Προς το περιεχόμενο

moneysafe απατη;;; τι γινεται;


jimmyboyk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 4/11/2020 στις 8:35 ΜΜ, bergeo είπε

 ε τοτε γιατι ρε gt2904 δεν μας πληρωνει τραπεζικα?? το οτι εχει στα περιπτερα twiga που κολλαει??ζηταμε sepa και μας απανταει ανεπαρκες υπολοιπο..τα περιπτερα πουλανε και instakasa να παρεις και ψαξε να βρεις εταιρια να τη δεχτει,,εγω ακυρωσα σημερα στο δικο μου μηχανημα μια γιατι την πατησα απο λαθος..μεχρι προχθες αγοραζες και moneysafe αν ηθελες η οποια αλλαξε και εγινε twiga...τα ιδια εκανε και η moneysafe αλλα απο εκει τα πηραμε..μετα πιστολι απο u pay και τωρα twiga..

μιλησε τους στο τσατ...θα σου ανοιξουν τις μεταφορες εως 100 ευρω..οσο αφορα τα λεφτα στην μανεσειφ...απλα τα εχω ξεχασει...βαζε μεσα 100 και στελνε μην το φορτωνεις σαν την μανει και μεινεις με το μουντζουρι στο χερι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους εχω μιλησει 100 φορες αλλα παντα η ιδια απαντηση φιλε..απο τη μανεσειφ τα πηρα ολα..η u pay εμεινε τωρα και η twiga..to θεμα ειναι οτι η απαντησεις ειναι παντα copy paste..δεν φταινε αυτοι  υπαρχει τεχνικο προβλημα και εργαζονται για να το λυσουν και καλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 10/11/2020 στις 10:23 ΜΜ, bergeo είπε

asterate απο money τα περιμενες η απο u pay??

Από moneysafe . Εγώ από Upay τα είχα πάρει όλα . Τουλάχιστον έβαλαν μερικά από εκεί που δε το περίμενα . Αν βαλουν και τα υπόλοιπε τώρα δε ξέρω ..

Επεξ/σία από asteratos89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/11/2020 στις 7:52 ΜΜ, asteratos89 είπε

Από moneysafe . Εγώ από Upay τα είχα πάρει όλα . Τουλάχιστον έβαλαν μερικά από εκεί που δε το περίμενα . Αν βαλουν και τα υπόλοιπε τώρα δε ξέρω ..

εμενα η μονευ με πληρωσε ολο το ποσο το μαιο..6900..η upay 2000 απο φεβρουαριο ακομα..μου απαντανε οτι δεν εχουν καμια εκκρεμοτητα μαζι μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντος πως ειναι δυνατον καποιοι οπως λενε να πληρωνονται απο την μανεσειφ...και εμενα δεν μου απαντανε καν στα μειλ εδω και ενα 3μηνο...εχετε πλακα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά αργούν Παρα πολύ εμένα μετά άπο 2 χρονια σχεδόν μου τα έβαλαν τα μισά κιόλας 

 

Επεξ/σία από asteratos89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ποια 2 χρονια μιλας;; το θεμα με την μη πληρωμη ξεκινησε ακριβως περσι το δεκεμβριο οταν σταματησαν να μεταφερουν τα λεφτα στην upay...εσενα δλδ πως ειναι 2 χρονια;;; ανεξηγητο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...