Προς το περιεχόμενο

Laptop Huawei Matebook D15 + Κινητό Huawei Nova 5T 699€ + 20% go4more [ΕΛΗΞΕ]


ozzo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 174
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, LaMereda είπε

Πότε έκανες την παραγγελία; Επιβεβαίωση αποστολής με e-mail/sms σου ήρθε;

Φίλος μου έκανε την παραγγελία το Σάββατο 29/2 και του δείχνει ακριβώς το ίδιο με εσένα..

Τετάρτη έγινε η παραγγελία, Σάββατο μπήκαν οι πόντοι 

Σήμερα μου ήρθε email/sms ότι η παραγγελία μου παραδόθηκε στο courier και παρέλαβα λίγη ώρα αργότερα (μιλάμε για Θεσσαλονίκη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, SterThess είπε

Τετάρτη έγινε η παραγγελία, Σάββατο μπήκαν οι πόντοι 

Σήμερα μου ήρθε email/sms ότι η παραγγελία μου παραδόθηκε στο courier και παρέλαβα λίγη ώρα αργότερα (μιλάμε για Θεσσαλονίκη)

Μαλιστα...Εγω απο 25/2 ακομα περιμενω με το να λεει "Έγινε καταχώριση παραγγελίας Στις με ενα πορτοκαλι κυκλακι "  .

Τους πηρα 2 φορες τηλεφωνο , ο ενας ειχε στις 04/03 θα ειναι στο καταστημα και ο αλλος απο 9/3 και βλεπουμε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εγώ Θεσσαλονίκη είμαι κι εμένα μου είπαν μόλις (παρήγγειλα στις 29/2 d14 + blue nova 5t) ότι θα παραλάβουν στο τέλος της εβδομάδας κι εμείς θα το έχουμε μετά τις 15/03!!!!Έλεος!!!

Επεξ/σία από klainmein
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα χθες κι εγώ το D15 αλλά δεν πρόλαβα να το "πατήσω" κάτω. Πάντως πρώτες εντυπώσεις πολύ καλές και τελικά χαίρομαι που κατέληξα στο 15αρι μιας και δεν θα άντεχα σε λιγότερες ίντσες. Ο φωτιστής που μοιάζει σε κινητού είναι τόσο βολικός, με μεγάλο καλώδιο, που η μπαταρία δεν θα μου είναι πρόβλημα. Πρόβλημα θα είναι (και φάνηκε χθες βράδυ) που δεν έχεις φωτιζόμενο πληκτρολόγιο. Σχεδίαση απίστευτη. Για όσους δεν έχετε ανακαλύψει τις δυνατότητες του tauchpad πηγαίνετε στο αντίστοιχο μενού και παίξτε με τα gestures. Σχεδόν αχρηστεύει το mx Master 2s που έχω. 

Αυτό όμως που δεν κατάφερα είναι να ενεργοποιήσω το Huawei share (το ενεργοποίησα στο κινητό) αλλά δε βρίσκω πως συνδέεται. Έχω το P30 Pro. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, klainmein είπε

Κι εγώ Θεσσαλονίκη είμαι κι εμένα μου είπαν μόλις (παρήγγειλα στις 29/2 d14 + blue nova 5t) ότι θα παραλάβουν στο τέλος της εβδομάδας κι εμείς θα το έχουμε μετά τις 15/03!!!!Έλεος!!!

Μια από τα ίδια με παραγγελία στις 27/2

Πιθανόν να παραλάβουν τέλος της άλλης εβδομάδας για να παραλάβουμε εμείς αρχές της μεθεπόμενης... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Παρέλαβα χθες κι εγώ το D15 αλλά δεν πρόλαβα να το "πατήσω" κάτω. Πάντως πρώτες εντυπώσεις πολύ καλές και τελικά χαίρομαι που κατέληξα στο 15αρι μιας και δεν θα άντεχα σε λιγότερες ίντσες. Ο φωτιστής που μοιάζει σε κινητού είναι τόσο βολικός, με μεγάλο καλώδιο, που η μπαταρία δεν θα μου είναι πρόβλημα. Πρόβλημα θα είναι (και φάνηκε χθες βράδυ) που δεν έχεις φωτιζόμενο πληκτρολόγιο. Σχεδίαση απίστευτη. Για όσους δεν έχετε ανακαλύψει τις δυνατότητες του tauchpad πηγαίνετε στο αντίστοιχο μενού και παίξτε με τα gestures. Σχεδόν αχρηστεύει το mx Master 2s που έχω. 

Αυτό όμως που δεν κατάφερα είναι να ενεργοποιήσω το Huawei share (το ενεργοποίησα στο κινητό) αλλά δε βρίσκω πως συνδέεται. Έχω το P30 Pro. 

