Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

36 λεπτά πριν, dio25 είπε

Την έβαλα εγώ αλλά δεν μου έδωσε 4 μήνες Ultimate, τι μπορώ να κάνω;

Μήπως σου έδωσε αυτό που πληρώσες; Δηλαδή 12 μήνες ΕΑ; Μήπως η μετατροπή δεν ισχύει πια;  Το λέω γιατί σε ένα παιδί σε πιο πίσω σελίδες που είχε ένα θέμα του είχανε πει να διαλέξει αν θέλει 4 μήνες ultimate ή 12 μήνες ΕΑ. Άρα το 12μηνο ΕΑ μια χαρά μπορείς να το έχεις χωρίς να γίνει ultimate.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Διάβασα και σε ξένα blogs ότι γίνεται αυτόματα η προσθήκη των 4 μηνών στο Ultimate, ελπίζω να μην το αγόρασα τζάμπα το EA Play γιατί δεν μου είναι και ιδιαίτερα χρήσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρώ ότι ισχύει ακόμα η μετατροπή 12μηνης EA play σε 4 μήνες GP Ultimate.

Το Cdkeys πάντως την 12μηνη EA play την έχει προσφορά στα 19,19€ που αν κάνει την μετατροπή βγαίνει στα 4,8€ ο μήνας.

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/ea-access-12-month-subscription

Επειδή έχω βάλει reminder κάθε 4 μήνες να αγοράζω μια τέτοια κάρτα ώστε πάντα να είμαι στα 3 χρόνια Ultimate, σε 2 μέρες πρέπει να βάλω. Θα δοκιμάσω και σήμερα αν προλάβω και θα σας πω αν έγινε η μετατροπή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Nikebow είπε

Για όποιον ενδιαφέρεται για EA PLAY 12μηνη υπάρχει στο cd keys προσφορά για σήμερα στα 19.19€ ,η χαμηλότερη που εχω δει μέχρι στιγμής.

Όντως. Χαμηλότερη τιμή ever.

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/ea-access-12-month-subscription

Θυμίζουμε είναι ο πιο φθηνός τρόπος να επεκτείνετε την ultimate συνδρομή, όσοι την έχετε ενεργή. Όσοι δεν έχετε ενεργή ultimate, διαβάζετε το 3ο post.

Μια 12μηνη ΕΑ γίνεται 4 μήνες Ultimate (4,8€/μήνα). Ο μόνος περιορισμός που υπάρχει σε πολλαπλές αγορές όπως έχει αναφερθεί, είναι να μην ξεπεραστούν οι 36 μήνες της Ultimate, μετά τις μετατροπές.

image.png.724ab80307a1efc23d9b28894ab79c2d.png

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγώ πριν μια λίγες ημέρες έβαλα μια ea access και έγινε αυτόματα 4 μήνες game pass ultimate (είχα ενεργή ultimate)

Επεξ/σία από tempo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dio25 είπε

Διάβασα και σε ξένα blogs ότι γίνεται αυτόματα η προσθήκη των 4 μηνών στο Ultimate, ελπίζω να μην το αγόρασα τζάμπα το EA Play γιατί δεν μου είναι και ιδιαίτερα χρήσιμο.

 

14 λεπτά πριν, dio25 είπε

Όλα εντάξει τελικά, έβαλα εναν κωδικό για 14 μέρες Ultimate που πήρα από το Ebay και μου έδωσε τους 4 μήνες.

Προφανώς έβαλες ΕΑ χωρίς να έχεις ενεργή Ultimate

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sphinxgr είπε

Όντως. Χαμηλότερη τιμή ever.

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/ea-access-12-month-subscription

Θυμίζουμε είναι ο πιο φθηνός τρόπος να επεκτείνετε την ultimate συνδρομή, όσοι την έχετε ενεργή. Όσοι δεν έχετε ενεργή ultimate, διαβάζετε το 3ο post.

Μια 12μηνη ΕΑ γίνεται 4 μήνες Ultimate (4,8€/μήνα). Ο μόνος περιορισμός που υπάρχει σε πολλαπλές αγορές όπως έχει αναφερθεί, είναι να μην ξεπεραστούν οι 36 μήνες της Ultimate, μετά τις μετατροπές.

image.png.724ab80307a1efc23d9b28894ab79c2d.png

το έκανα πριν λίγα λεπτά 

 

Converting your code

 

Redeeming your EA Play 12 Month code will automatically convert to 4 months of Xbox Game Pass Ultimate and will be added to your current Xbox Game Pass Ultimate account. By redeeming this code, you agree to this conversion. All conversions are final; ratio subject to change. See xbox.com/gamepass If you choose not to redeem at this time, you can keep your code and redeem it prior to its expiration date, if any.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά φοβάμαι να τα κρατάω και ότι αγοράζω το περνάω άμεσα για να μην βρεθώ προ εκπλήξεως... Τουλάχιστον τώρα αν πάει κάτι στραβά και δεν παίζει ο κωδικός παίζει να βρεις άκρη, σε 2 μήνες δύσκολο το κόβω... Ο καθένας βέβαια παίρνει τα ρίσκα του.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο
Αναφορά σε κείμενο
16 ώρες πριν, sphinxgr είπε

 

Προφανώς έβαλες ΕΑ χωρίς να έχεις ενεργή Ultimate

Σωστός, δεν είχα προσέξει ότι μόλις μου είχε λήξει οπότε την επόμενη φορά θα ξέρω, ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
52 λεπτά πριν, The__Blade είπε

η εξαμηνη ea play δίνει 2 μηνες ultimate?

Που βρήκες να πουλάνε 6μηνη?

image.png.19ab88640df304bf58a976d43b5ca1f7.png

Επεξ/σία από sphinxgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...