Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, SergioX είπε

Καλημέρα,

Αν και σίγουρα θα έχετε βαρεθεί να απαντάτε στα ίδια και στα ίδια,οποιαδήποτε βοήθεια θα ήταν καλοδεχούμενη...

Νέος κάτοχος,ενεργοποίησησα πριν απο 20 μέρες την προσφορά με το 1 ευρω για το ultimate για 1 μήνα.Λογικά δεν με πιάνει η τρίμηνη προσφορά που τρέχει τώρα,οπότε τι με συμβουλευετε να κάνω σε λίγες μέρες που λήγει?Δεν θα ήθελα να μπλέξω με vpn,Βραζιλίες κτλ...

Ευχαριστώ!

Νέο λογαριασμό και τις οδηγίες του 3ου ποστ. Το VPN είναι διαδικασία 5 λεπτών και απλούστατο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

@sphinxgr

ευχαριστούμε για τις αναλυτικές οδηγίες!

Τα βήματα 5-10 του post #3, πρέπει να γίνουν από κινητό; Αν χρησιμοποιούμε VPN στο PC και συνδεθούμε με ip Βραζιλίας, δεν είναι το ίδιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kergaz13 είπε

@sphinxgr

ευχαριστούμε για τις αναλυτικές οδηγίες!

Τα βήματα 5-10 του post #3, πρέπει να γίνουν από κινητό; Αν χρησιμοποιούμε VPN στο PC και συνδεθούμε με ip Βραζιλίας, δεν είναι το ίδιο;

Αν θεωρείς ότι έχεις vpn client που δουλευει σωστα με τη βραζιλία, κάντο απο το pc. 

Ο τρόπος των οδηγιών παντως είναι σίγουρα λειτουργικός και δεν παιρνει πάνω απο 5 λεπτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kergaz13 είπε

@sphinxgr

ευχαριστούμε για τις αναλυτικές οδηγίες!

Τα βήματα 5-10 του post #3, πρέπει να γίνουν από κινητό; Αν χρησιμοποιούμε VPN στο PC και συνδεθούμε με ip Βραζιλίας, δεν είναι το ίδιο;

Εγώ το έκανα από κινητό με τούνελ μπεαρ και όλα κομπλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο cdkeys έχετε δηλωμένη σαν χώρα την Ελλάδα; Σε εμένα δεν βλέπω να προχωράει η αγορά για 12μηνη Βραζιλίας. Κάνω την αγορά, δίνω τα στοιχεία του paypal λέει ότι θα μου σταλεί με email αλλά βλέπω την συνδρομή να παραμένει στο καλάθι χωρίς γίνεται χρέωση ή να φαίνεται στο ιστορικό παραγγελιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, elvor είπε

Στο cdkeys έχετε δηλωμένη σαν χώρα την Ελλάδα; Σε εμένα δεν βλέπω να προχωράει η αγορά για 12μηνη Βραζιλίας. Κάνω την αγορά, δίνω τα στοιχεία του paypal λέει ότι θα μου σταλεί με email αλλά βλέπω την συνδρομή να παραμένει στο καλάθι χωρίς γίνεται χρέωση ή να φαίνεται στο ιστορικό παραγγελιών.

Άλλαξε browser και δοκίμασε. 

*ναι η αγορά γίνεται με ελληνικά στοιχεία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το pes 2020 συνεχίζει να είναι στο game pass στο Xbox;   Στην ενότητα προσφορές για pes 21 lite γράφτηκε ότι αφαιρέθηκε, αλλά το βλέπω κανονικά στη library του Xbox μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, Gerara_ said:

Το pes 2020 συνεχίζει να είναι στο game pass στο Xbox;   Στην ενότητα προσφορές για pes 21 lite γράφτηκε ότι αφαιρέθηκε, αλλά το βλέπω κανονικά στη library του Xbox μου.

το βλεπεις αλλα οταν θες να παίξεις τι κανει; 

ζηταει να το αγορασεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, d_gkal είπε

το βλεπεις αλλα οταν θες να παίξεις τι κανει; 

ζηταει να το αγορασεις;

Όχι το παίζω κανονικά. Σκεφτόμουν μηπως είναι το 20 lite που είχα κατεβασμένο, αλλά δεν λέει καπου lite...

Επεξ/σία από Gerara_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να σας ευχαριστήσω και εγω με την σειρά μου για τις αναλυτικές οδηγίες.

Επίσης να πω οτι για κάποιον λόγο ενω ακολούθησα αναλυτικά και με ευλάβεια τα βήματα του post 3 με vpn όταν πήγα να κάνω το ultimate με 1 ευρω μου εβγαζε μια ειδοποίηση οτι πρεπει να αλλάξω region στο store και δεν ολοκληρωνόταν με τίποτα. Με παραξένεψε πολύ γιατι είχα ελέγξει νωρίτερα οτι τα στοιχεία σε όλα τα ms account μου ήταν ελληνικά-δοκίμασα και με paypal, πάλι τίποτα, έψαξα όλη τη διαδικασία, πήρα μέχρι και ενα μήνα ultimate με κανονική τιμή, δοκίμασα να βάλω και στοιχεία Βραζιλίας με vpn  μπας και το πάρει αλλα τίποτα. Τελικά σήμερα σήκωσα τα χέρια ψηλά και έκανα μια τελευταία προσπάθεια με το support της Microsoft (πολύ εξυπηρετικοί και επαγγελματίες) και μου είπαν οτι η αγορά του Xbox Live έχει γίνει με στοιχεία UK και GBP νόμισμα, πράγμα πολύ παράξενο αφου εγώ δεν έχω κάνει ποτέ καμμία αγορά με UΚ στοιχεία ούτε έχω αντίστοιχη κάρτα. Τελικά έκαναν αυτοι την αγορα απο το UK store, πλήρωσα μια λίρα με την κάρτα μου και όλα κομπλέ! Δεν ξέρω πώς έγινε ολο αυτο, μπορεί να είναι και δικό μου σφάλμα αλλά είμαι σίγουρος οτι με UK δεν εχω μπλέξει ποτε και απλά το γράφω μην τυχόν το ιδιο πρόβλημα αντιμετωπίσει και κάποιος άλλος!

Για μένα ολα καλά στο τέλος, τωρα μένει μόνο να μου στείλει το Public το Series X να παλευτεί λίγο η κλεισούρα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον τον ενδιαφέρει εχθές είδα στον Σκλαβενίτη κάτι πατατάκια pringles που στο κουτί έγραφε ότι περιέχει κωδικό ultimate trial για 7 ημέρες και κωδικό για συμετοχή σε διαγωνισμό με ένα series X δώρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, είπα να ρωτήσω μήπως ξέρει κανένας.

Έχω ultimate στο λογαριασμό μου και αναρωτιόμουν αν μπορώ να δώσω πρόσβαση σε έναν παιδικό λογαριασμό που είναι μέσα στο microsoft family μου.

Το έχει δοκιμάσει κανείς τώρα πρόσφατα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...