Προς το περιεχόμενο

Laptop Huawei Matebook D15 + Κινητό Huawei Nova 5T 699€ + 20% go4more [ΕΛΗΞΕ]


ozzo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Deedee_Megadoodoo είπε

οθονη πως την βρηκες? Ειναι τερμα dim? Σε συγκριση με το air φανταζομαι πολυ κατω λογω ματ vs glossy ε?

Ναι, πιο κάτω είναι σε φωτεινότητα αλλά όχι όσο πιστεύει κανείς αν διαβάσει το σχόλιο σου. Δεν μπορώ να πω ότι και του air είναι κάτι εξωπραγματικό, βέβαια ακόμα του βάζω προγράμματα κτλ, ίσως το βράδυ να κάνω λίγο δουλειά και να μπορώ να πω πιο σίγουρα αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι χαλιά και δεν μου δημιουργεί κακή εντύπωση 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 174
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, alexzzz είπε

Ναι, πιο κάτω είναι σε φωτεινότητα αλλά όχι όσο πιστεύει κανείς αν διαβάσει το σχόλιο σου. Δεν μπορώ να πω ότι και του air είναι κάτι εξωπραγματικό, βέβαια ακόμα του βάζω προγράμματα κτλ, ίσως το βράδυ να κάνω λίγο δουλειά και να μπορώ να πω πιο σίγουρα αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι χαλιά και δεν μου δημιουργεί κακή εντύπωση 

Αν μπορείς ανέβασε καμία φωτογραφία…

***Πάντως η Huawei Hellas ήταν πολύ πιο large με τα κινητά τηλέφωνα που έδωσε σαν προσφορά…

Η Γερμανική – Ισπανική Huawei έδωσε τα ακουστικά “Freebuds 3” (αξία στην Ελλάδα από 130 ευρώ)

Στην Γαλλία έδωσε μόνο ένα κουπόνι 50 ευρώ!

Spoiler


Screenshot_20200301-210421_Chrome.jpg

Screenshot_20200301-211539_Chrome.jpg

Screenshot_20200301-210533_Chrome.jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, alexzzz είπε

Θα κρατήσω το D14 για μπαταρία και φωτιζόμενο πληκτρολόγιο...... 

Τελικά το D15 δεν έχει φωτιζόμενο πληκτρολόγιο; Κάποιοι έλεγαν ότι έχει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έλεγα πως έχει φωτιζόμενο πληκτρολογιο. Δυστυχώς με παραπληροφόρησε ένας Έλληνας youtuber που έκανε review και unboxing στο D15 και τον ρώτησα στα σχόλια.

Εγώ το περιμένω από αύριο το D15, βαριά βαριά μεθαύριο. Κρίμα να μην έχει φωτιζόμενο πληκτρολόγιο και να έχει μικρότερη μπαταρία και ssd. Θα ήταν το απόλυτο. Πρακτικά ήθελα ένα D14 στο μέγεθος του D15,αλλα αν βάλεις στα αρνητικά αυτά ως παρονομαστή τα χρήματα απλά εκμηδενιζονται όλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Εγώ έλεγα πως έχει φωτιζόμενο πληκτρολογιο. Δυστυχώς με παραπληροφόρησε ένας Έλληνας youtuber που έκανε review και unboxing στο D15 και τον ρώτησα στα σχόλια.

Εγώ το περιμένω από αύριο το D15, βαριά βαριά μεθαύριο. Κρίμα να μην έχει φωτιζόμενο πληκτρολόγιο και να έχει μικρότερη μπαταρία και ssd. Θα ήταν το απόλυτο. Πρακτικά ήθελα ένα D14 στο μέγεθος του D15,αλλα αν βάλεις στα αρνητικά αυτά ως παρονομαστή τα χρήματα απλά εκμηδενιζονται όλα. 

Ή μεγαλύτερη οθόνη ή μπαταρία-ssd-φωτιζόμενο πληκτρολόγιο...

