Προς το περιεχόμενο

moneysafe απατη;;; τι γινεται;


jimmyboyk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΡΟΣΟΧΗΗΗ....για οσους χρησιμοποιουν την twiga τα λεφτα ειναι μπλοκαρισμενα ξανα.δεν τα στελνει σε iban εδω και μια εβδομαδα..και καθε μερα λενε τα ιδια προβλημα κτλ κτλ.οτι ελεγαν και πριν στην μανεισειφ...σε παραγγελια καρτας φιλου δεν εχει ερθει εδω και ενα μηνα...αρα;;; τα συμπερασματα δικα σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα απο την upay ακομα τιποτα..... η twiga εδω και 2 εβδομαδες δεν κανει μεταφορες και εχει το κλασικο 100 την ημερα και 1000 τον μηνα μεταφορα για οταν φτιαξει

Στις 15/6/2020 στις 3:10 ΠΜ, bergeo είπε

εγω τα πηρα ολα φιλε αλλα οταν λεμε κατι μας λετε παπατζηδες..στειλε μου προσωπικο μνμ και μιλαμε εκει

πηρες και απο την upay????εγω ακομα απο εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η twiga δεν κανει ουτε τα 100 μεταφορα..ουτε μπορεις να φορτισεις την καρτα..και ουτε τα λεφτα αν εχει η καρτα μπορεις να τα κανεις κατι.ειναι ολαααα μπλοκαρισμενα.

στα μηνυματα μου τους εβρισα μου εκλεισαν το τσατ και εφυγαν

 

ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ..μην τρελενεσαι kostaspoul οσοι εγραψαν οτι πηραν λεφτα απο την moneysafe ειναι δικιες τους μεταφορες μεταξυ χρηστων τους απλα για να ανεβασουν φωτο εδω μεσα...ειναι μουφα

λεφτα δεσμευμενα απο δεκεμβριο σε εμενα και σε 3 που ξερω δεν εχει παρει κανεις τιποτα

οσο αφορα την upay τα εχω παρει οτι ειχα μεσα..θελει επιστολη απο την τραπεζα οτι ο λογαριασμος ειναι δικος σου ( λες και οταν εκανες εγγραφη το ζητησαν.τα δεχτηκαν ολα χωρις πολλα πολλα ) οσο αφορα την moneysafe δεν βλεπω να τα παρει κανεις..οτι κανει η διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος αφου μαζεψει καταγγελιες.

 

αυτα τα προσωπικα μηνυματα που βλεπω να λενε καποιοι στειλε μου να σου πω μην δινεις σημασια.ανθρωποι της μανεισειφ προφανως ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, jimmyboyk είπε

η twiga δεν κανει ουτε τα 100 μεταφορα..ουτε μπορεις να φορτισεις την καρτα..και ουτε τα λεφτα αν εχει η καρτα μπορεις να τα κανεις κατι.ειναι ολαααα μπλοκαρισμενα.

στα μηνυματα μου τους εβρισα μου εκλεισαν το τσατ και εφυγαν

ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ..μην τρελενεσαι kostaspoul οσοι εγραψαν οτι πηραν λεφτα απο την moneysafe ειναι δικιες τους μεταφορες μεταξυ χρηστων τους απλα για να ανεβασουν φωτο εδω μεσα...ειναι μουφα

λεφτα δεσμευμενα απο δεκεμβριο σε εμενα και σε 3 που ξερω δεν εχει παρει κανεις τιποτα

οσο αφορα την upay τα εχω παρει οτι ειχα μεσα..θελει επιστολη απο την τραπεζα οτι ο λογαριασμος ειναι δικος σου ( λες και οταν εκανες εγγραφη το ζητησαν.τα δεχτηκαν ολα χωρις πολλα πολλα ) οσο αφορα την moneysafe δεν βλεπω να τα παρει κανεις..οτι κανει η διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος αφου μαζεψει καταγγελιες.

αυτα τα προσωπικα μηνυματα που βλεπω να λενε καποιοι στειλε μου να σου πω μην δινεις σημασια.ανθρωποι της μανεισειφ προφανως ειναι.

εγω απο moneysafe τα πηρα κανονικα μια μεταφορα σε ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΕ REVOLUT. τις upay ακομα τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά και σε εμάς χρωστάνε πολλά λεφτα, παρά πολλα λεφτα, εδω και πολλούς μήνες περιμένουμε να ερθει το πρώτο sepa transfer. Πως το βλέπετε θα μας τα στείλουν ή οχι; 

Έχουν επιστρέψει τα λεφτά σε κανεναν; Πρεπει να αρχισω να τους απειλώ για να μου δώσουν τα λεφτα; εχω βρει 4 ονοματεπώνυμα που δουλεύουν στην moneysafe και το ενα μάλιστα έχει facebook και postarei σαν να μην υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Αμα κάτσω να το ψάξω καλά θα τους βρω όλους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/7/2020 στις 4:15 ΠΜ, Wtvrgaming είπε

Παιδιά και σε εμάς χρωστάνε πολλά λεφτα, παρά πολλα λεφτα, εδω και πολλούς μήνες περιμένουμε να ερθει το πρώτο sepa transfer. Πως το βλέπετε θα μας τα στείλουν ή οχι; 

Έχουν επιστρέψει τα λεφτά σε κανεναν; Πρεπει να αρχισω να τους απειλώ για να μου δώσουν τα λεφτα; εχω βρει 4 ονοματεπώνυμα που δουλεύουν στην moneysafe και το ενα μάλιστα έχει facebook και postarei σαν να μην υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Αμα κάτσω να το ψάξω καλά θα τους βρω όλους 

εγω τους κατεβαζω καντιλια καθε μερα... εμενα απο moneysafe τα εβαλαν, τις upay παιριμενουν να τους τα βαλουν πισω λενε.......μαλακιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 31/7/2020 στις 10:47 ΜΜ, nikosmavros είπε

Πήρα 2 vouchers για moneysafe χθες σύνολο 30€. 

