Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση οικονομικού Φακού.


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Καλησπέρα σε όλους. τον τελευταίο καιρό αναζητό φακό γιατί θέλω να ξεκινήσω να ασχολούμαι με την εξερεύνηση και βραδινές πεζοπορίες. έχω έναν no-name αλλά με 18650 της murata vtc6, με μισή ώρα συνεχόμενης λειτουργίας στο max άρχισε να ζεσταίνεται αρκετά και με έκανε να ανησυχώ και να ψάχνω για καινούργιο. η αγορά θα γίνει από banggood και δεν θέλω να ξεπερνάει τα 25€ το κόστος. προς το παρόν έχω δει μόνο τον convoy c8. αν τον έχει κάποιος ας πει μια γνώμη, ή ας προτείνει ότι καλύτερο ξέρει σε αυτά τα λεφτά.  Γενικά θέλω να έχει οσο περισσότερο φώς γίνεται και απαραίτητα SOS mode. ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Στις 6/3/2020 στις 10:42 ΜΜ, drivergr είπε

Πάρε οποιοδήποτε φακό της SAS.

https://www.skroutz.gr/s/7515541/SAS-Mont-300.html

θα ήθελα να δω τα επιχειρήματα σου. όχι ότι έχω πρόβλημα με την συγκεκριμένη εταιρεία, απλά δεν ξέρω τίποτα και θα ήθελα να μάθω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει θέμα μόνο για φακούς, ρώτα εκεί καλύτερα.

Ο convoy c8 ρίχνει την δέσμη του μακριά, νομίζω ότι θα χρειαστείς κάτι ενδιάμεσο, ούτε flood όυτε throw.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/3/2020 στις 4:00 ΜΜ, dkrs23 είπε

θα ήθελα να δω τα επιχειρήματα σου. όχι ότι έχω πρόβλημα με την συγκεκριμένη εταιρεία, απλά δεν ξέρω τίποτα και θα ήθελα να μάθω

Χρησιμοποιώ τον SAS mount 500 pro σχεδόν 5-6 χρόνια για χρήση σε ποδήλατο. Αρχικά είναι επαναφορτιζόμενος με μπαταρία 18650 και δεύτερον η ίδια εταιρία είναι ποιοτική στα θέματα ασφαλείας οπότε εγώ για αυτό το λόγω τον πήρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/3/2020 στις 2:30 ΜΜ, dkrs23 είπε

Καλησπέρα σε όλους. τον τελευταίο καιρό αναζητό φακό γιατί θέλω να ξεκινήσω να ασχολούμαι με την εξερεύνηση και βραδινές πεζοπορίες. έχω έναν no-name αλλά με 18650 της murata vtc6, με μισή ώρα συνεχόμενης λειτουργίας στο max άρχισε να ζεσταίνεται αρκετά και με έκανε να ανησυχώ και να ψάχνω για καινούργιο. η αγορά θα γίνει από banggood και δεν θέλω να ξεπερνάει τα 25€ το κόστος. προς το παρόν έχω δει μόνο τον convoy c8. αν τον έχει κάποιος ας πει μια γνώμη, ή ας προτείνει ότι καλύτερο ξέρει σε αυτά τα λεφτά.  Γενικά θέλω να έχει οσο περισσότερο φώς γίνεται και απαραίτητα SOS mode. ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Πολυ καλος ο convoy c8 δεν το συζηταμε!

 

Αν δεν εχεις προβλημα με αα μπαταριες θα προτεινα τον Starrylight SA-22 https://www.skroutz.gr/s/7071023/Solarstorm-Starrylight-SA-22.html

ενα διαμαντι σε αυτα τα χρηματα και για αα μπαταριες!!! https://johnnymacreviews.wordpress.com/flashlights/miscellaneous/starry-light-sa-22-4aaxm-l2/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...