Προς το περιεχόμενο

moneysafe απατη;;; τι γινεται;


jimmyboyk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παρακολουθω καιρο τα ποστ εδω περα και ειπα να γραψω και την δικια μου εμπειρια εχω και εγω το ιδιο θεμα εχω κανει αναληψη πριν καν κλεισει το σιτε της μονευσαφε ewallet προς τραπεζα και ακομα τιποτα στην αρχη απαντουσαν οτι ενημερωσαμε το αρμοδιο τμημα κτλπ μηνες τωρα δεν απαντουν εχω στειλει πανω απο 50εμαιλ..στην twiga τα κλασικα ουτε καρτα δουλευει ουτε αναληψη κανει ουτε καν 100ε εχω στειλει απειρα εμαιλ και Livechat  ιδια απαντηση τεχνικο προβλημα κτλπ..πληρωθουμε η οχι η μονευσαφε πλεον εχασε την εμπιστοσυνη ολονων ευχομαι να τα παρουμε τα λεφτα μας ολοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, παρακολουθώ το θέμα καιρό γιατί έχω 2 φίλους που είχαν πρόβλημα με το να ανακτήσουν τα χρήματα τους. Τελικά έμαθα προ ημερών ότι στην μια περίπτωση τα επέστρεψαν πίσω μετά από πολυ καιρο. Φυσικά με πίεση μέσο email,chat και τηλεφωνικά.

Αξίζει να επισημάνω ότι το ποσο είχε γίνει ανάληψη από το παλιό wallet της moneysafe και όχι από τα μεταγενέστερα. 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

mou exoun epistrepsei to 30% aposa mou xrwstane, kai einai arketa megalo poso. Alla mou pire 3 email tin mera gia na mporesw na parw estw afto.

Επεξ/σία από JimmySmurf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ελπίζω να πάρουμε τα λεφτά . Εμένα μ έστειλαν τα μισά πίσω και περιμένω τα αλλα μισά . Τους έχω στείλει ένα καρο μέιλ και τπτ . Γενικά απαράδεχτη είναι και η twiga χειρότερη . Υπομονή τουλάχιστον να τα πάρουμε έστω και καθυστερημένα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ειχα στειλει μνμ sto support tis twiga και μου απαντησαν προχθες να στειλω δεκο και ενα βιντεο μ εμενα και την ταυτοτητα..σημερα εστειλαν κ αλλη απαντηση και ζητανε φωτο απο το βιβλιαριο και μου ειπαν οτι τα χρημματα θα πιστωθουν και μετα ο λογαριασμος θα κλεισει...κοιταξτε το οσοι εχετε υπολοιπο εκει..μπας και ξεμπλεξουμε απο δαυτους ολοι μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 11/12/2020 στις 3:04 ΜΜ, bergeo είπε

παιδια ειχα στειλει μνμ sto support tis twiga και μου απαντησαν προχθες να στειλω δεκο και ενα βιντεο μ εμενα και την ταυτοτητα..σημερα εστειλαν κ αλλη απαντηση και ζητανε φωτο απο το βιβλιαριο και μου ειπαν οτι τα χρημματα θα πιστωθουν και μετα ο λογαριασμος θα κλεισει...κοιταξτε το οσοι εχετε υπολοιπο εκει..μπας και ξεμπλεξουμε απο δαυτους ολοι μας

μπουρδες και μονο μπουρδες εδω μεσα απο τους υπαλληλους της μανεισειφ

 

εστειλα και μειλ και η απαντηση σου ηταν αυτη...τωρα εσενα σε ειδαν μαλλον ομορφο και στα εδωσαν...😂 ...μην παραμυθιαζεστε η μανει δεν απανταει καν στα μηνυματα απο το προηγουμενο σαπορτ της και η τουιγκα λεει οτι ειναι κατι αλλο που δεν εχει σχεση με αυτους...οριστε και η απαντηση τους για να μην λεμε μπουρδες...αλλα με αποδειξεις...

21.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά η moneysafe δεν απαντάει πουθενά...ούτε τηλέφωνο ούτε emails πουθενά.

Η twiga ισχυρίζεται ότι δεν έχει σχέση με την moneysafe...τώρα πώς φορτώνει με moneysafe κάρτες,μόνο αυτοί ξέρουν και επίσης όταν έκλεισε ότι χρήματα είχαμε στην moneysafe wallet μεταφέρθηκαν  στην twiga και μας λένε ότι δεν έχουν σχέση μεταξύ τους

υπάρχει κάποιος εδώ που έχει πάρει τα χρήματα του απο τον δεκέμβρη του 2019? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπέρα σε όλους τους φιλους

Σήμερα διαπίστωσα οτι μπορούμε να συνδεθούμε και πάλι στην σελίδα της emoneysafe   έχει ένα μήνυμα στα αγγλικά  και ένα ποσό

 

Το πόσο που έχει σε μένα τουλάχιστον   είναι πολύ μικρότερο από αυτά που περιμένω απο upay  παρακατω φωτο

spacer.png

Επεξ/σία από lemonis44
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, lemonis44 είπε

καλησπέρα σε όλους τους φιλους

Σήμερα διαπίστωσα οτι μπορούμε να συνδεθούμε και πάλι στην σελίδα της emoneysafe   έχει ένα μήνυμα στα αγγλικά  και ένα ποσό

 

Το πόσο που έχει σε μένα τουλάχιστον   είναι πολύ μικρότερο από αυτά που περιμένω απο upay  παρακατω φωτο

spacer.png

φιλε και εγω περιμενω απο u pay αλλα δεν βγαζω ακρη..αρνουνται οτι μου οφειλουν χρημματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Στις 23/11/2020 στις 12:50 ΜΜ, vertis είπε

Τελος καλο, όλα καλα.
Πληρωθηκα moneysafe και twiga ενα αρκετο ποσο πενταψηιο συνολικα.

Καλιο αργα παρα ποτε, καθε εμποδιο για καλο.

Kalimera pedia molis tora anakalipsa to forum. Ime kego enas apo aftus pu pistoliase i moneiseif. Pitemu telika an iparxi kapios tropos na parume ta leftamas. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...