Προς το περιεχόμενο

Φοιτητικά πακέτα, σε μη φοιτητές εφικτό;


Mikelpcpro_GR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορώ να βοηθήσω παραπάνω καθως δεν ασχολούμαι με τα φοιτητικά .Οτι και να κάνεις παντως να είναι το νουμερο στο ονομα σου,αλλιώς μπορεί ο  κάτοχος να βγάλει νέα σιμ και να σου είναι άχρηστη η δικιά σου.Συν φυσικά ότι δεν μπορείς να κάνεις κάτι αν σου χαλάσει η σιμ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Δεν μπορώ να βοηθήσω παραπάνω καθως δεν ασχολούμαι με τα φοιτητικά .Οτι και να κάνεις παντως να είναι το νουμερο στο ονομα σου,αλλιώς μπορεί ο  κάτοχος να βγάλει νέα σιμ και να σου είναι άχρηστη η δικιά σου.Συν φυσικά ότι δεν μπορείς να κάνεις κάτι αν σου χαλάσει η σιμ.

Σε ευχαριστώ πάντως φίλε, εννοείτε ότι θα το κάνω στο όνομα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοι που βγαζουν τα "Φοιτητικα" με πλαγιους τροπους, στο ονομα σου τα βγαζουν. Worst case scenario, καποια στιγμη να κλεισει το προγραμμα  η εκαστοτε εταιρια αν ασχοληθει με τα φοιτητικα προγραμματα και να τα αφησει απλο whatsup, CU κλπ για οσους πελατες δεν εχουν πασο. Οσους ξερω παντως που το εχουν, το εχουν χρονια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, N3M3SiS είπε

Αυτοι που βγαζουν τα "Φοιτητικα" με πλαγιους τροπους, στο ονομα σου τα βγαζουν. Worst case scenario, καποια στιγμη να κλεισει το προγραμμα  η εκαστοτε εταιρια αν ασχοληθει με τα φοιτητικα προγραμματα και να τα αφησει απλο whatsup, CU κλπ για οσους πελατες δεν εχουν πασο. Οσους ξερω παντως που το εχουν, το εχουν χρονια.

Είναι πολύ περιέργο όλο αυτό πάντως.. διότι οι ίδιοι οι πάροχοι τα πουλάνε σε τρίτους... τώρα αν κλείσουν και μερικά νούμερα θα είναι απλά για τα μάτια τυπικά.. το καρτέλ καλά κρατάει.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Gantzos53 είπε

Καλησπερα..Εμενα μου εφτιαξε το νουμερο μου  ενα παληκαρι απο εδω και καλα κρατει ακομα.

Καλημέρα και χρόνια πολλά... ναι μίλησα και εγώ με τον άνθρωπο αυτόν... εμένα θα με βόλευε καλύτερα να ήταν σε υπάρχον νούμερο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω ποσο ευκολο ειναι να γινει αυτο σε επιπεδο καρτοκινητου αλλά σε επιπεδο συμβολαιου, οταν ειχα παει προπερσι να κανω συμβολαιο στην cosmote, σχεδον με παρακαλουσαν να βρω πασο τριτου για να μου κανουν φοιτητικο συμβολαιο αντι για κανονικο. Οποτε δεν νομιζω να πολυνοιαζει τις εταιριες αν εισαι φοιτητης ή οχι, αρκει να τους τα "σταζεις" εστω και σε φοιτητικο πακετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, παίρνεις τηλέφωνο την Wind , τους λες θέλεις φοιτητικό πακέτο , σε δυο ημέρες το έχεις στα χέρια σου με κουριερ , στον οποίο δίνεις φωτοτυπία της ταυτότητας σου. Το πακέτο βγαίνει φοιτητικό στο όνομά σου ακόμη και 70 χρονών  να είσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η wind εχει προνομιακα με 1500 προς ολους για 25 ημερες...καμια σχεση με τα φοιτητικα της cosmote και vodafone......Και γινετε στο δικο σου νουμερο ανεξαρτητως ηλικιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μια χαρά είναι αυτοί που πουλάνε αγγελίες φοιτητικών.

Πρέπει όμως να είναι what's up.

Δεν υπάρχει καμμία παρανομία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...