Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  στον αρχικό οδηγό αναφέρει ότι μπαίνουμε σε vpn με κινητό.

φαντάζομαι δεν υπάρχει θέμα αν μπούμε και από υπόλογιστη όσοι έχουμε ήδη vpn εκεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μακάρι να επιβεβαιωθεί το squadrons για gamepass. Ήταν στα υποψήφια που είχα για αγορά. Πάλι στο τσάμπα θα την βγάλουμε 🤣

https://www.resetera.com/threads/star-wars-squadrons-madden-nfl21-and-nhl-21-coming-to-ea-play-and-therefore-xbox-game-pass-ultimate-on-console-in-march-and-april.384953/

Επεξ/σία από Lotof
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, σε κάνα μήνα μου λήγει το ultimate.
Είχα πάρει 12μηνη EA Access από το shopto από ένα θέμα που είχε ανοίξει τον Νοέμβριο στις προσφορές, οπότε είχε μετατραπεί σε 4 μήνες ultimate.

Ξανακάνω την ίδια ακριβώς διαδικασία για άλλους 4 μήνες λοιπόν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, The_Judas είπε

  στον αρχικό οδηγό αναφέρει ότι μπαίνουμε σε vpn με κινητό.

φαντάζομαι δεν υπάρχει θέμα αν μπούμε και από υπόλογιστη όσοι έχουμε ήδη vpn εκεί;

Το κανεις απ οπου θες και πιστευεις οτι θα δουλεψει. Ο αρχικος οδηγός όμως δουλευει απόλυτα. Όσοι δοκίμασαν με άλλους τρόπους, απλά έχασαν τον χρονο τους

5 ώρες πριν, Cyberdemon87 είπε

Καλημέρα, σε κάνα μήνα μου λήγει το ultimate.
Είχα πάρει 12μηνη EA Access από το shopto από ένα θέμα που είχε ανοίξει τον Νοέμβριο στις προσφορές, οπότε είχε μετατραπεί σε 4 μήνες ultimate.

Ξανακάνω την ίδια ακριβώς διαδικασία για άλλους 4 μήνες λοιπόν;

Κάνεις τις οδηγίες του 3ου ποστ και βάζεις 27 μηνες. Όλα τα δυνατά ενδεχόμενα που έχεις έιναι τα ακολουθα

  • Αν έχεις 65 € με 3ΕΑ παίρνεις ένα χρόνο ultimate τώρα,
  • Αν έχεις 28+28+13=69€ παίρνεις 27 μήνες Ultimate, με brazil 12m, μετά τη λήξη της τρέχουσας συνδρομής σου και με τη χρήση VPN
  • Αν έχεις 47+47+13=107€ παίρνεις 27 μήνες Ultimate, με europe 12m, μετά τη λήξη της τρέχουσας συνδρομής σου χωρίς τη χρήση VPN
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/2/2021 στις 1:30 ΜΜ, sphinxgr είπε
  • Αν έχεις 65 € με 3ΕΑ παίρνεις ένα χρόνο ultimate τώρα,
  • Αν έχεις 28+28+13=69€ παίρνεις 27 μήνες Ultimate, με brazil 12m, μετά τη λήξη της τρέχουσας συνδρομής σου και με τη χρήση VPN
  • Αν έχεις 47+47+13=107€ παίρνεις 27 μήνες Ultimate, με europe 12m, μετά τη λήξη της τρέχουσας συνδρομής σου χωρίς τη χρήση VPN

 

Να σε ρωτήσω, διάβασα τον οδηγό στην πρώτη σελίδα για το Brazil, και εκεί αναφέρεις ότι ισχύει μόνο για καινούργια accounts. Απλά για επαλήθευση, ισχύει και για account που τους έχει λήξει παλιά Ultimate?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, spahar είπε

Να σε ρωτήσω, διάβασα τον οδηγό στην πρώτη σελίδα για το Brazil, και εκεί αναφέρεις ότι ισχύει μόνο για καινούργια accounts. Απλά για επαλήθευση, ισχύει και για account που τους έχει λήξει παλιά Ultimate?

