Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Dolby Atmos for Headphones με 4,56€ από την Αργεντινή

https://www.eneba.com/el/xbox-dolby-atmos-for-headphones-pc-xbox-live-key-argentina

  1. Αγοράζουμε από το παραπάνω link
  2. Βάζουμε από το κινητό μας, την αρκούδα του τούνελ (TunnelBear) με ρύθμιση - > Αργεντινή
  3. Εισάγουμε τον κωδικό στο profile μας https://redeem.microsoft.com/

Τέλος!!! Αυτό ήταν!!!

ερώτηση: αν αγοράσω εγώ (που στον λογαριασμό μου είναι οι συνδρομές κλπ), το Dolby Atmos θα είναι διαθέσιμο και στους λογαριασμούς των παιδιών μου (που χρησιμοποιούν το gamepass,gold κλπ αφού παίζουν στο ίδιο xbox);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, tempo είπε

ερώτηση: αν αγοράσω εγώ (που στον λογαριασμό μου είναι οι συνδρομές κλπ), το Dolby Atmos θα είναι διαθέσιμο και στους λογαριασμούς των παιδιών μου (που χρησιμοποιούν το gamepass,gold κλπ αφού παίζουν στο ίδιο xbox);

Ναι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, manthos_27 είπε

Αυτη η διαδικασία ισχύει και για παιχνίδια και για κάρτες συνδρομές? 

Την αγόρασα πάντως! 

Αν κάποιος αγοράζει συνέχεια με πλάγιους τρόπους, ενδεχομένως να του κλειδωθεί ο λογαριασμός. Αν κάνει πχ μια αγορά το χρόνο, δεν έχει θέμα (μάλλον).

  • Για αγορές μέσω sites για άλλες περιοχές, μπορείς να βάζεις κωδικούς μέσω VPN.
  • Για αγορές από stores άλλων χωρών, πρέπει να έχεις αγοράσει δωροκάρτα αυτών των περιοχών και να αγοράζεις απο το store, μέσω της δωροκάρτας, χωρίς τη χρήση VPN.
Επεξ/σία από sphinxgr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω κατι ακυρο θελω να ρωτησω γιατι τωρα τελευταια ξαναπηρα xbox....το πηρα μεταχειρισμενο  εχει το account ακομα και εχει καποια παιχνιδια αμα σβησω το account θα σβηστουν;;; ή αμα παιζω απο εκει θα κανουν save γενικα και σε αυτον; το λεω γιατι λεω να το σβησω απλα εχει εγκαταστημενα καποια παιχνιδια για να μην περιμενω να κατεβαζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, thomasSHELBY είπε

εγω κατι ακυρο θελω να ρωτησω γιατι τωρα τελευταια ξαναπηρα xbox....το πηρα μεταχειρισμενο  εχει το account ακομα και εχει καποια παιχνιδια αμα σβησω το account θα σβηστουν;;; ή αμα παιζω απο εκει θα κανουν save γενικα και σε αυτον; το λεω γιατι λεω να το σβησω απλα εχει εγκαταστημενα καποια παιχνιδια για να μην περιμενω να κατεβαζει...

Ότι παιχνίδι έχει τώρα είναι συνδεδεμένο με το λογαριασμό, αν σβήσεις το λογαριασμό θα σβήσουν και τα παιχνίδια, δεν θα μπορείς να τα παίζεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, leo066 είπε

Ότι παιχνίδι έχει τώρα είναι συνδεδεμένο με το λογαριασμό, αν σβήσεις το λογαριασμό θα σβήσουν και τα παιχνίδια, δεν θα μπορείς να τα παίζεις 

ναι αλλα θα πρεπει να το διαγραψω....εστω μεχρι να βαλω το game pass ultimate και να κατεβασω κανενα παιχνιδι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, rxshrimp είπε

γιατι να το διαγραψεις; αν δεν σε υποχρεωσε ο αγοραστης κρατα το ,μπορεις να εχεις πολλους λογαριασμους ταυτοχρονα.

Γιατί λέω μπορεί να θέλει να χρησιμοποιήσει το προφίλ του στο μέλλον απ ότι έχω δει μπορώ να παιζω κάποια παιχνίδια από το δικό μου προφίλ που έφτιαξα ... το κατέβασμα τον παιχνιδιών είναι σπαστικό άμα δεν έχεις γρήγορο Ίντερνετ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω καταλάβει, το παιδί σου πούλησε το xbox μαζί με το προφίλ του ή σου πούλησε το xbox και ξέχασε να σβήσει το προφίλ του? 

Στη 2 περίπτωση εγώ θα επικοινωνουσα μαζί του να δω αν έχει ή όχι πρόβλημα να χρησιμοποιήσω το προφίλ του για κάποιο διάστημα μέχρι να κατεβάσω παιχνίδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Δεν έχω καταλάβει, το παιδί σου πούλησε το xbox μαζί με το προφίλ του ή σου πούλησε το xbox και ξέχασε να σβήσει το προφίλ του? 

Στη 2 περίπτωση εγώ θα επικοινωνουσα μαζί του να δω αν έχει ή όχι πρόβλημα να χρησιμοποιήσω το προφίλ του για κάποιο διάστημα μέχρι να κατεβάσω παιχνίδια. 

Μου το πούλησε και έγραφε με παιχνίδια στο προφίλ του ήταν...μετά μου είπε χωρίς δεν κατάλαβα και πολλά γιατί το είχε βάλει στου πατέρα του το προφίλ...δεν μου είπε κάτι να το σβήσω όταν το πάρω αλλά θα τον ρωτήσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thomasSHELBY είπε

Μου το πούλησε και έγραφε με παιχνίδια στο προφίλ του ήταν...μετά μου είπε χωρίς δεν κατάλαβα και πολλά γιατί το είχε βάλει στου πατέρα του το προφίλ...δεν μου είπε κάτι να το σβήσω όταν το πάρω αλλά θα τον ρωτήσω 

αμα στο αφησει μην το σβησεις γενικα, κρατας το προφιλ εχεις διπλο προφιλ μαζι με το δικο σου απλα κανεις μια εναλλαγη αναλογως το game Που θες να παιξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, έχω έναν κωδικό για 7 μέρες δοκιμαστικό ultimate.

Η ultimate συνδρομή μου λήγει σε 2μιση χρόνια.

Μπορώ να την κολλήσω; ή να βάλω εδώ το κωδικό για κάποιον που το χρειάζεται;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Bppfgr είπε

Καλησπέρα παιδιά, έχω έναν κωδικό για 7 μέρες δοκιμαστικό ultimate.

Η ultimate συνδρομή μου λήγει σε 2μιση χρόνια.

Μπορώ να την κολλήσω; ή να βάλω εδώ το κωδικό για κάποιον που το χρειάζεται;

 

Δεν γινετε να μπει απο πανω φιλε μου ειναι για νεους λογαριασμους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...