Προς το περιεχόμενο

Φοιτητικά πακέτα, σε μη φοιτητές εφικτό;


Mikelpcpro_GR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα στην ομάδα, ενδιαφέρομαι να πάρω νέο πακέτο φοιτητικό αλλά δεν έχω πάσο... έχω βρει αγγελίες που πουλάνε πακέτα... αλλά δεν ξέρω αν είναι legit η vodafone προσφερει αυτά στην φωτογραφία, και θέλω να γλιτώσω λεφτά από κάρτες.

Ευχαριστώ πολύ όσους ασχοληθούν.

Screenshot_61.png

Επεξ/σία από Mikelpcpro_GR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

δεν μου πεφτει λογος, αλλα περιμενεις τωρα σε ενα σαιτ με τοσο μεγαλη αναγνωσιμοτητα να σου πουνε πως να <<παρανομησεις>> ?

...

δυσκολο, αλλα ποτε δεν ξερεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Antilogos1975 είπε

δεν μου πεφτει λογος, αλλα περιμενεις τωρα σε ενα σαιτ με τοσο μεγαλη αναγνωσιμοτητα να σου πουνε πως να <<παρανομησεις>> ?

...

δυσκολο, αλλα ποτε δεν ξερεις...

Πίστεψε με οι μισοί από εδώ αυτό ψάχνουμε... Από το να πληρώνουμε τα κερατιάτικα σε COSMOTE Vodafone κλπ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Mikelpcpro_GR είπε

Πίστεψε με οι μισοί από εδώ αυτό ψάχνουμε... Από το να πληρώνουμε τα κερατιάτικα σε COSMOTE Vodafone κλπ 

βρε καλα κανεις, και σιγουρα αν ξερει καποιος θα σε βοηθησε με π.μ.

να ρωτησω κατι, επειδη λειπω τωρα μερικα χρονια, ποσο χρεωνουνε οι εταιριες κινητης τηλεφωνιας?

δηλ. θελω να πω οτι εγω εδω εχω ενα δευτερο νουμερο που του βαζω κατι prepaid καρτες...

Flat ομιλιας, και 3 GB ιντερνετ..7.99 ευρω/ 4 εβδομαδες 

α,  ..Vodafone

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Antilogos1975 είπε

βρε καλα κανεις, και σιγουρα αν ξερει καποιος θα σε βοηθησε με π.μ.

να ρωτησω κατι, επειδη λειπω τωρα μερικα χρονια, ποσω χρεωνουνε οι εταιριες κινητης τηλεφωνιας?

δηλ. θελω να πω οτι εγω εδω εχω ενα δευτερο νουμερο που του βαζω κατι prepaid καρτες...

Flat ομιλιας, και 3 GB ιντερνετ..7.99 ευρω/ 4 εβδομαδες

Φίλε μου εδώ βάζεις τώρα 12 ευρώ ότι σύντομα θα πάει 15 και παίρνεις αυτά εδώ. Και τώρα αύξησε η. Vodafone cu το πακέτο της βλ εδώ

Screenshot_2020-03-05-15-55-48-265_gr.cosmote.whatsup.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δώσεις τα προσωπικά σου στοιχεία σε κάποιον που ξέρεις ότι είναι απατεώνας;Γιατί μόνο με απατεωνιά μπορείς να πάρεις φοιτητικό νούμερο αν δεν το δικαιούσαι.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Ukforthemoment είπε

Θα δώσεις τα προσωπικά σου στοιχεία σε κάποιον που ξέρεις ότι είναι απατεώνας;Γιατί μόνο με απατεωνιά μπορείς να πάρεις φοιτητικό νούμερο αν δεν το δικαιούσαι.

Πλάκα πλάκα όμως πόσοι το έχουν κάνει; Λες και οι δικοί μας πάροχοι δεν πουλάνε τα στοιχεία μας...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αυτοί που μοιράζουν στο δρόμο και στις καφετέριες φοιτητικά πακετα με 10ε και στο ενεργοποιούν χωρίς να έχεις πάσο, μόνο με ταυτότητα, που τα βρίσκουν και τι παίζει γενικά?

 

Επεξ/σία από Oscar_Mike
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά που αναφέρεις είναι προωθητικά πακέτα της κάθε εταιρίας και σε ένα δίμηνο περίπου κλείνει το φοιτητικό. Τουλάχιστον αυτό συνέβη σε 2-3 γνωστούς μου που πήραν από μια κοπελίτσα της Vodafone που τα μοίραζε νόμιμα σε Ηλ/κο Σταθμό. 

