Προς το περιεχόμενο

ipad 2 activation problem


panatha1369

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω ενα ipad 2..Οταν παω να το κανω ενεργοποιηση ενω βαζω το σωστο mail/pass μου βγαζει οτι δεν ειναι συνδεδεμενο το mail σε αυτο το ipad..απο το icloud,com και apple.com μπαινω κανονικα με τα στοιχεια μου απλα μεσα στης συσκευες μου εχει ολες εκτος του ipad..τι μπορω να κανω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, panatha1369 είπε

εχω ενα ipad 2..Οταν παω να το κανω ενεργοποιηση ενω βαζω το σωστο mail/pass μου βγαζει οτι δεν ειναι συνδεδεμενο το mail σε αυτο το ipad..απο το icloud,com και apple.com μπαινω κανονικα με τα στοιχεια μου απλα μεσα στης συσκευες μου εχει ολες εκτος του ipad..τι μπορω να κανω??

Έχεις πρόσβαση στο AppStore? Η εφαρμογή mail δουλεύει? Στέλνεις και λαμβάνεις mail μέσο εφαρμογής στο iPad?

Επεξ/σία από atheatos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν μπορω να μπω στο ipad γιατι το ειχα κανει ρεσετ..Εχω ακριβως αυτο το προβλημα

 

https://discussions.apple.com/thread/7838845

Επεξ/σία από panatha1369
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, panatha1369 είπε

Δεν μπορω να μπω στο ipad γιατι το ειχα κανει ρεσετ..Εχω ακριβως αυτο το προβλημα

https://discussions.apple.com/thread/7838845

Αυτό λέει κάτι για κλεμμένα και μεταχειρισμένα iPad.... Αν διάβασες τις λύσεις από κάτω, έχει μια διαδικασία για ενεργοποίηση μέσο υπολογιστή και iTunes.

Την Δοκιμασες?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, panatha1369 είπε

Ναι εκανα restore μεσω itunes και παλι το ιδιο..με ταυτοτητα αν παω σε istotm/isystem μπορουν να το ανοιξουν;;

Ίσως. Αλλά δεν βλέπω να αξίζει την όλη διαδικασία. Θα σου έλεγα να πας κατευθείαν στο service της infoquest.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...