Προς το περιεχόμενο

moneysafe απατη;;; τι γινεται;


jimmyboyk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εν τω μεταξυ στα εμαιλ μονιμως απαντανε το ιδιο μηνυμα ελληνικα η αγγλικα.

αντε μακαρι μεσα στον Ιουνιο να τα παρουμε για να καλυψουμε και υποχρεωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 303
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 ώρες πριν, vertis είπε

εν τω μεταξυ στα εμαιλ μονιμως απαντανε το ιδιο μηνυμα ελληνικα η αγγλικα.

αντε μακαρι μεσα στον Ιουνιο να τα παρουμε για να καλυψουμε και υποχρεωσεις.

στειλε μου κατι να μιλησουμε και να σου πω κατι vertis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

bergeo εγώ περιμένω από Ιανουάριο 3.500 και έχω πάρει πάνω από 20 φορές τηλ και έχει ένα μήνα δεν απαντάνε πουθενά 

Επεξ/σία από Moulis85
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, ArisV19 είπε

bergeo αν γενικα εχεις να πεις κατι σε οσους περιμενουν χρηματα γιατι δεν μας το γραφεις και σε εμας τους υπολοιπους? :P

arisv19 στειλε μου ενα τηλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου μπήκαν σήμερα τα λεφτά!!! Περίμενα από τον Φεβρουάριο και δεν πίστευα ότι θα τα πάρω! Έφυγε τεράστιο άγχος από πάνω μου!!! Εύχομαι και στα δικά σας τώρα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά οποίος μπορεί να μας βοηθήσει κ μας που περιμένουμε ας το κάνει....έστω από εδώ ...1340 ε έχω ν παίρνω από μεταφορά ΣΕΠΑ...από 25/2 ...δεν είναι κ λίγα... μακάρι ν τ πάρουμε ολοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

egw perimenw apo epistrofi upaycard prws emoneysafe kai iban kai kala apo  13 ianouariou...pistevw ta exw xasei.....exw merika xrimata stin twiga paragkila tin twiga card elege 5-7 meres exun perasei 37 kai se eppikinonia mazi tous mou lene kai kala kathisterisois logo covid 19,,,,,tin exei parei kapios afti tin karta or ine alli mia mufa gia ta 10 evro sxedon kostos kartas?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 11/6/2020 στις 8:42 ΠΜ, tazz95 είπε

egw perimenw apo epistrofi upaycard prws emoneysafe kai iban kai kala apo  13 ianouariou...pistevw ta exw xasei.....exw merika xrimata stin twiga paragkila tin twiga card elege 5-7 meres exun perasei 37 kai se eppikinonia mazi tous mou lene kai kala kathisterisois logo covid 19,,,,,tin exei parei kapios afti tin karta or ine alli mia mufa gia ta 10 evro sxedon kostos kartas?

Εμένα έκανε να μου έρθει η Twiga card 22 μέρες. Πέριμενα να έρθει ταχυδρομικώς αλλά την στέλνουν με ACS κούριερ και όντως έχει καθυστέρηση λόγω covid 19. Την έχω χρησιμοποιήσει κανονικά για αγορές και για ανάληψη από ΑΤΜ. Δεν είχα εκκρεμότητες με eMoneysafe. Πρώτη φορά έκανα λογαριασμό στην Twiga και εώς τώρα δεν είχα κάποιο θέμα. Στα email μου ανταποκρίνονται άμεσα και είναι πολύ εξυπηρετικοί. Στείλε ένα email να σου στείλουν το tracking number να δεις που είναι.

Στις 11/6/2020 στις 12:30 ΜΜ, gt2904 είπε

 

 

 

 

 

Επεξ/σία από gt2904
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, stekinet είπε

καλησπερα μολισ ανακαλυψα το forum εμαι και εγω παθων τι πρεπει να κανω?

Να έχεις μεγάλη υπομονή φίλε....όπως όλοι μας... μπλέξαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...