Προς το περιεχόμενο

HP Laptop 15s-eq0003nv [ 3500U/ 8GB/ 256GB SSD ] 400€ (εμμεσα 319 με ποντους Go4More)


Tasosp22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπέρα στο forum σήμερα παρέλαβα από καταστήμα αλλά οι πόντοι δεν έχουνε μπει ακόμα βέβαια είναι παραγγελία online και πληρωμή κατευθείαν στο  site .τι γράφουν μέχρι τέσσερις μέρες γιατί δε έχουν μπει το παρήγγειλα και το πλήρωσα την Παρασκευή οπότε πρέπει να περιμένω μέχρι την Πέμπτη

Επεξ/σία από kolpaj90N
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Εσυ αφου εισαι online Πληρωμη, θα πρεπει να περιμενεις. Σε καταστημα αγορα και πληρωμη, μπαινουν ΑΜΕΣΑ τους βλεπεις και πανω στο χαρτακι απο το POS. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όσοι το αγόρασαν μπορούν να μας πουν αν είναι πλαστικό η μεταλλικό το σασί του; Ακόμα, για να μπουν οι πόντοι αγοράζουμε μέσω σελίδας(η από κατάστημα) τελικά με καρτα εθνικής; Τι είναι πιο στάνταρ;

Επεξ/σία από taslikos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, matrixxx said:

Δεν θα μπουν. Πηγαινε κανε επιστροφη ΤΩΡΑ.

Ε τότε γιατί δεν μου το είπε η εξυπηρέτηση πελατών;

Ο πατέρας μου πήρε και την εθνική να σιγουρευτεί και του είπε οκ.

Τι φάση;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οτι σου λεει ο Γιαννης   πανω στην αποδ. πελατη  απο το Pos τους βλεπεις αμεσα στο δευτερο χαρτι go4more  . Στο καταστημα εβανς ηρακλειου εχουν 2 pos  1 eurobank 1 εθνικης .  Χτυπανε τις καρτες σε οποιο θελουν τυχαια  ακομα και να τους το πεις . Ετσι σε αναλογη προσφορα περυσι ειχαμε παρει τα @μας και ολοι το παιζουν κινεζοι 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 ώρες πριν, CyberMarco είπε

Ε τότε γιατί δεν μου το είπε η εξυπηρέτηση πελατών;

Ο πατέρας μου πήρε και την εθνική να σιγουρευτεί και του είπε οκ.

Τι φάση;

Τι ψαχνεις τωρα; Δεν θα μπουν οι ποντοι και θα φας τον χρονο σου και την ηρεμια σου με το να περιμενεις 2-3 μηνες να απαντησουν σε πιθανο μειλ σου κλπ. Μην χασεις τα 80 ευρω. Κριμα ειναι.

Κακως δεν εκανες ακομα ακυρωση. Μην το καθυστερεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ένα update σχετικά με τους πόντους.

Αφού μετά από τηλεφωνήματα με Γερμανό (κατάστημα και call center) και τράπεζας, μου λέγαν ο ένας να ότι είναι ευθύνη του άλλου κλπ, έπρεπε να περιμένω να λήξει η προσφορά (Σάββατο 29/02) και μετά από 4 εργασιμες θα είχαν μπει οι ποντοι.

περιμέναμε μια εβδομάδα extra και δεν μπήκαν και από την τράπεζα (κατάστημα) μας είπαν να στειλουμε email σχετικά με την αγορά και ότι δεν πιστωθηκαν οι ποντοι.

να μην μακρυγορω, τους βάλανε τους πόντους 30000τοσους. Απλά έπρεπε να τους πρήζω στα τηλέφωνα.

---

Επί του λαπτοπ, έκανα τα update, το γύρισα σε Windows 10 home, έβαλα office, CAD, προγράμματα κλπ και όλα κομπλέ.

Απο κατασκευή για πλαστικό είναι καλά φτιαγμένο. Η οθόνη έχει ικανοποιητική φωτεινότητα και gets the job done, μονο ο ήχος κάνει distortion σε υψηλά επίπεδα.

Για 320€ λαπτοπ για γραφείο μηχανικού (upgrade από λαπτοπ 2013 με pentium, 4gb ram και 720p ανάλυση) σίγουρα είναι καλο deal.

Το μόνο πρόβλημα είναι με τους εκτυπωτές (εποχής Windows xp-Vista) που δεν τους αναγνωρίζει στα Windows 10, ούτε βρήκα κάποια λύση ψάχνοντας για drivers χειροκίνητα μέσω windows update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χρησιμοποίησε drivers για Windows 7 64bit ή αναζήτησέ τους μέσω google...

Έτσι δουλεύει ένας παλιός plotter στο δήμο μας.

 

Επεξ/σία από deadp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...