Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, The__Blade είπε

όντως με κωδικό έκπτωσης βγαίνει 10.79€. Καλό για κάποιον που θέλει να φτάσει τους 36 μήνες και του λείπουν μόνο 2. Μόνο σε αυτή την περίπτωση όμως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

17 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

όντως με κωδικό έκπτωσης βγαίνει 10.79€. Καλό για κάποιον που θέλει να φτάσει τους 36 μήνες και του λείπουν μόνο 2. Μόνο σε αυτή την περίπτωση όμως

την 12 μου την βγάζει 22.59 το cdkeys

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, The__Blade είπε

την 12 μου την βγάζει 22.59 το cdkeys

  • Στα 22-23 έχει η 12 μηνη εκτός αν βγει εκτακτη προσφορα
  • Η 6μηνη έχει περιορισμό αγοράς μόνο μιας (αν πας να την αγοράσεις θα το δεις)
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, SKRUTZ είπε

Θεωρώ ότι ισχύει ακόμα η μετατροπή 12μηνης EA play σε 4 μήνες GP Ultimate.

Το Cdkeys πάντως την 12μηνη EA play την έχει προσφορά στα 19,19€ που αν κάνει την μετατροπή βγαίνει στα 4,8€ ο μήνας.

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/ea-access-12-month-subscription

Επειδή έχω βάλει reminder κάθε 4 μήνες να αγοράζω μια τέτοια κάρτα ώστε πάντα να είμαι στα 3 χρόνια Ultimate, σε 2 μέρες πρέπει να βάλω. Θα δοκιμάσω και σήμερα αν προλάβω και θα σας πω αν έγινε η μετατροπή.

Γύρισε πάλι στην προηγούμενη τιμή του, δηλαδή 22,59€ (5,65/μήνα)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο instant gaming εχει παλι στοκ στα 19.99€ η 12μηνη ea play. Μολις πηρα μια κ την ενεργοποιησα κ ολας μια χαρα εχω τωρα ultimate μεχρι 24/11/2023 🤪

Ο κωδικος ερχεται σε 2 λεπτα.

Απλα αν πατε για πληρωμη μην επιλεξετε Ελλαδα ( χρεωνει 4.5€ παραπανω) βαλτε πχ Αλβανια κ μενει στα 19.99€ !

Εγω πληρωσα με revolut με μηδεν προμηθεια ! 

EDIT  βαζω κ το λινκ https://www.instant-gaming.com/en/1079-buy-game-xbox-ea-play-ea-access-pass-12-months-xbox-one/

Επεξ/σία από malias4
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
52 λεπτά πριν, malias4 είπε

Στο instant gaming εχει παλι στοκ στα 19.99€ η 12μηνη ea play. Μολις πηρα μια κ την ενεργοποιησα κ ολας μια χαρα εχω τωρα ultimate μεχρι 24/11/2023 🤪

Ο κωδικος ερχεται σε 2 λεπτα.

Απλα αν πατε για πληρωμη μην επιλεξετε Ελλαδα ( χρεωνει 4.5€ παραπανω) βαλτε πχ Αλβανια κ μενει στα 19.99€ !

Εγω πληρωσα με revolut με μηδεν προμηθεια ! 

EDIT  βαζω κ το λινκ https://www.instant-gaming.com/en/1079-buy-game-xbox-ea-play-ea-access-pass-12-months-xbox-one/

Με paypal (που χρησιμοποιούν οι περισσότεροι) βγαίνει στα 20,59€ και είναι η ποιο οικονομική επιλογή αυτή την στιγμή μεταξύ eneba και cdkeys. Well done @malias4

image.png.6a301753de4a422187bbe45b8d15fc05.png

Επεξ/σία από SKRUTZ
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, SKRUTZ είπε

Με paypal (που χρησιμοποιούν οι περισσότεροι) βγαίνει στα 20,59€ και είναι η ποιο οικονομική επιλογή αυτή την στιγμή μεταξύ eneba και cdkeys. Well done @malias4

image.png.6a301753de4a422187bbe45b8d15fc05.png

Ναι την αρχη πηγα με paypal αλλα μετα απο πολυ σκεψη ειπα να γλυτωσω τα 0.60 σεντ κ πληρωσα με τη revolut. 😜

Και με visa ειναι παλι 19.99€ .Απλα δεν εμπιστευομαι γενικα για online αγορες τετοια site οποτε εχω την revolut αδεια κ την φορτωνω απο την visa παλι χωρις προμηθεια. Και τα χρηματα περνανε κατευθειαν. Οποτε μια χαρα βολευει ! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Έχω χάσει την μπάλα με τις συνδρομές. Έχω Ultimate η οποία λήγει τον Ιούλιο. Ποιος είναι ο φτηνότερος τρόπος να ανανεώσω για 1-2 έτη? Έχω Ελληνικό/Ευρωπαϊκό account.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, jon_pallis είπε

Καλησπέρα,

Έχω χάσει την μπάλα με τις συνδρομές. Έχω Ultimate η οποία λήγει τον Ιούλιο. Ποιος είναι ο φτηνότερος τρόπος να ανανεώσω για 1-2 έτη? Έχω Ελληνικό/Ευρωπαϊκό account.

  • 65€ ανά έτος με ΕΑ (3×22). 130€ τα 2 έτη δηλαδή ή 
  • Περιμένεις μέχρι τότε να λήξει, και αν γίνεται και τότε, βάσει των οδηγιών του 3ου ποστ, βάζεις 27 μήνες με 83€ (35±35±13)

Δεν έχεις άλλες επιλογές 

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δοκιμάσει κανείς να αγοράσει κωδικό για αργεντίνικο store; Eneba και Gamivo έχουν το Cyberpunk σε τιμή χώμα, αλλά δεν ξέρω πόσο εύκολο θα είναι με vpn. Έχω περάσει μόνο gift cards US store με vpn απροβλημάτιστα.

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-cyberpunk-2077-xbox-one-code-compare-prices/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, lebron15 είπε

Έχει δοκιμάσει κανείς να αγοράσει κωδικό για αργεντίνικο store; Eneba και Gamivo έχουν το Cyberpunk σε τιμή χώμα, αλλά δεν ξέρω πόσο εύκολο θα είναι με vpn. Έχω περάσει μόνο gift cards US store με vpn απροβλημάτιστα.

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-cyberpunk-2077-xbox-one-code-compare-prices/

Αν το ρισκάρεις να μας πεις αν δούλεψε. Στο ακόλουθο βίντεο και τα σχόλια του, φαίνεται πως είναι δουλειά δευτερολεπτων 

https://youtu.be/OpRcni7XNiM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ξέρει κάποιος αν περάσεις δεύτερο λογαριασμό στο χβοχ, με game pass ultimate, ο πρώτος λογαριασμός σου αποκτάει και αυτός προσβαση στα κατεβασμένα παιχνίδια του δευτερου?
Στο play πχ. Βάζοντας σε έναν λογαριασμό ps plus, τότε όλοι οι άλλοι λογαριασμοί της κονσόλας, αποκτούν ps plus...ισχυει και δω το ίδιο?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...