρα... 

Κατεβαζει ολες τις εφαρμογες και ενημερωσεις μεχρι στιγμης....

Στα 4 χρονια που το εχω ακομα και η υγεια μπαταριας ειναι super ακομα στο 88%.

ΥΓ: Δοκιμασα να παω στο iPhone X και μου σπαει τα νευρα το οτι δεν εχει κουμπι...

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...