Προς το περιεχόμενο

Κορωνοϊός στην Ελλάδα


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

Τηρείτε τα παρακάτω, παρακαλώ:

1. Βάζετε πηγές στις ειδήσεις που μεταφέρετε. Ειδικά αν είναι κάτι αρνητικό, που ενδεχομένως να προκαλέσει ανησυχία σε όσους το διαβάσουν.

2. Μην αναπαράγετε γιατροσόφια, μαντζούνια και αυτοσχέδια "μέτρα προστασίας". 

3. Γράφετε κόσμια.

4. Αν εντοπίσετε μήνυμα  που κρίνετε πως χρειάζεται παρέμβαση συντονιστή, στείλτε αναφορά και αποφύγετε κάθε σχολιασμό, παράθεση κτλ.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
17 minutes ago, neosstoforum said:

Δίκιο έχει και εγώ το είδα στις ειδήσεις. Η φρεγάτα Ύδρα βρίσκεται από χθες σε καραντίνα. Πάντως δεν ήξερα ότι είναι ο γαμπρός του απόστρατου το ύποπτο κρούσμα. 

Στο στυλ των κειμένων αναφέρομαι! 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, Βασίλης_29 είπε

Διευθυντής παθολογικής του Ιατρικου Κεντρου στο kontra. Σε τρεις μήνες θα έχουμε ξεμπερδέψει με αυτό το θέμα με τον κορωνοιο. 

Μήπως υπαινίσσεται ότι θα τα έχουμε τιναξει Βασίλη;😬

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω νομιζω οτι ακομα δεν εχουμε δει τιποτα γιατι ειμαστε ακομα ψιλοχαλαρα ( κατα την γνωμη μου ). Εκλεισαν τα σχολεια, ωραια. KLEIN MEIN. Τι θα κανουν οι του γυμνασιου/λυκειου δυο εβδομαδες?? Θα κατσουν μεσα να διαβασουν??? Στα τετοια τους θα τα γραψουν τα μετρα σας το υπογραφω. Τα μικρα παιδακια δημοτικου  θα πανε στους παππουδες τους, οι παππουδες στα καφενεια, στις λαϊκες, στις εκκλησιες. Στα σουπερ μαρκετ δεν θα γινει χαμος που θα πανε να ξοδεψουν 500 ευρω να παρουν προμηθειες για 5 χρονια?? Ο ιος θα εξαπλωθει ειτε το θελουμε ειτε οχι.

  • Like 2
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου διάβαζα οτι δε γίνονται κηδείες στην Ιταλία, 200 νεκροί τη μέρα, τι τους κάνουν? Θάψιμο χωρίς τελετή και χωρίς συγγενείς?

Ένας ιός μπορεί να παραμείνει στα κύτταρα ανθρώπου που έχει πεθάνει και να μεταδοθεί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια η Ισπανια δεν προχωρησε γρηγορα η λαθος τα θυμαμαι;;;Νομιζω οτι ειμασταν κοντα Ισπανια - Ελλαδα και Γαλλια και αυτες οι δυο ανεβηκαν η λαθος τα θυμαμαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, argonaut είπε

Mail στο Σηάτλ από γιατρό σε μεγάλο νοσοκομείο του Μιλάνου:

"We have seen an alarming number of cases in the 40-something age range that look horrible so we need start thinking that this is not an old person's disease" .........

Αυτο και αν δεν το περιμενα ειναι που μονο οι γεροι κινδυνευουν.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μας κουρασε η καθε νοικοκυρα στο φβ που ανεβάζει ποστ με το πως να φτιάχνουμε "αντισηπτικα" για τον κορονοιο. 

Εγω αυριο θα πάω γυμναστηριο πάντως. Ειμαι υγιέστατος !!! 

Επεξ/σία από Magic_Nature
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Magic_Nature είπε

Μας κουρασε η καθε νοικοκυρα στο φβ που ανεβάζει ποστ με το πως να φτιάχνουμε "αντισηπτικα" για τον κορονοιο. 

Εγω αυριο θα πάω γυμναστηριο πάντως. Ειμαι υγιέστατος !!! 

Θα δείξει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Magic_Nature είπε

Μας κουρασε η καθε νοικοκυρα στο φβ που ανεβάζει ποστ με το πως να φτιάχνουμε "αντισηπτικα" για τον κορονοιο. 

Εγω αυριο θα πάω γυμναστηριο πάντως. Ειμαι υγιέστατος !!! 

Για ποιο λογο; Κατι με 70% οινοπνευμα και πανω τον σκοτωνει. Δεν ψαχνουμε κατι

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Dannie είπε

Παιδια η Ισπανια δεν προχωρησε γρηγορα η λαθος τα θυμαμαι;;;Νομιζω οτι ειμασταν κοντα Ισπανια - Ελλαδα και Γαλλια και αυτες οι δυο ανεβηκαν η λαθος τα θυμαμαι;

 

Screenshot_2020-03-11-00-44-12-742_com.android.chrome.png

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Zerg13 είπε

Για ποιο λογο; Κατι με 70% οινοπνευμα και πανω τον σκοτωνει. Δεν ψαχνουμε κατι

Απλα μου τη σπάει να βλέπω νοικοκυρες που ολο το χρονο καπνιζουν σα φουγάρα και τρωνε ντελιβερι και καθονται ολη τη μέρα σε ενα καναπέ να ψάχνουν εμας που πάμε γυμναστηριο και να κουνάνε το δάχτυλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...