Προς το περιεχόμενο

XLSTAT με άλλο πρόγραμμα εκτός Excel ή αγορά Excel


Lost_Horizon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

Θέλω να χρησιμοποιώ για δουλειά το πρόγραμμα XLSTAT το οποίο δουλεύει με το Microsoft Excel. Ωστόσο επειδή φοβάμαι να χρησιμοποιήσω πειρατικό Office θα ήθελα να με ενημερώσει κάποιος αν γνωρίζει, εαν το XLSTAT μπορεί να δουλέψει με άλλα προγράμματα τύπου Libre κλπ. Εναλλακτικά εαν θέλω να αγοράσω για έναν υπολογιστή το Excel αυθεντικό, πόσο κοστίζει? Εαν πάρω το Home θα έχει σημαντικές διαφορές με το Pro? Τι τιμές παίζουν και απο πού θα ήταν καλώ να το αγοράσω. Οποιαδήποτε γνώμη είναι δεκτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/2/2020 στις 12:45 ΜΜ, Lost_Horizon είπε

Καλησπέρα,

Θέλω να χρησιμοποιώ για δουλειά το πρόγραμμα XLSTAT το οποίο δουλεύει με το Microsoft Excel. Ωστόσο επειδή φοβάμαι να χρησιμοποιήσω πειρατικό Office θα ήθελα να με ενημερώσει κάποιος αν γνωρίζει, εαν το XLSTAT μπορεί να δουλέψει με άλλα προγράμματα τύπου Libre κλπ. Εναλλακτικά εαν θέλω να αγοράσω για έναν υπολογιστή το Excel αυθεντικό, πόσο κοστίζει? Εαν πάρω το Home θα έχει σημαντικές διαφορές με το Pro? Τι τιμές παίζουν και απο πού θα ήταν καλώ να το αγοράσω. Οποιαδήποτε γνώμη είναι δεκτή.

Το XLSTAT είναι add-in και -νομίζω- δεν είναι και δωρεάν. Δε νομίζω να παίξει σε πειρατικό office, αλλά δεν είμαι και ειδικός.

Εϊσαι σίγουρος ότι το χρειάζεσαι? Συνήθως για να χρειάζεται κάποιος κάτι τόσο εξειδικευμένο, γνωρίζει ήδη αυτά που ρωτάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...