Προς το περιεχόμενο

moneysafe απατη;;; τι γινεται;


jimmyboyk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τυχερος εισαι. γιατι 8-10 φιλαρακια που εχουν μεσα λεφτα προσπαθουν απο τον αυγουστο να σηκωσουν 100 - 100 αλλα δεν...

στο τσατ μονιμως ισχυριζονται για τεχνικο προβλημα...

και μιλαμε για λιγα λεφτα των φιλων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 303
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

στο email απαντησαν εν τω μεταξυ οτι επειδη εχει θεμα το sepa transfer μποροθμε να καταθεσουμε σε merchant που τους εχουν... τους ρωτησα να μου πουν που λειτουργει.. γιατι ολοι τους πεταξαν απεξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/9/2020 στις 2:08 ΜΜ, asteratos89 είπε

@vertis φιλε δυσκολο αυτο ..πλεον την εχουν καραργήσει κιόλας γιατι την πήρανε χαμπαρι

Δεν την εχουν καταργήσει.. Novibet, Bwin και άλλες στοιχηματικές την χρησιμοποιούν κανονικά.

Στις 29/9/2020 στις 3:10 ΜΜ, vertis είπε

στο email απαντησαν εν τω μεταξυ οτι επειδη εχει θεμα το sepa transfer μποροθμε να καταθεσουμε σε merchant που τους εχουν... τους ρωτησα να μου πουν που λειτουργει.. γιατι ολοι τους πεταξαν απεξω

Sepa Transfers 1000€ το μήνα 100€ τη μέρα γίνονται κανονικά τουλάχιστον αυτές τις μέρες. Η κάρτα που είχαν εκδόσει καταργήθηκε γιατί υπήρξε θέμα με την τράπεζα έκδοσης και περιμένουν να κατασκευαστεί η καινούρια που απαιτεί χρόνο. Επειδή έκανα έρευνα η Moneysafe είχε κάποιες σοβαρές συνεργασίες π.χ. με Ολυμπιακό κλπ και δεν είναι τυχαίοι αυτοί που τη διευθύνουν.. τώρα τι πήγε στραβά δεν ξέρω..ίσως για ξέπλυμα χρήματος.. προσπαθούν να επανέλθουν με τη Twiga και εκτίμηση μου είναι ότι όλες οι επιστροφές και τα εμβάσματα που εκκρεμούν θα τακτοποιηθούν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, asteratos89 είπε

Sepa transfers δε γινονται ουτε αν μεταφερεις 20 ευρω..τουλαχιστον σε μενα.Εδω και 3 μηνες το ιδιο σκηνικο και οι ιδιες απαντησεις..

Εγώ τον Αύγουστο δεν μπορούσα να κάνω μεταφορές.  Από το Σεπτέμβριο και μέχρι στιγμής κάνω κανονικά. Ίσως δεν επιτρέπουν να γίνεται μαζική αποστολή εμβασμάτων ταυτόχρονα από όλους και να σε αφηνουν ανά διαστήματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευτυχως μπαινουν εδω φιλοι της twiga η υπαλληλοι και μας ανεβαζουν το ηθικο οτι θα λειτουργησουν και θα πληρωσουν καποτε τις moneysafe..

καλα οσοι εχουν 500-1000-2000-3000 αυτα τα ποσα θα πληρωθουν.....

αλλα οσοι εχουν καποια χιλιαδες ευρω την πατησαμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/10/2020 στις 11:58 ΠΜ, p0pay είπε

Το να έχεις χιλιάδες ευρώ στην twinga είναι σαν να χτίζεις σπίτι σε κινούμενη άμμο 

😂😂 αχαχα ποσο σωστος φιλαρακι. με εκανες και γελασα χαχα.

μακαρι να υπαρξει αισιο τελος... γιατι τελειωνει και το αλλο αποθεματικο με τα Zanax 😃😃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 12/10/2020 στις 11:58 ΠΜ, p0pay είπε

Το να έχεις χιλιάδες ευρώ στην twinga είναι σαν να χτίζεις σπίτι σε κινούμενη άμμο 

χαχαχαχαχα  ανταλλασω 300 ευρω στη twiga με 100  ευρω σε κανονικά όποιος θέλει.😅

πραγματικα πως γινεται να εχουνε φαει τοσα λεφτα απο κοσμο και να μη γινεται τιποτα

Επεξ/σία από asteratos89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...