Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Όποιος έχει ήδη Ultimate, αγοράζει 12μηνη ΕΑ η οποία θα μετατραπεί σε 4 μήνες Ultimate. (23€).

Η 12 μηνη Gold που θα μετατραπεί σε 4 μήνες ultimate έχει 35€ και προφανώς δεν αξίζει.

 

το μαξ καρτων ποσο ειναι μεχρι 3 χρονια ;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι 36 μηνες maximum ! Στο instant gaming εχει την ea play 19.99 απλα επιλεξτε οχι Ελλαδα γιατι βαζει 4€ εξτρα. Πχ βαλτε Αλβανια κ δεχετε κανονικα Eλληνικο paypal. 
Δινει 4 μηνες σε ενεργη συνδρομη ultimate

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις επόμενες μέρες λήγει η συνδρομή μου Xbox Game Pass Ultimate. Μάλιστα προχθές, απενεργοποίησα την αυτόματη χρέωση ώστε να μην ανανεωθεί αυτόματα. Τι με συμφέρει τώρα καλύτερα να κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Cygnus είπε

Στις επόμενες μέρες λήγει η συνδρομή μου Xbox Game Pass Ultimate. Μάλιστα προχθές, απενεργοποίησα την αυτόματη χρέωση ώστε να μην ανανεωθεί αυτόματα. Τι με συμφέρει τώρα καλύτερα να κάνω;

Αν ληγει αυτες τις μερες περιμενε να ληξει κ αγορασε πχ 2 12μηνες απο brasil βαλε τις μια μια με vpn . Σε καθε redeem αφηνε την αυτοματη ανανεωση ενεργη. Που θα σου δινει ενα μηνα εξτρα κ κλεινε την μετα . Κ στο τελος βαλε απο το xbox την προσφορα του game pass με το 1€ ( αν ειχες ξαναβαλει τοτε θα ειναι 13€) και θα γινουν ολοι οι μηνες ultimate

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, malias4 είπε

Αν ληγει αυτες τις μερες περιμενε να ληξει κ αγορασε πχ 2 12μηνες απο brasil βαλε τις μια μια με vpn . Σε καθε redeem αφηνε την αυτοματη ανανεωση ενεργη. Που θα σου δινει ενα μηνα εξτρα κ κλεινε την μετα . Κ στο τελος βαλε απο το xbox την προσφορα του game pass με το 1€ ( αν ειχες ξαναβαλει τοτε θα ειναι 13€) και θα γινουν ολοι οι μηνες ultimate

Το είχα ξαναβάλει αν θυμάμαι καλά οπότε πάμε για 13€. Να φανταστώ η 12μηνη από Βραζιλία δεν έχει 44€ πχ που βρίσκω στο kinguin?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Cygnus είπε

Το είχα ξαναβάλει αν θυμάμαι καλά οπότε πάμε για 13€. Να φανταστώ η 12μηνη από Βραζιλία δεν έχει 44€ πχ που βρίσκω στο kinguin?

Η πιο φτηνη απο οτι ειδα ειναι στο cd keys https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil

αλλα εχουν ανεβει οι τιμες αρκετα ειναι στα 36 τωρα. Η ευρωπαικη ειναι στα 46 οποτε αν παρεις 2 καρτες γλυτωνεις ενα 20€ 

 

 

Επεξ/σία από malias4
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Μια βοήθεια από τους γνωστές, σε ποσό γύρω στα 25 ευρώ εγώ που έχω ακόμα ενεργή συνδρομή ultimate η καλύτερη λύση είναι η 12μηνη ea play που προσθέτει 4 μήνες ultimate ή υπάρχει κ άλλη εναλλακτική? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, rovgio είπε

Καλησπέρα παιδιά. Μια βοήθεια από τους γνωστές, σε ποσό γύρω στα 25 ευρώ εγώ που έχω ακόμα ενεργή συνδρομή ultimate η καλύτερη λύση είναι η 12μηνη ea play που προσθέτει 4 μήνες ultimate ή υπάρχει κ άλλη εναλλακτική? 

Δεν υπάρχει άλλη εναλλακτική 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, rovgio είπε

Καλησπέρα παιδιά. Μια βοήθεια από τους γνωστές, σε ποσό γύρω στα 25 ευρώ εγώ που έχω ακόμα ενεργή συνδρομή ultimate η καλύτερη λύση είναι η 12μηνη ea play που προσθέτει 4 μήνες ultimate ή υπάρχει κ άλλη εναλλακτική? 

Άσε την να λήξει δεν καταλαβαίνω γιατί βιάζεσαι για ανανέωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα μια ερώτηση τα δωρεάν 7 ημέρα game pass ultimate trial  από pringles για να τα πρέπει να τα βάλουμε άμα έχουμε κάποια τρέχουσα συνδρομή ή δεν έχει σχέση ? Αν τα βάλουμε χωρίς μπορούμε να κάνουμε πάρουμε τα games with gold που υπάρχουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...