Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε ολους! δηλωνω ασχετος με το θεμα του vpn αν και ημουν ετοιμος να ακολουθησω κατα γραμμα τα βηματα ωστοσο το mtcgame μου εστειλε και τις 2 live gold αλλα οχι βραζιλιας αλλα τουρκιας.Μπορει καποιος να μου πει καποιον τροπο να τις ενεργοποιησω? Σας ευχαριστω

53 λεπτά πριν, dolcegusto04 είπε

Γεια σε ολους! δηλωνω ασχετος με το θεμα του vpn αν και ημουν ετοιμος να ακολουθησω κατα γραμμα τα βηματα ωστοσο το mtcgame μου εστειλε και τις 2 live gold αλλα οχι βραζιλιας αλλα τουρκιας.Μπορει καποιος να μου πει καποιον τροπο να τις ενεργοποιησω? Σας ευχαριστω

Aκυρο τα καταφερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 ώρες πριν, dolcegusto04 είπε

Γεια σε ολους! δηλωνω ασχετος με το θεμα του vpn αν και ημουν ετοιμος να ακολουθησω κατα γραμμα τα βηματα ωστοσο το mtcgame μου εστειλε και τις 2 live gold αλλα οχι βραζιλιας αλλα τουρκιας.Μπορει καποιος να μου πει καποιον τροπο να τις ενεργοποιησω? Σας ευχαριστω

Aκυρο τα καταφερα

Απλά για μελλοντικούς λόγους, πες ποια εφαρμογή vpn χρησιμοποίησες για να πάρεις τουρκική IP?

31 λεπτά πριν, grgnik είπε

Παιδιά Καλησπερα εγώ που είμαι χρήστης που έχει λήξει το game pass μου μπορω να κάνω τα βήματα του τρίτου post? 

Ναι μπορείς. Απλά αντί για 1€ μετατροπή σε ultimate +3 μήνες, μάλλον θα πληρώσεις 13€ για + 1 μήνα.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sphinxgr είπε

Απλά για μελλοντικούς λόγους, πες ποια εφαρμογή vpn χρησιμοποίησες για να πάρεις τουρκική IP?

Ναι μπορείς. Απλά αντί για 1€ μετατροπή σε ultimate +3 μήνες, μάλλον θα πληρώσεις 13€ για + 1 μήνα.

 

Zenvpn,δεν ασχολούμαι με VPN ήθελα απλώς να κάνω ενεργοποίηση οπότε δεν είναι ότι στο προτείνω καθώς είμαι άσχετος,αλλά έκανε την δουλειά του 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Eneba έχει την 12μηνη EA play στα 21,4€ και με εναν κωδικό που βρήκα (totum) βγαίνει στα 20,76€ και με την μετατροπή σε ultimate  βγαίνει στα 5,19€ ο μήνας, Να υπενθυμίσω πως όποιος έχει ενeργό ultimate η 12μηνη EA play μετατρέπεται σε 4 μήνες ultimate.

image.png.3b4abc487e5495cd82d6b478da35e168.png

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

και το indiana jones ειναι παιχνιδαρος αξιζει να ασχοληθειτε μαζι του.

Παιδί μου εσυυυυύ ! Πως φαίνεται ο άνθρωπος που είχε OG xbox :D 
YΓ : Φοβάμαι να το παίξω στο XSX καθώς δεν ειναι Χ enhanced και ολοι ξέρουμε πως δείχνουνε τα μη X enhanced σε καινούργιες HD + 4K τηλεοράσεις, το Breakdown που δώσανε πρόσφατα και το Ninja Gaiden 3 RE που αγόρασα κάνουν τα μάτια να ματώνουν λόγω της θολούρας και jaggies.

Sorry για το off-topic

Επεξ/σία από red1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω ρε παιδιά γιατί δεν το καταλαβαίνω. Έχω το gears 5 από game pass. Τώρα μπαίνει και δτα παιχνίδια gold. Η λογική είναι πως κάποιος μπορεί να το κατεβάσει και από τις 2 υπηρεσίες ώστε αν στο μέλλον επιλέξει να έχει μία από τις 2 οποιαδήποτε και αν είναι αυτή να έχει το παιχνίδι? Μόνο σε μένα φαίνεται άκυρη η προσθήκη στο gold? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απορία για το pass, επειδή δεν ξέρω πως δουλεύει.

Αν εγώ π.χ παίζω τώρα το gear 5 και αύριο το βγάλει η ms από την προσφορά, χάνω το παιχνίδι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...