Προς το περιεχόμενο

Kenwood πολύμηχάνημα. Μπορεί να φτιαχτεί;


elpaso1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, papoys1 είπε

Κρίμα ρε γαμώτο.Και μετά σου λέει πάρε επώνυμο και πανάκριβο.Τα κλείνουν με τέτοιο τρόπο ώστε να μην ξέρεις το σημείο που πρέπει να πιέσεις να ανοίξει.Επίτηδες να πας στην αντιπροσωπεία να σου πιάσουν τον πωπό.

Έχω ένα των 100 ευρώ από lidl του έχω πιει για χρόνια καθημερινά το αίμα ειδικά με το μπλέντερ και δουλεύει σαν σκυλί.Όταν το βγάλει πάρε ένα έχει και τρία χρόνια εγγύηση να ησυχάσεις.😊

Ακριβώς έτσι σκεφτόμαστε κι εμείς. Μακριά από πανάκριβα πράγματα που τα κλαις αν χαλάσουν! Και τα άτιμα χαλάνε μόλις τελειώσει η εγγύηση!!!

Κι εμείς από lidl με ένα κατοστάρικο, τρία έχουμε πάρει και δουλεύουν συνέχεια. Για ζύμωμα, για γλυκά, για παγωτό κ.λπ.

Και να χαλάσουν τί είναι 100 ευρώ μπρος στα 600 και 1000 που κάνουν τα επώνυμα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Στα μπλεντερ ειδικεύεται.

https://www.amazon.co.uk/slp/ninja-blenders/3ts7ofns49fq6zw

Για άλλο το είπα.Εμένα του lidl εκτός από κάδο κ.λ.π. έχει από πάνω υποδοχή και δοχείο μπλέντερ βέβαια ώστε να χρησιμοποιείς το ίδιο μηχάνημα και να μη γεμίζεις τα ντουλάπια και σε αυτό που πόσταρες πρώτα δεν φαίνεται να έχει και μπλέντερ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε το αγόρασες;

 

και πότε το έστειλες πίσω για επισκευή ;

Η Kenwood δίνει εγγύηση στον ρότορα για 10 χρόνια https://www.kenwoodworld.com/uk/customer-services-support/kenwood-guarantee

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Το θέμα είναι τι να κάνω με την kenwood που έχω τωρα. Αν μπορεί να επισκευαστεί με 100 ευρώ, θα τα δωσω.

Ξεβιδωσες το παξιμάδι που σου είπα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 hours ago, TopicStrarter said:

Πότε το αγόρασες;

και πότε το έστειλες πίσω για επισκευή ;

Η Kenwood δίνει εγγύηση στον ρότορα για 10 χρόνια https://www.kenwoodworld.com/uk/customer-services-support/kenwood-guarantee

Αυτό ισχύει μόνο εάν έκανα online την δργγυηση μέσα σε 60 ημέρες από την αγορα του. Το γράφει όταν πας να κάνεις την εγγύηση. Επίσης θέλει την αποδειξη, την οποία πέταξα. 

Το είχα αγοράσει τον Ιανουάριο του 18 και το είχα πάει για επισκευή το καλοκαίρι αν θυμάμαι καλά. Επρεπε να το ξαναπήγαινα πριν τελειώσει η εγγύηση, αφού άκουγα να κάνει περίεργο θόρυβο ξανά. 

15 hours ago, thanasisxask said:

Ξεβιδωσες το παξιμάδι που σου είπα; 

Πως το ξεβιδωνω; 

Επεξ/σία από elpaso1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, elpaso1 είπε

Αυτό ισχύει μόνο εάν έκανα online την δργγυηση μέσα σε 60 ημέρες από την αγορα του. Το γράφει όταν πας να κάνεις την εγγύηση. Επίσης θέλει την αποδειξη, την οποία πέταξα. 

 

Σου το είπαν αυτό;  γιατί αν δεν στο είπαν το να τους στείλεις ένα mail με το τι μπορεί να γίνει τζάμπα ειναι ... εμένα η logitech Μου είχε στείλει καινούργιο panel αξίας 100 ευρώ σε 5.1 σύστημα που είχε λήξη 3 χρόνια πριν η εγγύηση του.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα τηλέφωνο, η εγγύηση δεν υπάρχει από την στιγμή που έχω πετάξει την αποδειξη. Όχι ότι αλλιώς θα έβρισκα άκρη. Θα την πάω σήμερα στο service τους και αν μου πουν μια λογικη τιμή θα την φτιάξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, elpaso1 είπε

Πηρα τηλέφωνο, η εγγύηση δεν υπάρχει από την στιγμή που έχω πετάξει την αποδειξη. Όχι ότι αλλιώς θα έβρισκα άκρη. Θα την πάω σήμερα στο service τους και αν μου πουν μια λογικη τιμή θα την φτιάξω.

Δεν έχεις κάνα email απο το κατάστημα που την πήρες; Τέλος μίλα με κάνα προϊστάμενο γιατί και απόδειξη να μην έχεις αν βγήκε το μοντέλο λέω εγώ τώρα το 2012 είναι μέσα στην 10ετή εγγύηση όπως και να έχει όποτε και να το αγόρασες μιας και εκ των πραγμάτων δεν θα μπορούσες να το πάρεις πριν το 2012 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εγγυηση αυτή ισχύει μόνο εάν έκανα online την αίτηση, αλλιώς τώρα έχω μόνο 2 χρονια εγγύηση. Θα πάρω και στο κατάστημα, αν και νομίζω ότι δεν μπορεί να γίνει κάτι με την απόδειξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...