Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, thagkol είπε

Μπορείς να το εξηγήσεις λίγο αυτό γιατί δεν το κατάλαβα; Αγοράζεις δωροκάρτες Βραζιλίας και τις χρησιμοποιείς για να πληρώσεις τα συγκεκριμένα παιχνίδια, και όλο αυτό γίνεται χωρίς VPN;

Δες πρωτα αυτον τον οδηγο στο γιουτουμπ

 

Και μετα σε αυτο το λινκ για να δεις τον τροπο που θα τις περασεις

https://xbox-store-checker.com/en/new-version-of-the-microsoft-store-impossible-to-add-a-gift-card/

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δηλαδή για να καταλάβω, μπορώ να αγοράσω 3 12μηνες 3*12=36 και μετα να κάνω την μετατροπή σε ultimate 36+1=37; ή δεν θα με αφήσει να κάνω μετα την μετατροπη γιατί υπερβένει τους 36 μήνες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, cris4524 είπε

Δηλαδή για να καταλάβω, μπορώ να αγοράσω 3 12μηνες 3*12=36 και μετα να κάνω την μετατροπή σε ultimate 36+1=37; ή δεν θα με αφήσει να κάνω μετα την μετατροπη γιατί υπερβένει τους 36 μήνες;

Σε αφήνει, αλλά σου τρώει τον 37ο μήνα (τουλάχιστον σε εμένα έτσι έγινε)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προφανώς αυτό το πράγμα που περιγράφεται στα 2 πρώτα μηνύματα του thread κάνει ο τύπος.

Επεξ/σία από skiabox
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το xcloud έχει ασχοληθεί κανείς? εκανα το τρίμηνο ισα ισα να παίξω το horizon 5, μπαίνω με vpn ,  δεν έχει input lag αλλα είναι θολή η εικόνα ρε γμτ ,ουτε 720 κάποιες φορές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Tigio13 είπε

Να το έχεις υπόψιν γενικά. Αν πάρεις κωδικό μετά δεν έχει refund. Καλά έκανες και το μπουμπουνισες πάντως. 😂😂

κοίτα διάβαζα hotukdeals ότι surfshark δουλεύει Τουρκία/Xbox. χτύπησα 2 12άρια λέω στη χειρότερη να μου μείνει το 1 που θα δοκιμάσω πρώτο.

μαζί με το gamepass for pc πήγα 3/2024. ευχαριστώ όλα τα παιδιά στο θέμα για τις πληροφορίες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά και εγώ όταν πρώτο πήρα το one x δεν ήξερα που πήγαιναν τα 4 με όλες αυτές τις διαφορετικές συνδρομές. Ναι ναι καλά ο sphinx για τον αναλυτικοτατο οδηγό του και τα υπόλοιπα παιδιά που βοηθάνε τους νέους και μετά γίνεται μια αλυσίδα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα! Μου έχει λήξει το GamePass Ultimate στο Xbox μου και σκεφτόμουν το εξής επειδή δε θέλω να μπλέξω με άλλα account,vpn κλπ.

Αν βάλω στο account μου την προσφορά GamePass Ultimate για PC των 3 μηνών για 1 ευρώ και καπάκι αγοράσω μια 6μηνη gold,αυτή θα μετατραπεί σε Ultimate; Το εχει κάνει κανένας;

Για το Xbox ενδιαφέρομαι πάντα,δεν παίζω στο PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...