Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, darklordvader77 είπε

Όχι την έβγαλα σε κάθε βήμα (το χα ξανακάνει και στο δικό μου). Προφανώς ισχύει ακόμα η προσφορά 3 μήνες=1Ε γι αυτό είπα να το αναφέρω.

Ναι ναι, ισχύει. Πέρυσι κράτησε για 3-4 μήνες

image.png.5dccbe5797b8e4682b49b10dfd1c53fd.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, Paragontas-x είπε

Αυτή τη προσφορά όμως μπορείς να την πάρεις σε κάθε λογαριασμό μια και μοναδική φορά.

Έτσι δεν είναι?

Είναι το ίδιο με το ultimate με τα 13€. Αν περάσει κάποιο διάστημα που το έχεις πάρει, επιστρέφει στο 1€. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, sphinxgr είπε

oxi. Είναι αρκετοί μήνες όμως.

Δεν θα το έλεγα. Έβαλα τον Ιούλιο που απολύθηκα 1 μήνα με 1€ και τώρα μου το ξαναέδωσε με 1€ τους 3. Αναλόγως την υπομονή κάποιου 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, ParafronGR είπε

Δεν θα το έλεγα. Έβαλα τον Ιούλιο που απολύθηκα 1 μήνα με 1€ και τώρα μου το ξαναέδωσε με 1€ τους 3. Αναλόγως την υπομονή κάποιου 

Οπότε μιλάμε για 4+

(Αυγουστο, Σεπ, Οκτ, Νοέμβ, Δεκ)

Επεξ/σία από sphinxgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς θέμα με το game share σήμερα?

Γιατί ενώ μέχρι χτες δεν είχα κανένα θέμα με το game share ανάμεσα σε ένα xbox one s και ένα xbox one series s από σήμερα το πρωί έχω.

 

Και μιλάω κατά κύριο λόγο για το game pass ultimate.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια...πηρα ενα κλειδι wordwide υποτιθετε απο cdkeys 15 ευρω 3 μηνες....το θεμα ειναι οτι τα βαζω και μου λεει οτι δεν γινετε λογο georestrict κλπ κ το cdkeys που μιλησα θα με κανει refund ηθελα να ρωτησω απο που μ προτινετε να παρω ωστε ν μου βγει με 10-15 ευρω οσοι περισσοτεροι μηνες γινετε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, cod7 είπε

Καλησπερα παιδια...πηρα ενα κλειδι wordwide υποτιθετε απο cdkeys 15 ευρω 3 μηνες....το θεμα ειναι οτι τα βαζω και μου λεει οτι δεν γινετε λογο georestrict κλπ κ το cdkeys που μιλησα θα με κανει refund ηθελα να ρωτησω απο που μ προτινετε να παρω ωστε ν μου βγει με 10-15 ευρω οσοι περισσοτεροι μηνες γινετε ?

Τι ενεργή συνδρομή έχεις, αν έχεις, αυτή τη στιγμή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Τι ενεργή συνδρομή έχεις, αν έχεις, αυτή τη στιγμή?

Ειχα βαλει με 1 ευρω το ultimate κ εληξε πριν 2 μερες....το θεμα ειναι οτι μολις τωρα αγοραδα ξανα απο cd keys κλειδι για ευρωπη 18 ευρω 3 μηνες και παλι το βαζω και μ εμφανιζει το ιδιο error απο τι microsoft....πως γινετε αυτο? το account ειναι ελλαδα μηπως ν τ αλλαξω σε καμια αγγλια η τιποτα τετοιο? 2 κωδικοι ο ενας wordwide ο αλλος ευρωπης και οι 2 δεν δουλεουν κ ενα φιλαρακη πηρε κανονικα και δουλευει

 

T εφτιαξα,,,,ειμαι κυπρο για δουλεια και για αυτο δεν δουλευε εβαλα vpn ελλαδα και εφτιαξε

Επεξ/σία από cod7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, cod7 είπε

Ειχα βαλει με 1 ευρω το ultimate κ εληξε πριν 2 μερες....το θεμα ειναι οτι μολις τωρα αγοραδα ξανα απο cd keys κλειδι για ευρωπη 18 ευρω 3 μηνες και παλι το βαζω και μ εμφανιζει το ιδιο error απο τι microsoft....πως γινετε αυτο? το account ειναι ελλαδα μηπως ν τ αλλαξω σε καμια αγγλια η τιποτα τετοιο? 2 κωδικοι ο ενας wordwide ο αλλος ευρωπης και οι 2 δεν δουλεουν κ ενα φιλαρακη πηρε κανονικα και δουλευει

 

Ουσιαστικα εχω τωρα 2 κλειδια για 6 μηνες συνολικα και δν μπορω να τ χρησιμοποιησω οποιος μπορει να βοηθησει θα το εκιτμησω απιστευτα

Για ποιο λόγο δεν έκανες εξαρχής τις οδηγίες του 3ου post και πληρώνεις τσάμπα λεφτά σε συνδρομές δίχως λογική?

Βάλε τα Link των συνδρομών που αγόρασες να δούμε τι αγόρασες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sphinxgr είπε

Για ποιο λόγο δεν έκανες εξαρχής τις οδηγίες του 3ου post και πληρώνεις τσάμπα λεφτά σε συνδρομές δίχως λογική?

Βάλε τα Link των συνδρομών που αγόρασες να δούμε τι αγόρασες

Ενταξει το εφτιαξα τωρα...δν το κανω γιατι δν εχω τ λεφτα για τν ωρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...