Προς το περιεχόμενο

Βιολογικός καθαρισμός αυτοκινήτου


foreli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, phanispal είπε

Εγώ πήρα μεταχειρισμένο πριν δύο εβδομάδες και του έκανα βιολογικό σε δικό μου άτομο που δεν το κάνει αμιγώς επαγγελματικά.

Μου πέρασε το σαλόνι τρεις φορές μέχρι να βγάζει καθαρό νερό η σκούπα.

Πιστεύω πως τα πλυντήρια που κάνουν βιολογικούς με 50€ "προσφορά" και στο έχουν έτοιμο σε λίγες ώρες δεν κάνουν τέτοια δουλειά.

Ο δικός μου είναι στα νότια προάστια αν σε βολεύει. Αλλά δεν παίρνει απλά 50€ και δε στο έχει έτοιμο την ίδια μέρα. Δίνεις περισσότερα, περιμένεις περισσότερο αλλά έχεις άλλο αποτέλεσμα.

Με αντιαλλεργικά προϊόντα, να βάλεις μωρό μέσα και να μη φοβάσαι.

Άκουσα και μια άλλη τέτοια περίπτωση, μήπως είναι Νίκαια; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 ώρες πριν, phanispal είπε

Όχι, Άγιο Δημήτριο είναι αυτός που λέω.

Με ενδιαφέρει εμένα Άγιο Δημήτριο. Μπορείς να δώσεις παραπάνω πληροφορίες?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλος στην δουλεια του αλλα οχι και "φτηνος του 50αρικου"  ειναι το Prestige στην Πετρουπολη ( Χρυσοστομου και ανατολικης ρομυλιας ) .
Για σοβαρη δουλεια το θελει μια μερα το αμαξι και τα ξηλώνει ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/2/2020 στις 2:13 ΜΜ, tutuyo είπε

Εχω κανει στο παρελθον μετα απο διακοπες,αμμους,πετραδακια και καθε λογης σκουπιδια. Αξιζει μεχρι κεραιας, γιατι η αληθεια ειναι οτι καθαριζει σε βαθος τα υφασματα. Εγω το εκανα στο Χαλανδρι, το αφησα μερικες ωρες.

Εαν ομως δεν θελεις να το κανεις ολο και η βρωμιες σου ειναι πιο τοπικες, εχω δει να δουλευουν αρκετα καλα και οι ειδικες σκουπες/αντλιες που εχει στα διαφορα do it yourself πλυντηρια. Δλδ σε εμενα πολυ συχνα βρωμιζουν τα πισω καθισματα λογω των μικρων, οποτε με μερικα ευρω κανω τοπικη πλυση και ειμαι κυριος

Σε αυτον  https://goo.gl/maps/f346Ugdfpyy5TvRy6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 8/3/2020 στις 6:35 ΜΜ, lambroszekis είπε

Έχει δοκιμάσει κανείς βιολογικό καθαρισμό με κουπόνι της τάξεως 30-50€; είχε καλό αποτέλεσμα; 

Που μπορώ να βρω τέτοιο κουπόνι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Γεια σας τα πλαστικά του εσωτερικού ταμπλό πόρτες έχουν αρχίσει και ασπρίζουν έχουν κάποιες γρατσουνιές, με τι θα μπορούσα να κάνω καθαρισμό και γυάλισμα να είναι πάλι έστω κια λίγο ποιο γυαλιστερό? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Βιολογικό καθαρισμό σε σαλόνι alcantara είναι ασφαλές,θέλω να πω υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά ; υπάρχει επαγγελματίας που εγγυάται σωστό αποτέλεσμα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/2/2020 στις 7:47 ΠΜ, phanispal είπε

Όχι, Άγιο Δημήτριο είναι αυτός που λέω.

Στείλε σε παρακαλώ την διεύθυνση του δικού σου ανθρώπου στον Άγιο Δημήτριο. Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 20/2/2020 στις 1:22 ΜΜ, foreli είπε

Ανοίγω αυτό το θέμα καθώς δεν βρήκα κάτι σχετικό στο forum και με ενδιαφέρει.

Κάνετε βιολογικό καθαρισμό στο αυτοκίνητό σας; Αξίζει γενικά; Γνωρίζετε που προσφέρεται η καλύτερη σχέση ποιότητας υπηρεσίας/τιμής; Είναι κάτι που μπορώ να κάνω μόνος μου με κάποιο ειδικό εργαλείο; Ή μήπως να βρω να νοικιάσω για μια μέρα κάτι αντίστοιχο;

πριν χρονια ειχα παρει την σκουπα που χρησιμοποιουν για βιολογικο καθαρισμο που ψεκαζει και αναρροφα ταυτοχρονα εκανε καπου στα 500-600 ευρω τοτε που την αγορασα(Karcher). Αν αποφασισεις να το κανεις συχνα, δες αν αξιζει να παρεις εξοπλισμο. Με 10 πλυσιματα περιπου εχεις βγαλει τα λεφτα της. Αλλα θες πολυ χρονο ενασχολησης σε καθε πλυσιμο. Σαν ποιοτητα αποτελεσματος αξιζει παντως ειναι πολυ πιο αποτελεσματικος καθαρισμος απο συμβατικες σκουπες. Παντα θα βγαζεις ενα κουβα λασπης και θα αναρωτιεσαι που ηταν αποθηκευμενη ολη αυτη η σκονη.

Επεξ/σία από mrkra
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...