Ευτυχώς έχεις 14 ημέρες για επιστροφή της παραγγελίας σού, αρκεί να μην ανοίξεις κανένα κουτί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Πρακτικά ήθελα ένα D14 στο μέγεθος του D15,αλλα αν βάλεις στα αρνητικά αυτά ως παρονομαστή τα χρήματα απλά εκμηδενιζονται όλα. 

Για κάποιους σαν εσένα (και εμένα) έβαλα τα δύο δίπλα δίπλα και το ένα πάνω στο άλλο. Για να φανεί η διαφορά. Όπως προ είπα εγώ έρχομαι από macbook air οπότε το κάδρο και το μέγεθος του D14 είναι μία κάποια αναβάθμιση όσο να πεις. Βλέποντας τα δίπλα δίπλα δεν είναι αμελητέα η διαφορά αλλά για όλα αυτά που ανέφερες + αυτά που ανέφερα και εγώ καταλήγω στο 14άρι.

Κάτι που λίγο με ανησυχεί αλλά ακόμα δεν μπορώ αν επιβεβαιώσω είναι ο ανεμιστήρας, σαν να δουλεύει πολύ συχνά. Οκ, το τέντωσα χτες με update λειτουργικού, update προγραμμάτων, εγκατάσταση προγραμμάτων, downloads κτλ και ουσιαστικά δεν δούλεψα λεπτό αλλά ειδικά στο σπίτι που είχε ησυχία και μόνο την τηλεόραση να παίζει το ιστορικά πιο αθόρυβο επεισόδιο στην ιστορία του Walking Dead κάπου με ενόχλησε. Στο μαγαζί δεν με ενόχλησε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιωση για τους ποντους.  Εκανα τη προπαραγγελια για το 14αρι την πεμπτη  27 φεβρουαριου αργα το απογευμα. Οι ποντοι μπηκαν σημερα 4 μαρτιου το μεσημερι αξιας 150ευρω. Απο τις καλυτερες προσφορες που εχω πετυχει. Αν δεν κανω λαθος οι ποντοι μπαινουν σε 3 με 4 εργασιμες μερες (το εγραφε και στη προσφορα), οποτε οσοι κανατε την αγορα στις 28 ή 29 δωστε περιθωριο 1 με 2 μερες ακομη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, SterThess είπε

μόλις παρέλαβα με ΕΛΤΑ courier, περάστηκαν και οι πόντοι και φυσικά και το κινητό δώρο....

η πρώτη δυνατή αγορά του 2020 😁

Χμμμμ πάντως στην σελίδα του Γερμανού ακόμα δείχνει ότι…

196119671_.png.0e356cd9e07576c5a69eddaa37c106a1.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκαν και σε μένα οι πόντοι, παρέλαβα και το λάπτοπ μαζί με το κινητό.

Μπράβο στην Huawei. Πραγματικά δυνατή προσφορά.

Ωστόσο είχα το honor view 20 και σκεφτόμουν να πουλήσω το nova 5t, αλλά το είδα στο μαγαζί και μπερδεύτηκα για τα καλά για το πιο θα κρατήσω :D

Όπως και να έχει, ένα μεγάλο ευχαριστώ και από μένα στοn TS!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, SterThess είπε

μόλις παρέλαβα με ΕΛΤΑ courier, περάστηκαν και οι πόντοι και φυσικά και το κινητό δώρο....

η πρώτη δυνατή αγορά του 2020 😁

Πότε έκανες την παραγγελία; Επιβεβαίωση αποστολής με e-mail/sms σου ήρθε;

3 ώρες πριν, bromiaris είπε

Χμμμμ πάντως στην σελίδα του Γερμανού ακόμα δείχνει ότι…

196119671_.png.0e356cd9e07576c5a69eddaa37c106a1.png

Φίλος μου έκανε την παραγγελία το Σάββατο 29/2 και του δείχνει ακριβώς το ίδιο με εσένα..

Επεξ/σία από LaMereda
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...