Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Αν θα ακολουθησεις τον τροπο που περιγραφεται στο 3ο ποστ με αγορα gold βραζιλιας θα χρησημοποιησεις vpn για να περασεις τις καρτες στον λογαριασμο σου.Για να τις αγορασεις ομως δεν χρησιμοποιεις vpn. Ο ενας μηνας ultimate εχει 13 ευρω.Η ms αρκετα συχνα για να τραβηξει κοσμο στην υπηρεσια δινει το μηνα με 1 ευρω και μερικες φορες 3 μηνες ultimate με ενα ευρω.Οταν δεν μπορεις να εχεις το 1 ευρω αγοραζεις με τα 13 ευρω μηνα ultimate.

δε τρολάρω. αλλα

αν εχω ηδη ultimate λήξει και βάλω gold η αλλαγή πάλι σε ultimate ποσο θα στοιχισει με ενδιαφέρει. εφοσον έχω πάρει το 1 € (πριν 5 μηνες),  θα στοιχίσει 13? η θα αλλάξει τιμολογιακα συμφωνα με το rate που δίνει η Microsoft?

 

το brazil δινετε 35€ σημερα

το EU  δινετε 46.79€ σημερα

Επεξ/σία από nosstrom
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αφηνεις να τελειωσει η συνδρομη σου. Με βραζιλ ειναι 35 ευρω η gold συνδρομη + 13 ευρω ενας μηνας ultimate συνολο 48 ευρω για ενα χρονο ultimate
Με Eu θα υπολογισεις 46,79 + 13 ευρω ο μηνας ultimate.Σε αυτη την περιπτωση δεν χρειαζεσαι vpn. Πανω κατω ιδιες τιμες παιζουν σε ολα τα γνωστα μερη που αγοραζουμε συνδρομες.

Επεξ/σία από Mr_Terror
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

`

3 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Αφηνεις να τελειωσει η συνδρομη σου. Με βραζιλ ειναι 35 ευρω η gold συνδρομη + 13 ευρω ενας μηνας ultimate συνολο 48 ευρω για ενα χρονο ultimate
Με Eu θα υπολογισεις 46,79 + 13 ευρω ο μηνας ultimate.Σε αυτη την περιπτωση δεν χρειαζεσαι vpn. Πανω κατω ιδιες τιμες παιζουν σε ολα τα γνωστα μερη που αγοραζουμε συνδρομες.

με καλυψες, δε νομιζω να αξίζει το ρισκο αν και εχω vpn. Σε ευχαριστώ

Επεξ/σία από nosstrom
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε το Xbox από Public και έκανα αμέσως τη διαδικασία. 

Με 71,30€ έβαλα 27 μήνες... 35€ η κάθε 12μήνη από Brazil και 1€ το Ultimate (η προηγούμενη Ultimate συνδρομή μου είχε λήξει από τον Ιούλιο).

Thanks για το guide και το info, τα ακολούθησα όλα κατά γράμμα και δούλεψε τέλεια.

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, spahar είπε

Μου ήρθε το Xbox από Public και έκανα αμέσως τη διαδικασία. 

Με 71,30€ έβαλα 27 μήνες... 35€ η κάθε 12μήνη από Brazil και 1€ το Ultimate (η προηγούμενη Ultimate συνδρομή μου είχε λήξει από τον Ιούλιο).

Thanks για το guide και το info, τα ακολούθησα όλα κατά γράμμα και δούλεψε τέλεια.