Κατά τα άλλα, για τα "αλλά" φοιτητικά αν θυμάμαι καλά οι τιμές είναι κάνα 15αρι για νέο νούμερο και 40-60 αν θες να κρατήσεις το δικό σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Oscar_Mike είπε

αυτοί που μοιράζουν στο δρόμο και στις καφετέριες φοιτητικά πακετα με 10ε και στο ενεργοποιούν χωρίς να έχεις πάσο, μόνο με ταυτότητα, που τα βρίσκουν και τι παίζει γενικά?

Αυτά είναι ειδικής προσφοράς.Οχι φοιτητικά.Εχω και εγώ τέτοιο της κοσμοτέ 1500λεπτά 1,5GB στα 8,5€ .Πιο παλιά είχα της wind 1000 λεπτά και 1GB? κάτι τέτοιο.

Και φυσικά είναι/ηταν  στο ονομα μου και όχι σε κάποιον άγνωστο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Ukforthemoment είπε

Αυτά είναι ειδικής προσφοράς.Οχι φοιτητικά.Εχω και εγώ τέτοιο της κοσμοτέ 1500λεπτά 1,5GB στα 8,5€ .Πιο παλιά είχα της wind 1000 λεπτά και 1GB? κάτι τέτοιο.

Και φυσικά είναι/ηταν  στο ονομα μου και όχι σε κάποιον άγνωστο.

Από ότι ξέρω αυτά κρατάνε για πολύυυ καιρό έτσι δεν είναι? 

12 ώρες πριν, N3M3SiS είπε

Αυτά που αναφέρεις είναι προωθητικά πακέτα της κάθε εταιρίας και σε ένα δίμηνο περίπου κλείνει το φοιτητικό. Τουλάχιστον αυτό συνέβη σε 2-3 γνωστούς μου που πήραν από μια κοπελίτσα της Vodafone που τα μοίραζε νόμιμα σε Ηλ/κο Σταθμό. 

Κατά τα άλλα, για τα "αλλά" φοιτητικά αν θυμάμαι καλά οι τιμές είναι κάνα 15αρι για νέο νούμερο και 40-60 αν θες να κρατήσεις το δικό σου. 

αυτά που πουλάνε όμως σε αγγελίες σε sites, είναι της ίδιας της εταιρείας... αυτή τα πουλάνε κιόλας σε τρίτους.

12 ώρες πριν, Oscar_Mike είπε

αυτοί που μοιράζουν στο δρόμο και στις καφετέριες φοιτητικά πακετα με 10ε και στο ενεργοποιούν χωρίς να έχεις πάσο, μόνο με ταυτότητα, που τα βρίσκουν και τι παίζει γενικά?

για αυτά δεν γνωρίζω,  το μόνο που ξέρω είναι όσοι πουλάνε σε σιτες τα παίρνουν κατευθείαν από τους παρόχους, με λίγα λόγια οι ίδιοι τα πουλάνε απλά και μόνο για να παίρνουν τα έξτρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Ukforthemoment είπε

Το κοσμοτέ που έχω εγώ είναι πάνω απο 2 χρόνια.Απλά θέλει να ενεργοποιείς το πρόγραμμα μια φορά κάθε έξι μήνες ,απο ότι μου έχουν πει.

αα μάλιστα, ζητάνε κανένα δικαιολογητικό;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Mikelpcpro_GR είπε

αα μάλιστα, ζητάνε κανένα δικαιολογητικό;;

Ταυτότητα αλλά δεν υπάρχουν πια αυτά τα πακέτα.Ακόμα και να βρεις να αγοράσεις αν δεν το ενεργοποίησε πέρυσι? πρόπερσι?  ο κάτοχος είναι άχρηστο .Οπότε αν βρεις και δουλευει πρέπει να πατε μαζι να στο μεταβιβάσει στο ονομα σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Ταυτότητα αλλά δεν υπάρχουν πια αυτά τα πακέτα.Ακόμα και να βρεις να αγοράσεις αν δεν το ενεργοποίησε πέρυσι? πρόπερσι?  ο κάτοχος είναι άχρηστο .Οπότε αν βρεις και δουλευει πρέπει να πατε μαζι να στο μεταβιβάσει στο ονομα σου

αν και δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει στα πακέτα που πουλάνε οι άλλοι... ως φοιτητικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...