Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, deukaleionas είπε
Παιδιά ξέρει κάποιος αν περάσεις δεύτερο λογαριασμό στο χβοχ, με game pass ultimate, ο πρώτος λογαριασμός σου αποκτάει και αυτός προσβαση στα κατεβασμένα παιχνίδια του δευτερου?
Στο play πχ. Βάζοντας σε έναν λογαριασμό ps plus, τότε όλοι οι άλλοι λογαριασμοί της κονσόλας, αποκτούν ps plus...ισχυει και δω το ίδιο?

Ναι, γίνεται. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά καλήμέρα. Έληξε σήμερα η συνδρομή μου και προσπαθώ να κάνω ένα κωδικό για 12 μήνα redeem από Βραζιλία μέσω vpn που αγοράστηκε το καλοκαίρι από cd keys και δεν με αφήνει. Το έχει μπλοκάρει η Microsoft ξέρει κάνεις;

Επεξ/σία από djkokalis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, djkokalis είπε

Παιδιά καλήμέρα. Έληξε σήμερα η συνδρομή μου και προσπαθώ να κάνω ένα κωδικό για 12 μήνα redeem από Βραζιλία μέσω vpn που αγοράστηκε το καλοκαίρι από cd keys και δεν με αφήνει. Το έχει μπλοκάρει η Microsoft ξέρει κάνεις;

  1. έχουμε πει ξανά, οτι δεν αγοράζουμε κωδικούς που δεν χρησιμοποιούμε άμεσα. Ειναι αρκετά πιθανό να μην δουλέψουν ποτέ και δεν μπορείς να κάνεις απολύτως τιποτα για αυτο
  2. αν χρησιμοποιείς vpn, χρησιμοποίησε την αρκούδα που αναγράφεται στο 3ο ποστ. Οχι άλλο.
  3. Οχι η microsoft δεν εχει μπλοκάρει τίποτα. 
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 17/1/2021 στις 8:41 ΜΜ, georgios29 είπε

Αγόρασα τη περασμένη εβδομάδα απο το Gamivo key του Cyberpunk για το αργεντίνικο store. 

Έπαιξε μια χαρά κάνοντας redeem το key μέσω VPN

 

Καλησπέρα   και σε steam Keys είναι το ιδιο ? 

π.χ https://www.gamivo.com/product/f1-2020-deluxe-schumacher-edition-latam-steam

Οσο και για xbox π.χ https://www.gamivo.com/product/f1-2020-deluxe-schumacher-edition-xbox-one-ar

μόνο με vpn redeem ?

Επεξ/σία από mimis12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Greg1234 είπε

Καλησπέρα παιδιά!

Γνωρίζεται μέχρι πότε είναι η προσφορά με το 1 ευρώ?

Ισχύει εδω και χρόνια. Ανά πάσα στιγμή μπορεί όμως να καταργηθεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Greg1234 είπε

Αρα προλαβαίνω να πάρω το xbox series s μόλις γίνει διαθέσιμο :D

 

Μπορείς να κάνεις τη διαδικασία του 3ου ποστ και χωρίς να έχεις κονσόλα. 

Ειδικά αν πετύχεις χαμηλή συνδρομή Brazil. Σήμερα έχει 33. Πριν λίγες μέρες είχε 29. Παλιότερα είχε φτάσει και 24. Πλεον συνήθως παίζει στα 36€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω πως έκανα μια καλή αγορά στα 18,30 3+1 μήνα ,πληρωμή με revolut αγορά σε δολάριο  και μετατροπή η κάρτα,  κάτι λίγα κερδίζεις !, ultimate brazil ,βγαίνει περίπου  όσο μια ea 12

https://www.eneba.com/xbox-xbox-game-pass-ultimate-3-month-subscription-xbox-one-windows-10-xbox-live-key-brazil

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, chrismarine είπε

νομίζω πως έκανα μια καλή αγορά στα 18,30 3+1 μήνα ,πληρωμή με revolut αγορά σε δολάριο  και μετατροπή η κάρτα,  κάτι λίγα κερδίζεις !, ultimate brazil ,βγαίνει περίπου  όσο μια ea 12

https://www.eneba.com/xbox-xbox-game-pass-ultimate-3-month-subscription-xbox-one-windows-10-xbox-live-key-brazil

Μια χαρα τιμη ειναι , οτι κ να καταφερουμε να γλυτωσουμε καλο κ αυτο 😊 Την εκανες redeem κανονικα με vpn?  Και ειχες ηδη ενεργο ultimate ? 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικά για όποιον ενδιαφερόμενο . Έκανα αγορά σήμερά 2 παιχνίδια το 1 από eneba για usa region και 1 από gamivo για argentina region και τα 2 έγιναν με vpn / redeem χωρίς κανένα πρόβλημα . Μιλάμε για τεράστια διαφορά από αργεντινή πήρα το F1 2020 Schumacher deluxe edition  με 13.57 . photo ---> https://prnt.sc/xcs9ad

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mimis12 είπε

Ενημερωτικά για όποιον ενδιαφερόμενο . Έκανα αγορά σήμερά 2 παιχνίδια το 1 από eneba για usa region και 1 από gamivo για argentina region και τα 2 έγιναν με vpn / redeem χωρίς κανένα πρόβλημα . Μιλάμε για τεράστια διαφορά από αργεντινή πήρα το F1 2020 Schumacher deluxe edition  με 13.57 . photo ---> https://prnt.sc/xcs9ad

Μια διευκρίνιση φίλε, γιατί δεν το βρίσκω πουθενά. Εκτός από το VPN, άλλαξες και το store σου; Είχα προσπαθήσει παλιότερα να κάνω redeem ένα κλειδί από UK region και παρόλο που είχα VPN με αγγλικό IP, μου έλεγε πως το κλειδί δεν αντιστοιχεί με το store που έχω δηλώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, VanJ είπε

Μια διευκρίνιση φίλε, γιατί δεν το βρίσκω πουθενά. Εκτός από το VPN, άλλαξες και το store σου; Είχα προσπαθήσει παλιότερα να κάνω redeem ένα κλειδί από UK region και παρόλο που είχα VPN με αγγλικό IP, μου έλεγε πως το κλειδί δεν αντιστοιχεί με το store που έχω δηλώσει.

Όχι δεν άλλαξα τίποτα. Είχα όμως κάνει logout από το xbox store και έκανα login μετά που άνοιξα το VPN η γλώσσα ήταν στα αγγλικά usa 

Επεξ/σία από mimis12
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, malias4 είπε

Μια χαρα τιμη ειναι , οτι κ να καταφερουμε να γλυτωσουμε καλο κ αυτο 😊 Την εκανες redeem κανονικα με vpn?  Και ειχες ηδη ενεργο ultimate ? 
 

Την ενεργοποίησα με VPN , δεν είχα ενεργή ultimate !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, chrismarine είπε

Την ενεργοποίησα με VPN , δεν είχα ενεργή ultimate !

Ε τοτε φιλε μου σε συμφερε κανονικα να βαλεις πρωτα μια xbox live gold πχ απο βραζιλια που παει στα 33€ περιπου τωρα κ μετα με την προσφορα της ms με το 1€ θα γινοτανε 13 μηνες ultimate με 34€ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...