Θα το κάνω και εγώ αύριο που λήγει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι εκνευριστικά τα bugs. το among us το εγκατέστησα και απλά παγώνει η οθόνη του χωρίς να ανταποκρίνεται, πριν καν μπει. Το σύστημα μου έχει εγκατεστημένα όλα τα updates.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω καιρό να ζητήσω refund όποτε δεν ξέρω αν γενικότερα και άλλες εταιρίες σε εφαρμογές και παιχνίδια έχουν τόσο άμεση εξυπηρέτηση. 10.47 έκανα το αίτημα και 11.09 αφού το αποδέχτηκαν, αφαίρεσαν και το παιχνίδι από την βιβλιοθήκη μου. 👏

057-BF956-2-E6-E-46-ED-ABF6-6-D07-EAA82-

 

Επεξ/σία από Lotof
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά κατάφερα εχτές να κάνω 27 μήνες ultimate βγήκε γύρω στα 3.96€ ο μήνας. Πολύ συμφέρουσα κίνηση. Στο 1/3 της τιμής για 27μηνες . Βγήκε γύρω στα 107€.η πληρωμή στο τέλος για ultimate ήταν 13€ Θεωρώ ότι και με κάρτα Βραζιλίας και vpn πάλι δε θα έχει θέμα οποίος μπορεί να το κάνει .Αν θέλω να κοτσαρω κι άλλους μήνες από πάνω πως μπορώ να το κάνω;

Επεξ/σία από nosstrom
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, nosstrom είπε

Τελικά κατάφερα εχτές να κάνω 27 μήνες ultimate βγήκε γύρω στα 3.96€ ο μήνας. Πολύ συμφέρουσα κίνηση. Στο 1/3 της τιμής για 27μηνες . Βγήκε γύρω στα 107€.η πληρωμή στο τέλος για ultimate ήταν 13€ Θεωρώ ότι και με κάρτα Βραζιλίας και vpn πάλι δε θα έχει θέμα οποίος μπορεί να το κάνει .Αν θέλω να κοτσαρω κι άλλους μήνες από πάνω πως μπορώ να το κάνω;

12μηνες ΕΑ με 22€, οι οποίες θα μετατραπούν σε 4μηνες Ultimate. Εσύ που έχεις 27 μηνες, μπορείς να βάλεις μέχρι 2, για να μην ξεπεράσεις τους 36 μήνες αθροιστικά. 

27+4+4=35

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, sphinxgr είπε

12μηνες ΕΑ με 22€, οι οποίες θα μετατραπούν σε 4μηνες Ultimate. Εσύ που έχεις 27 μηνες, μπορείς να βάλεις μέχρι 2, για να μην ξεπεράσεις τους 36 μήνες αθροιστικά. 

27+4+4=35

αν προσθεσω gold πως θα γινει Ultimate? η πρεπει να προσθεσω ultimate πλεον ?

μονο ea 4 μηνες με 22€ μπορω ναπροσθεσω ε?

 

Επεξ/σία από nosstrom
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nosstrom είπε

αν προσθεσω gold πως θα γινει Ultimate? η πρεπει να προσθεσω ultimate πλεον ?

μονο ea 4 μηνες με 22€ μπορω ναπροσθεσω ε?

 

Μόνο ΕΑ.

Για τα υπόλοιπα ερωτήματα σου διάβασε το 1ο post του θέματος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο ερωτησούλες...

  1. Αν είσαι παλιός χρήστης με ανενεργή συνδρομή, μπορείς να κάνεις το ίδιο για την ultimate συνδρομή;
  2. Αν κάνεις Ultimate συνδρομή, αυτή δουλεύει και στο PC;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Mpiftekis είπε

Δύο ερωτησούλες...

  1. Αν είσαι παλιός χρήστης με ανενεργή συνδρομή, μπορείς να κάνεις το ίδιο για την ultimate συνδρομή;
  2. Αν κάνεις Ultimate συνδρομή, αυτή δουλεύει και στο PC;

Ναι σε ολα. 

image.png.8b9aff1414f5638da13328bdbae5395f.png

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Mpiftekis είπε

Δηλαδή, στακάρω 2 12μηνα Gold και μετά μπορώ να το γυρίσω σε ultimate με 1€; Ή το ultimate θα κάνει 13€;

1€ αν έχει λήξει η συνδρομή πολλούς μήνες. 13€ αν έχει λήξει λίγους μήνες.

Πάτα την αγορά να δεις πόσο σου χρεωνει την αγορά Ultimate

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...