Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλησπέρα και σας ευχαριστώ για την βοήθεια... 

Μόλις ενεργοποίησα την δικιά μου συνδρομή gold  ultimate με το κόλπο στην τρίτη απάντηση του θέματος... 

Με 71,29€ έχω συνδρομή μέχρι 1-6-23

τις 2 κάρτες τις πήρα  από eneba

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλημέρα, χρόνια πολλά και καλή χρονιά!

Μόλις πρόσφατα απέκτησα ενα xbox one x και έχω ενεργοποιήσει μια δωρεάν ultimate συνδρομή για ένα μήνα περίπου. Δίαβασα εδώ ότι στην gold συνδρομή έχεις δωρεάν 2 παιχνίδια για πάντα. Ισχύει αυτό; και αν ναι πώς γίνεται; Ή ισχύει μόνο για τα ONLINE;

Επεξ/σία από ckou72gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, ckou72gr είπε

καλημέρα, χρόνια πολλά και καλή χρονιά!

Μόλις πρόσφατα απέκτησα ενα xbox one x και έχω ενεργοποιήσει μια δωρεάν ultimate συνδρομή για ένα μήνα περίπου. Δίαβασα εδώ ότι στην gold συνδρομή έχεις δωρεάν 2 παιχνίδια για πάντα. Ισχύει αυτό; και αν ναι πώς γίνεται; Ή ισχύει μόνο για τα ONLINE;

Κάθε μήνα η gold δίνει 2~4 παιχνίδια. Πας στο xbox στην κατηγορία gold και τα βρίσκεις. Αν τα κατεβάσεις, σου μένουν για πάντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Κάθε μήνα η gold δίνει 2~4 παιχνίδια. Πας στο xbox στην κατηγορία gold και τα βρίσκεις. Αν τα κατεβάσεις, σου μένουν για πάντα

Για παντα......εφοσον ανανεωνεις το gold ή το pass, διαφορετικα μετα τη ληξη σου βγαζει μνμ αγορας και δεν μπορεις να τα παιξεις.

10 ώρες πριν, ckou72gr είπε

καλημέρα, χρόνια πολλά και καλή χρονιά!

Μόλις πρόσφατα απέκτησα ενα xbox one x και έχω ενεργοποιήσει μια δωρεάν ultimate συνδρομή για ένα μήνα περίπου. Δίαβασα εδώ ότι στην gold συνδρομή έχεις δωρεάν 2 παιχνίδια για πάντα. Ισχύει αυτό; και αν ναι πώς γίνεται; Ή ισχύει μόνο για τα ONLINE;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sphinxgr είπε

Κάθε μήνα η gold δίνει 2~4 παιχνίδια. Πας στο xbox στην κατηγορία gold και τα βρίσκεις. Αν τα κατεβάσεις, σου μένουν για πάντα

τα παιχνίδια του xbox 360 και του πρώτου xbox που παίρνεις απο το gold σου μένουν για πάντα, ακόμη και αν τελειώσει η gold συνδρομή σου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, kostasgpa είπε

esy apo ellada to phres to pringles, ayto ennow?

mexri pote exei expire o kwdikos"?

Ναι, από Ελλάδα. Δημιουργείς λογαριασμό στην Kellogs (γράψε στο Google "xbox pringles ελλάδα" και σου βγάζει το link). Περνάς τον κωδικό του pringles που αγόρασες, μπαίνεις σε κλήρωση αυτόματα και σου δίνει και 7 μέρες ultimate game pass. Έχεις δικαίωμα για μέχρι 14 μέρες game pass να περάσεις (άρα δύο κουτιά pringles) και νομίζω η προσφορά ισχύει μέχρι Μάιο 2021. Not sure though.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/1/2021 στις 1:05 ΠΜ, Erevus είπε

Έχεις δικαίωμα για μέχρι 14 μέρες game pass να περάσεις (άρα δύο κουτιά pringles) και νομίζω η προσφορά ισχύει μέχρι Μάιο 2021. Not sure though.

συγνωμη επειδη με ενδιαφερει θελω να σε ρωτησω πως προκυπτει οτι οι 14 ημερες γινονται 5 μηνες ultimate?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, MySql είπε

συγνωμη επειδη με ενδιαφερει θελω να σε ρωτησω πως προκυπτει οτι οι 14 ημερες γινονται 5 μηνες ultimate?

Δεν προκύπτει πουθενά.
Οι κωδικοί απο τα pringles έχουν ισχύ μέχρι τα μέσα Μαίου.
2 κωδικούς μπορείς να χρησιμοποιήσεις δηλαδή 14 μέρες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα και καλή χρονιά. Μπορεί να έχει απαντηθεί σε προηγούμενα post αλλά ρωτώ ξανά για update.

Έχω ενεργή συνδρομή μέχρι 18/1 ultimate

1) ισχύει ακόμη η προσφορά για αναβάθμιση με 1€ σε ultimate έως 3 έτη εφόσον έχω ενεργοποιήσει την προσφορά στο παρελθόν; Πρέπει να περιμένω να λήξει η ενεργή συνδρομή μου για να το ενεργοποιήσω; 
 

2) επειδή θέλω να κάνω gameshare, με το gameshare μοιράζεται και η ultimate με game pass? 
 

ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, djkokalis είπε

Παιδιά καλησπέρα και καλή χρονιά. Μπορεί να έχει απαντηθεί σε προηγούμενα post αλλά ρωτώ ξανά για update.

Έχω ενεργή συνδρομή μέχρι 18/1 ultimate

1) ισχύει ακόμη η προσφορά για αναβάθμιση με 1€ σε ultimate έως 3 έτη εφόσον έχω ενεργοποιήσει την προσφορά στο παρελθόν; Πρέπει να περιμένω να λήξει η ενεργή συνδρομή μου για να το ενεργοποιήσω; 
 

2) επειδή θέλω να κάνω gameshare, με το gameshare μοιράζεται και η ultimate με game pass? 
 

ευχαριστώ 

Αν εχεις ενεργη συνδρομη ultimate η θα περιμενεις να ληξει η θα αγορασεις ea play 12μηνη στα 21-22€ κ θα παρεις 4 μηνες εξτρα ultimate. Οποτε 5.5€ ο μηνας περιπου . Αν εχει ληξει τοτε ναι κανεις πχ 2 12μηνες κ μετα με το 1€ γινονται ολα ultimate

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...