Καλησπέρα φίλε και καλοδούλευτο,για πες μας εντυπώσεις για την οθόνη του, ευχαριστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η φωτεινότητα για μέσα στο σπίτι εμένα μου είναι αρκετή. Παραπάνω θα ήταν υπερβολή. Τη μέρα την έχω στο τέρμα και με σβηστά φώτα λίγο πριν το κατώτατο. Η ανάλυση οκ, αν και στο desktop μου είμαι σε 4Κ (LG 27UK500). Τώρα από χρώματα δεν πρόλαβα να το ψάξω, αλλά δεν παρατήρησα κάτι το χτυπητά αρνητικό. Να σου πω όμως ίσως και να έχω άπειρο μάτι, αν και όταν πήρα την LG στο desktop, εκεί είδα την διαφορά στα χρώματα και την ανάλυση σε σχέση με την προηγούμενη μου. Στο D15 για την ώρα στο θέμα οθόνης δεν με χαλάει τίποτα. Μια χαρά θα έλεγα. 

Ωστόσο αν κάποιος σύνδεσε το laptop αυτό με το κινητό του μέσω huawei share ας μου πει τι έκανε. 

Επεξ/σία από Ίων Δραγούμης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Αυτό όμως που δεν κατάφερα είναι να ενεργοποιήσω το Huawei share (το ενεργοποίησα στο κινητό) αλλά δε βρίσκω πως συνδέεται. Έχω το P30 Pro. 

ανοίγεις το huawei share στο κινητο,

ανοιγεις την εφαρμογη pc manager που εχεις εγκατεστημένη στο laptop,

my phone (αριστερα κατω στην εφαρμογη) και τελος connect

τα υπολοιπα γινονται σχεδον αυτοματα 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρέλαβα και εγώ (το D14).

Οι πρώτες εντυπώσεις είναι άριστες. Είναι premium γενικά η κατασκευή του, φωτιζόμενο πληκτρολόγιο το οποίο είναι αν και ρηχό αρκετά άνετο στην δακτυλογράφηση. Η οθόνη του αν και την περίμενα μισό μάπα με αυτά που διάβαζα την βρήκα αξιοπρεπέστατη (δεν την δοκίμασα ακόμα μέρα με έντονο φως).

Σε γενικές γραμμές νομίζω ότι ήταν μια πολύ καλή αγορά. Ψήνομαι να το κάνω και αναλυτικό review στο κανάλι μου.

Επιγραμματικά

Φωτιζόμενο και άνετο keyboard

Huawei Share λειτουργεί άριστα – Εντυπωσιακό

Η θέση της κάμερας άστα βράστα (προσωπικά ψιλό αδιάφορο)

Πολύ καλή ποιότητα κατασκευής

Τσάντα που κάπου άκουσα πως έχει επιπλέον ως δώρο δεν είχε

Η οθόνη του αξιοπρεπέστατη για εργασίες γραφείου

Αυτά προς το παρόν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ασθενής ίσως δείχνει σημάδια ανάκαμψης και παλεύει να βγει από το κώμα που έχει πέσει…

Αγορά 27 Φεβρουαρίου και σήμερα 6 Μαρτίου «Σε επεξεργασία»… Οπότε έχουμε εβδομάδες μπροστά μας…

1932176397_.png.ff18f59bac0ec319e284c2ff76a47389.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
9 λεπτά πριν, bromiaris είπε

Ο ασθενής ίσως δείχνει σημάδια ανάκαμψης και παλεύει να βγει από το κώμα που έχει πέσει…

Αγορά 27 Φεβρουαρίου και σήμερα 6 Μαρτίου «Σε επεξεργασία»… Οπότε έχουμε εβδομάδες μπροστά μας…

1932176397_.png.ff18f59bac0ec319e284c2ff76a47389.png

Μηπως οταν υπαρχει αποθεμα προχωραει; Μηπως δηλαδη τωρα βρεθηκαν τα δικα σου προιοντα και προχωρησε και τα εχεις Δευτερα-Τριτη;

Τους ποντους τους πηρες; Αυτο ειναι το σημαντικοτερο νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, matrixxx είπε

Μηπως οταν υπαρχει αποθεμα προχωραει; Μηπως δηλαδη τωρα βρεθηκαν τα δικα σου προιοντα και προχωρησε και τα εχεις Δευτερα-Τριτη;

Τους ποντους τους πηρες; Αυτο ειναι το σημαντικοτερο νομιζω.

Πιθανόν, αλλά περισσότερο πιστεύω ότι θα ισχύσει αυτό που είπαν χτες από την εξυπηρέτηση πελατών… ότι θα παραλάβουν τέλος την επόμενης εβδομάδας από Huawei και ο κόσμος θα παραλάβει από 16 Μαρτίου και μετά…

Ναι οι Πόντοι πιστώθηκαν κανονικά μετά από 4 εργάσιμες…

911202124_.png.e014d0c1e47903667cc239e4456b044a.png

Επεξ/σία από bromiaris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...