Προς το περιεχόμενο

Kenwood πολύμηχάνημα. Μπορεί να φτιαχτεί;


elpaso1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Η εγγυηση αυτή ισχύει μόνο εάν έκανα online την αίτηση, αλλιώς τώρα έχω μόνο 2 χρονια εγγύηση. Θα πάρω και στο κατάστημα, αν και νομίζω ότι δεν μπορεί να γίνει κάτι με την απόδειξη.

Δεν νομίζω να ισχύει αυτό γιατί η καταχώρηση του προϊόντος σου online ουσιαστικά γίνεται για να υπάρχει μια απόδειξη για το πότε το αγόρασες 

 

και στην σελίδα ακόμη το γράφει **You can register your product by visiting the Kenwood World website. Please note: this is not a statutory requirement

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 24/2/2020 στις 4:34 ΜΜ, elpaso1 είπε

Λοιπόν παιδιά μου έστειλε το κατάστημα την εγγύηση μέσω email και έκανα και επέκταση και την δέχθηκε. Οπότε αύριο θα την στείλω.

Τέλος καλό όλα καλά είδες που δεν θέλει ηττοπάθεια και να ψάχνεις να πληρώσεις με την πρώτη; :P 

 

Καλού κακού όμως μιας και είναι η δεύτερη φορά που σου συμβαίνει η ίδια ζημιά ρίξε μια ματιά στο manual (υπάρχει και online) και σκέψου λίγο τον τρόπο που το χρησιμοποιείς ίσως κάνεις κάτι δηλαδή που σιγά σιγά το φθείρει και θα μπορούσες να το αποφύγεις.  (πχ λέω στην τύχη βάζεις πολλά κιλά πηχτό ζυμάρι και θέλει να βάζεις λιγότερα) γιατί το προλαμβάνειν κάλλιον του θεραπεύειν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 minutes ago, TopicStrarter said:

Τέλος καλό όλα καλά είδες που δεν θέλει ηττοπάθεια και να ψάχνεις να πληρώσεις με την πρώτη; :P 

Καλού κακού όμως μιας και είναι η δεύτερη φορά που σου συμβαίνει η ίδια ζημιά ρίξε μια ματιά στο manual (υπάρχει και online) και σκέψου λίγο τον τρόπο που το χρησιμοποιείς ίσως κάνεις κάτι δηλαδή που σιγά σιγά το φθείρει και θα μπορούσες να το αποφύγεις.  (πχ λέω στην τύχη βάζεις πολλά κιλά πηχτό ζυμάρι και θέλει να βάζεις λιγότερα) γιατί το προλαμβάνειν κάλλιον του θεραπεύειν.

τι τέλος καλό...αντί να μας πει τη διεύθυνση του να είμαστε κάτω από το μπαλκόνι την ώρα που θα το πετάει.... :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Dark_son20 said:

τι τέλος καλό...αντί να μας πει τη διεύθυνση του να είμαστε κάτω από το μπαλκόνι την ώρα που θα το πετάει.... :P 

Θα δειξει αν το τελος ειναι καλο ή κακιστο. Σε λιγες ημερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/2/2020 στις 2:34 ΜΜ, elpaso1 είπε

Λοιπόν παιδιά μου έστειλε το κατάστημα την εγγύηση μέσω email και έκανα και επέκταση και την δέχθηκε. Οπότε αύριο θα την στείλω.

Λες να μην δεχτουν να το φτιάξουν επειδή το πάλεψες μόνος σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν θα το ψάξουν με την εγγύηση που έκανα την online αίτηση μετά από 2 χρονια και επίσης με την απόδειξη που μου την έστειλαν μέσω email από το κατάστημα, λα λογικά δεν θα υπάρχει θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Δεν ξέρω αν θα το ψάξουν με την εγγύηση που έκανα την online αίτηση μετά από 2 χρονια και επίσης με την απόδειξη που μου την έστειλαν μέσω email από το κατάστημα, λα λογικά δεν θα υπάρχει θέμα.

Όχι εννοεί που σκάλισες το μηχάνημα μόνος σου ο @Ukforthemoment και εγώ επίσης πιθανολογώ ότι αν σπάσει ο διάολος το ποδάρι του θα σου την βγουν στο έτσι (ότι πείραξες το μηχάνημα και άρα χάνεις την εγγύηση) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...