Προς το περιεχόμενο

Laptop Huawei Matebook D15 + Κινητό Huawei Nova 5T 699€ + 20% go4more [ΕΛΗΞΕ]


ozzo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 174
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το προπαρείγγειλα κι εγώ και, ναι, για όσους ρωτούν οι πόντοι με διαβεβαίωσαν πως θα μπουν κανονικότατα. Άρα στα 559,2 για τέτοιο στολίδι με σύγχρονα specs και πανέμορφη σχεδίαση και τέτοιο upper midrange κινητό είναι σαν κλέψιμο εκκλησίας. Το κινητό θα το πάρει ο αδερφός μου στα 240,αρα εμένα μου βγαίνει 320 το D15. Που στο καλό ξαναυπήρξε τέτοια προσφορά σε laptops;

Οκ ήθελα να φωτίζεται το πληκτρολόγιο στο 15αρι, να είχε touch οθόνη και να είχε την μεγαλύτερη μπαταρία (για τον εσωτερικό χώρο έχει κενή θέση για 2,5 ίντσες ssd ή hdd) και ας έδινα τα ανάλογα ευρώ παραπάνω. Παραμένει όμως η καλύτερη προσφορά που έχω δει τα τελευταία χρόνια που παρακολουθώ στενά την αγορά,αν κάποιος το κάνει όπως εγώ και δωσει το κινητό. 

Επεξ/σία από Ίων Δραγούμης
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Το προπαρείγγειλα κι εγώ και, ναι, για όσους ρωτούν οι πόντοι με διαβεβαίωσαν πως θα μπουν κανονικότατα. Άρα στα 559,2 για τέτοιο στολίδι με σύγχρονα specs και πανέμορφη σχεδίαση και τέτοιο upper midrange κινητό είναι σαν κλέψιμο εκκλησίας. Το κινητό θα το πάρει ο αδερφός μου στα 240,αρα εμένα μου βγαίνει 320. Που στο καλό ξαναυπήρξε τέτοια προσφορά;; 

Οκ ήθελα να φωτίζεται το πληκτρολόγιο στο 15αρι και να είχε την μεγαλύτερη μπαταρία (για τον εσωτερικό χώρο έχει κενή θέση για 2,5 ίντσες ssd ή hdd) και ας έδινα 20-30 ευρώ παραπάνω. Παραμένει όμως η καλύτερη προσφορά που έχω δει τα τελευταία χρόνια που παρακολουθώ στενά την αγορά,αν κάποιος το κάνει όπως εγώ και δωσει το κινητό. 

Και όποιος μπορεί να κόψει Και Τιμολόγιο.....Χάρισμα!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, anergos13 είπε

Και όποιος μπορεί να κόψει Και Τιμολόγιο.....Χάρισμα!!

Είναι λίγο μπέρδεμα γιατί για να κοπεί τιμολόγιο πρέπει να έρθει η συσκευή στα χέρια του υπαλλήλου που θα το κόψει. Οπότε μου είπαν πως θα έχανα τους πόντους. Αλλά! Δεν μου φάνηκε και πολύ σχετική η υπάλληλος που το είπε αυτό. 

Επεξ/σία από Ίων Δραγούμης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Είναι λίγο μπέρδεμα γιατί για να κοπεί τιμολόγιο πρέπει να έρθει η συσκευή στα χέρια του υπαλλήλου για το imei κτλ. Οπότε μου είπαν πως θα έχανα τους πο τους. Αλλά! Δεν μου φάνηκε και πολύ σχετική η υπάλληλος που το είπε αυτό. 

Γίνεται....πληρωμή αρχικά....με την κάρτα στο Pos....και όταν παραλάβεις κόβεται τιμολόγιο.....

Το έχω ξανακάνει, και το επιβεβαίωσα σε 2 Γερμανούς που γνωρίζω Σήμερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, anergos13 είπε

Γίνεται....πληρωμή αρχικά....με την κάρτα στο Pos....και όταν παραλάβεις κόβεται τιμολόγιο.....