Ναι με +13€ αντί για +1€ που είναι η μετατροπή σε Ultimate

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Ναι με +13€ αντί για +1€ που είναι η μετατροπή σε Ultimate

Παρόλα αυτά μου έχει στο site για το Ultimate to 1€.. Καλά όχι ότι με πειράζει να δωσω 13€.

Επίσης το Brazil 12m βλέπω τώρα έχει 35€, δεν κάνω κάτι λάθος, απλά αλλάζει η τιμή να φανταστώ ε;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, spahar είπε
  1. Παρόλα αυτά μου έχει στο site για το Ultimate to 1€.. Καλά όχι ότι με πειράζει να δωσω 13€.
  2. Επίσης το Brazil 12m βλέπω τώρα έχει 35€, δεν κάνω κάτι λάθος, απλά αλλάζει η τιμή να φανταστώ ε;

 

  1. Μόλις πατήσεις πάνω για αγορά, θα γίνει 13€
  2. Αλλάζει κάθε ημέρα. Χθες ήταν -40% σήμερα -25%. Φαίνεται κ απο τη φωτό που ανέβασα χθες
Στις 25/2/2021 στις 12:29 ΜΜ, sphinxgr είπε

Εξαρτάται από τα λεφτά που έχεις να διαθέσεις.

  • Αν έχεις 65 € με 3ΕΑ παίρνεις ένα χρόνο ultimate τώρα,
  • Αν έχεις 28+28+13=69€ παίρνεις 27 μήνες Ultimate, με brazil 12m, μετά τη λήξη της τρέχουσας συνδρομής σου και με τη χρήση VPN
  • Αν έχεις 47+47+13=107€ παίρνεις 27 μήνες Ultimate, με europe 12m, μετά τη λήξη της τρέχουσας συνδρομής σου χωρίς τη χρήση VPN

Σημείωση για όλους τους γάτους του Forum. Η 12μηνη Brazil ξανά κάτω από 30€ https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil

image.png.e4be8c8cb55dc609c6966bab14680c72.png

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Έλεγα απλά να πάρω ένα 4μηνο ultimate προς το παρόν με 20€ από το shopto αγοράζοντας και μετατρέποντας μια 12μηνη EA Access. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ρωτήσω εδώ μιας και δίνεται το παιχνίδι μέσω Ultimate/EA Access: υπάρχει κάποιος που μπορεί να πάιξει BF5?? Το κατέβαζα όλο το βράδυ, πάω να παίξω multiplayer και μου πετάει error ότι δεν έχω το παιχνίδι/είναι trail και να το αγοράσω. ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ParafronGR είπε

Θα ρωτήσω εδώ μιας και δίνεται το παιχνίδι μέσω Ultimate/EA Access: υπάρχει κάποιος που μπορεί να πάιξει BF5?? Το κατέβαζα όλο το βράδυ, πάω να παίξω multiplayer και μου πετάει error ότι δεν έχω το παιχνίδι/είναι trail και να το αγοράσω. ???

Σε local μια χαρά το παιζω. Δικτυακό δεν έχω δοκιμάσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, The_Judas είπε

τι προτείνετε να παίξει κάποιος απο το gamepass, με έμφαση σε καλό single player ;

Yakuza και fallen order είναι η πρώτη μου ιδέα.

Δες το a plague tale !! Αξιζει με 1000

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα. Ειμαι ηδη συνδρομητης Ultimate pass είχα πάρει το 1€ μες τη συνδρομή, συνέχισα τη συνδρομή για αλλους 2 μήνες 13€ , λήγει σε 2 μέρες, μπορω να στακάρω 36 μήνες και να πάω πάλι σε Ultimate με 1 €? Η δε δουλέυει και είναι μονο για νέα accounts?>

Επεξ/σία από nosstrom
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...