Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι περίεργο πρόβλημα!

Ίσως θα έπρεπε να αναθεωρηθεί λίγο ο αρχικός οδηγός και να το αναφέρει. Όπως και για το θέμα του +1 δωρεάν μήνα που απ' ότι έχουν πει αρκετοί δεν ισχύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

49 λεπτά πριν, The_Judas είπε

Είναι περίεργο πρόβλημα!

Ίσως θα έπρεπε να αναθεωρηθεί λίγο ο αρχικός οδηγός και να το αναφέρει. Όπως και για το θέμα του +1 δωρεάν μήνα που απ' ότι έχουν πει αρκετοί δεν ισχύει.

Δεν επιτρέπεται το edit αν περάσουν λίγες μέρες από τη δημοσίευση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Εχει γραφεί ξανα. Δεν ειναι νέα απορία δηλαδή.

Και λίγες μέρες να τον κρατήσεις χωρίς να τον χρησιμοποιήσεις, δεν σε καλύπτει το κατάστημα ενώ έχεις αρκετές πιθανότητες να μην παίξει.

Οπότε, αγοράζουμε κωδικούς που θα χρησιμοποιήσουμε την ίδια μέρα και όχι μελλοντικά.

Λίγες σελίδες πίσω είχαμε αγοράσει κωδικούς ultimate απο πολλά μαγαζιά και την επόμενη μέρα δεν δουλευαν σε όσους δεν τους πέρασαν αμέσως. 

Κατάλαβα. Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τον οδηγό, πήρα 27 μήνες πολύ εύκολα... 

Ερώτηση. 

Μπορώ να μοιραστώ τα παιχνίδια με τον αδερφό μου,  που βρίσκεται σε άλλη πόλη; δεν έχει xbox, έχει μόνο υπολογιστή και ταμπλετ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια απορία δεν θελω να αγοράσω αυτην την στιγμή το game pass γίνεται να αγοράσω 2-3 παιχνίδια? Η αναγκαστικά πρεπει να γινει αγορα game pass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αγορά παιχνιδιών δεν έχει καμία σχέση με το gamepass. 

Άλλο το ένα άλλο το άλλο. 

Μπορείς να έχεις ενεργή συνδρομή και ταυτόχρονα να παίζεις τα αγορασμενα σου παιχνιδια. 

 

Μήπως θέλεις να πεις κάτι άλλο και δε το κατάλαβα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, cer84 είπε

Εχω μια απορία δεν θελω να αγοράσω αυτην την στιγμή το game pass γίνεται να αγοράσω 2-3 παιχνίδια? Η αναγκαστικά πρεπει να γινει αγορα game pass

Αν τα 2-3 παιχνίδια προσφέρονται στο gamepass ίσως να αξίζει να το ξανασκεφτεις, μπορείς με "ελάχιστο" κόστος να έχεις για χρόνια ultimate, δες τον οδηγό εδώ:

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, ikaros2 said:

Πρέπει να κάνω κάτι για να έχω και το ΕΑ Play (που έρχεται μαζί με τo Ultimate) ή το έχω αυτόματα?

Τα παιχνίδια είναι διαθέσιμα με το ultimate. Δε χρειάζεται να κάνεις κάτι άλλο. Τουλάχιστον έτσι ήταν, αν άλλαξε κάτι ας μας ενημερώσει κάποιος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/6/2021 στις 4:53 ΜΜ, panozit είπε

Ευχαριστώ για τον οδηγό, πήρα 27 μήνες πολύ εύκολα... 

Ερώτηση. 

Μπορώ να μοιραστώ τα παιχνίδια με τον αδερφό μου,  που βρίσκεται σε άλλη πόλη; δεν έχει xbox, έχει μόνο υπολογιστή και ταμπλετ. 

Ναι μπορείς αν είχε Xbox. Για υπολογιστή δεν ξέρω. Ενδεχομένως να γίνεται

Στις 13/6/2021 στις 3:21 ΠΜ, kpapageo1 είπε

Παιδιά αν αγοράσω game code από τα γνωστά κλειδάδικα το οποίο είναι US region, θα μπορώ να τον κάνω redeem στο Ευρωπαϊκό account;

#4

https://www.insomnia.gr/forums/topic/732948-xbox-συνδρομές-ultimate-game-pass-gold/page/148/?tab=comments#comment-58503699

9 ώρες πριν, cer84 είπε

Εχω μια απορία δεν θελω να αγοράσω αυτην την στιγμή το game pass γίνεται να αγοράσω 2-3 παιχνίδια? Η αναγκαστικά πρεπει να γινει αγορα game pass

Προφανώς και αγοράζεις χωρίς να χρειάζεται να έχεις game pass

3 ώρες πριν, ikaros2 είπε

Πρέπει να κάνω κάτι για να έχω και το ΕΑ Play (που έρχεται μαζί με τo Ultimate) ή το έχω αυτόματα?

Παλιά τα παιχνίδια τα έβρισκα με το ea play hub. 

Πλέον είναι στη λίστα των game pass παιχνιδιών 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/6/2021 στις 4:53 ΜΜ, panozit είπε

Ευχαριστώ για τον οδηγό, πήρα 27 μήνες πολύ εύκολα... 

Ερώτηση. 

Μπορώ να μοιραστώ τα παιχνίδια με τον αδερφό μου,  που βρίσκεται σε άλλη πόλη; δεν έχει xbox, έχει μόνο υπολογιστή και ταμπλετ. 

λογικα μπορεις με την ULTIMATE . Εχω game pass στο Series X μου και εχω συνδεσει κανονικα το ιδιο μου account και στο σταθερο μου και παιζω και εκει . Ταυτοχρονα δεν ξερω δεν ετυχε ποτε αλλα δεν νομιζω οτι θα σε κοψει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν του δώσει τον κωδικό από το hotmail μπορεί να μπει.Και εγώ στο σπίτι μου έχω και στον υπολογιστή και στο xbox κανονικά. Επιτρέπεται ακόμη και να παίζεις και ταυτόχρονα.

Λογικά δεν θα υπάρχει διαφοροποίηση αν μπαίνει από αλλού. Το πολύ-πολύ να σου ζητήσει pin το hotmail επειδή κάνει login από νέο υπολογιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...