Προς το περιεχόμενο

moneysafe απατη;;; τι γινεται;


jimmyboyk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορείς ισως να μου στείλεις και εμενα ? Σου είχα στείλει ενα προσωπικο μύνημα , απο 16/2 μου οφειλουν 1000 ευρω και πλεον δεν απαντανε ούτε στα τηλέφωνα , ούτε στα μειλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, p0pay είπε

Παιδιά νομίζω ότι πρέπει να αρχίσουμε να τα ξεχνάμε τα λεφτά 

Απατη μεγαληηηηηηηηηηηηηη δεν πανε και τα μαιλ τωρα......Και δεν πιστευω μια εδω μεσα οτι καποιος πηρε λεφτα με την καμια τελος................

Μας τα φαγανε τελος....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τα πηρα ολα φιλε αλλα οταν λεμε κατι μας λετε παπατζηδες..στειλε μου προσωπικο μνμ και μιλαμε εκει

2 ώρες πριν, freeddommm είπε

Απατη μεγαληηηηηηηηηηηηηη δεν πανε και τα μαιλ τωρα......Και δεν πιστευω μια εδω μεσα οτι καποιος πηρε λεφτα με την καμια τελος................

Μας τα φαγανε τελος....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, bergeo είπε

εγω τα πηρα ολα φιλε αλλα οταν λεμε κατι μας λετε παπατζηδες..στειλε μου προσωπικο μνμ και μιλαμε εκει

Γενικα ειναι λιγο αστειο αυτο με τα pm. Αν εχεις να πεις κατι που θα βοηθησει τους υπολοιπους πες το εδω ωστε να μπορεσει να βοηθησει τους παντες. Οταν λες στον καθενα "ελα να σου πω ενα μυστικο" χανεις την αξιοπιστια σου. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπομονή...

Ελπιζω μεχρι Σεπτεμβρη να τα εχουμε παρει οπως λενε και να μην πληρωνουν με κληρο... εμαθα για φιλαρακια που εχουν 5 και 10 χιλιαρικα και καποιοι πολλοι παραπανω...

παιχτες που παιζαν επαγγελματικα σε εταιριες που ειχαν emoneysafe και απο τοτε που αρχισε ολο αυτο εχουν χασει τον υπνο τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

11-2   1380 €

16-2    327  €

 8-3     636  €

10-3    187  €

17-3    525  €

Σύνολο  :  3.055 

Την μεταφορά της 10-2-2020 με ποσο 497 € ήταν το τελευταίο έμβασμα που μου πιστώθηκε θέλω να πιστεύω οτι θα τα πάρουμε παντως αν πιστωθεί σε κάποιον απο εσάς έμβασμα απο τους αλήτες καλό ειναι να ανέβασετε screenshoot και να αφήσετε τις μ@λ@κιες με τα inbox 

Επεξ/σία από stekinet
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα παιδια..τωρα ειδα αυτο το θεμα οτι εχουν κ αλλοι αυτο το προβλημα..μου χρωστανε 4-5 μηνες χρηματα..το τραγικο ειναι οτι ακομα στα περιπτερα πουλανε voucher της moneysafe ..δηλαδη αυτο με ξεπερνα .ακρη  εβγαλε κανεις η τον εχουμε πιει ομαδικα?

στο email Μου απαντανε καθε φορα το ιδιο πραγμα 

 

 

Aγαπητέ Κύριε,

Σε συνέχεια της επικοινωνία μας,θα θέλαμε να σας γνωρίσουμε ότι το αίτημά σας για τις εκκρεμείς μεταφορές sepa καθώς και για την μεταφορά του υπολοίπου του eMoneySafe wallet λογαριασμού σας,έχει προωθηθεί στο αρμόδιο Οικονομικό μας τμήμα ως προς την διεκπεραίωσή του.

Με την ολοκλήρωση του αιτήματός σας θα έρθουμε σε επικοινωνία μαζί σας μέσω e-mail για να σας ενημερώσουμε.

Σας ευχαριστούμε,

Παραμένουμε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία ή διευκρίνιση.

 

 

Εγω τα έχω ξεγράψει παντως

Επεξ/σία από asteratos89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ειναι 2500 και 900 δυο συναλλαγές απο 1-6 και 2-6 γιατι ρε φίλε bergeo  δεν ποστάρεις της φωτογραφίες όταν τα πήρες να νιώθουμε και εμείς οτι κάποτε θα τα πάρουμε και εμείς και το κρατάς επτασφράγιστο μυστικό να μας το ανακοινώσεις στις 17-6;

Επεξ/σία από stekinet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι.. τα 2500 ηταν 2 εμβασματα και τα εκαναν μια καθεση

24 λεπτά πριν, stekinet είπε

ειναι 2500 και 900 δυο συναλλαγές απο 1-6 και 2-6 γιατι ρε φίλε bergeo  δεν ποστάρεις της φωτογραφίες όταν τα πήρες να νιώθουμε και εμείς οτι κάποτε θα τα πάρουμε και εμείς και το κρατάς επτασφράγιστο μυστικό να μας το ανακοινώσεις στις 17-6;

Εχω μιλησει με αλλους στο τηλ και τους βοηθησα..ειναι μεγαλη διαδικασια και δεν εξηγητε απο εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bergeo είπε

ναι.. τα 2500 ηταν 2 εμβασματα και τα εκαναν μια καθεση

Εχω μιλησει με αλλους στο τηλ και τους βοηθησα..ειναι μεγαλη διαδικασια και δεν εξηγητε απο εδω

δεν μπορω να καταλαβω τι ειδικη διαδικασια ειναι αυτη..

ολοι περιμενουμε λεφτα απο μεταφορες στην upay που ηταν εκρεμεις.η μανεισειφ απαντα που και πο οτι περιμενει απο την upay να της επιστραφουν τα χρηματα για να τα αποδοση και αυτη με την σειρα της..αληθεια η ψεματα αυτη ξερει.τωρα τι διαδικασια δλδ εννοεις εσυ πραγματικα μου κανει ατοπο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειπα ειδικη..ειπα μεγαλη και δεν μπορω να την εξηγησω εδω..στη u pay αν επικοινωνησεις θα σου πει οτι απο αυτη εισαι κομπλε και δεν υπαρχει καμια εκρεμμοτητα απο πλευρα της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...