Το έχω ξανακάνει, και το επιβεβαίωσα σε 2 Γερμανούς που γνωρίζω Σήμερα!

Χμμ.. Και τι ποσό δίνεις στο pos; 699; ή 699/1.24;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, dimos15 είπε

Η μιση Ελλαδα το εχει προπαραγγείλει.. Ποιοι 200 θα παρουν το κινητο?😅

Ακριβώς αυτό. 

Οι πιο πολλοί δεν θα πάρουν κινητό, είτε επειδή δεν το είδαν ότι ειναι οι πρώτοι 200 μόνο, είτε επειδή νομίζουν ότι είναι στους πρώτους 200 😂

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Ακριβώς αυτό. 

Οι πιο πολλοί δεν θα πάρουν κινητό, είτε επειδή δεν το είδαν ότι ειναι οι πρώτοι 200 μόνο, είτε επειδή νομίζουν ότι είναι στους πρώτους 200 😂

Από τη στιγμή που το e-mail επιβεβαίωσης της παραγγελίας γράφει laptop με δώρο το κινητό, δεν επιτρέπεται να μη σου το δώσουν. Με έχουν επιβεβαιώσει και για αυτό τηλεφωνικώς,οπως και για το ότι οι πόντοι θα μπουν κανονικότατα. Αν κάτι από αυτά δε γίνουν (που το θεωρώ απίθανο) απλά ακυρώνεις την παραγγελία ή το επιστρέφεις εντός 14 ημερών (αν έχεις βάλει παραλαβή από το σπίτι) και παίρνεις πίσω τα χρήματα σου (βάση νόμου). 

Επεξ/σία από Ίων Δραγούμης
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Από τη στιγμή που το e-mail επιβεβαίωσης της παραγγελίας γράφει laptop με δώρο το κινητό, δεν επιτρέπεται να μη σου το δώσουν. Με έχουν επιβεβαιώσει και για αυτό τηλεφωνικώς,οπως και για το ότι οι πόντοι θα μπουν κανονικότατα. Αν κάτι από αυτά δε γίνουν (που το θεωρώ απίθανο) απλά ακυρώνεις την παραγγελία ή το επιστρέφεις εντός 14 ημερών (αν έχεις βάλει παραλαβή από το σπίτι) και παίρνεις πίσω τα χρήματα σου (βάση νόμου). 

Βρε καλοί οι νόμοι, καλά όλα αυτά, αλλά  με ελληνικά καταστήματα, μην έχεις και 100% εμπιστοσύνη. Αλλά λένε και άλλα κάνουν.. Ελπίζω να σου πάνε ολα καλά. 

Καλορίζικο. 👍👍

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Οκ ήθελα να φωτίζεται το πληκτρολόγιο στο 15αρι, να είχε touch οθόνη και να είχε την μεγαλύτερη μπαταρία (για τον εσωτερικό χώρο έχει κενή θέση για 2,5 ίντσες ssd ή hdd) και ας έδινα τα ανάλογα ευρώ παραπάνω. Παραμένει όμως η καλύτερη προσφορά που έχω δει τα τελευταία χρόνια που παρακολουθώ στενά την αγορά,αν κάποιος το κάνει όπως εγώ και δωσει το κινητό. 

Αν και συμφωνώ μαζί σου, το κακό είναι ότι η ram δεν αναβαθμίζεται σε κανένα από τα δύο μοντέλα.

Επεξ/σία από LaMereda
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά, δεν γνωρίζω τι γίνεται με τους πόντους, θα μπορούσε κάποιος να μου εξηγήσει πως δουλεύει ; θα πληρώσω δηλαδή 749 ; και θα μου βάλει πχ 2000 πόντους κάπως έτσι; η θα πληρώσω 749 και τέλος τους μήνα θα μου βάλει 150 ευρώ επιστροφή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει να το πάρω γενικά σαν λάπτοπ πχ από mediamarkt? Χωρίς τους πόντους το κινητό θα το πάρει ο αδερφός μου στα 240, δηλαδή θα μου βγει στα 510. Ποια θα είναι η πραγματική τιμή του μετά την προώθηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...