Σήμερα διαπίστωσα ότι δε μπορώ να τα χρησιμοποιήσω πουθενά. 

Μπορώ να κάνω κάτι ή έχασα 30€;

γιατι τα πηρες???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/7/2020 στις 4:15 ΠΜ, Wtvrgaming είπε

Παιδιά και σε εμάς χρωστάνε πολλά λεφτα, παρά πολλα λεφτα, εδω και πολλούς μήνες περιμένουμε να ερθει το πρώτο sepa transfer. Πως το βλέπετε θα μας τα στείλουν ή οχι; 

Έχουν επιστρέψει τα λεφτά σε κανεναν; Πρεπει να αρχισω να τους απειλώ για να μου δώσουν τα λεφτα; εχω βρει 4 ονοματεπώνυμα που δουλεύουν στην moneysafe και το ενα μάλιστα έχει facebook και postarei σαν να μην υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Αμα κάτσω να το ψάξω καλά θα τους βρω όλους 

Βγαλε τα ονοματα ολα τωρα στην φορα ποιοι ειναι αυτοι που μας κοροιδευουν και παιζουν με τα λεφτα μας οσα κιαν απο 1 ευρω μεχρι 1 μυριο ελεος βγαλτα ολα στην φορα εγω δεν εχω παρει τπτ κ αυτοι που γραφουν εδω πηρανε ψεμματα εχουν παρει χαμπαρι οτι μιλαμε εδω...Στα φαρμακα να τα φανε κοροιδευουν τον κοσμακι με τα χρηματα του..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, vertis είπε

https://www.youtube.com/watch?v=5XlNLt-Dg6U

οπως εγινε και στην moneysafe βλεπω και twigga το ιδιο δυστυχως....

μαλλον καναν οτι λεει το τραγουδι...

Εγώ από μεταφορά moneysafe upay twinga 100 euro τον Ιούνιο αγόρασα τη κάρτα για να τα πάρω μίλησα τσατ και λένε μόλις δωθει το οκ θα σας ειδοποιήσουμε να δούμε τι θα γίνει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://cy-check.com/u-c-s-financial-limited/339097.html

https://i-cyprus.com/company/429673

https://b2bhint.com/ru/company/cy/ucs-financial-limited--C292803

edw exw brei polla stoixeia tous

Tous stelnw kathe mera email edw kai 14 meres kai dn m exoun apantisei akoma

diakopes me ta lefta mas...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/8/2020 στις 5:37 ΜΜ, freeddommm είπε

Βγαλε τα ονοματα ολα τωρα στην φορα ποιοι ειναι αυτοι που μας κοροιδευουν και παιζουν με τα λεφτα μας οσα κιαν απο 1 ευρω μεχρι 1 μυριο ελεος βγαλτα ολα στην φορα εγω δεν εχω παρει τπτ κ αυτοι που γραφουν εδω πηρανε ψεμματα εχουν παρει χαμπαρι οτι μιλαμε εδω...Στα φαρμακα να τα φανε κοροιδευουν τον κοσμακι με τα χρηματα του..

δεν σου λεμε ψεματα φιλε μου.... απο moneysafe τα πειρα.... απο upay περιμενω κανα 2000

 

2 λεπτά πριν, kostaspoul είπε

δεν σου λεμε ψεματα φιλε μου.... απο moneysafe τα πειρα.... απο upay περιμενω κανα 2000

 

117768635_629189137997322_6727312229423542284_n.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/8/2020 στις 6:02 ΠΜ, Wtvrgaming είπε

http://cy-check.com/u-c-s-financial-limited/339097.html

https://i-cyprus.com/company/429673

https://b2bhint.com/ru/company/cy/ucs-financial-limited--C292803

edw exw brei polla stoixeia tous

Tous stelnw kathe mera email edw kai 14 meres kai dn m exoun apantisei akoma

diakopes me ta lefta mas...

Στην ιδια φαση ειμαι και εγω εχω στειλει απειρα εμαιλ χωρις απαντηση σε καποια φαση απαντουσαν το ιδιο οτι φταιει η αλλη εταιρια και τωρα τπτ....Πως μερικοι απο εδω μεσα εχουν πληρωθει μια χαρα τι να πω ειλικρινα αυτο με ξεπερναει...Δηλαδη εμεις ειμαστε ατυχοι και οι αλλοι ειναι τυχεροι και οχι μονο αυτο αλλα αφου βλεπουν πως μας εχει εξαπατησει η εν λογο εταιρια πανε και κανουν εγγραφη και στην νεα τους και περιμενουν κ καρτα ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...