Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, sphinxgr είπε

Στο ποστ που σου έβαλα, έχει ολες τις πιθανές περιπτώσεις ομως. 1 απο αυτές είναι το ποστ της πρωτης σελιδας

Οκ κατάλαβα. Γίνεται και με τον υπάρχον λογαριασμό. Με τα saves που έχω, θα συνεχίσω κανονικά, έτσι; Και κάτι τελευταίο. Αντί να περιμένω να λήξει η συνδρομή μπορώ να την ακυρώσω άμεσα και να προσθέσω το πακέτο των 27 μηνών; 

16 λεπτά πριν, Nnoutas είπε

Οκ κατάλαβα. Γίνεται και με τον υπάρχον λογαριασμό. Με τα saves που έχω, θα συνεχίσω κανονικά, έτσι; Και κάτι τελευταίο. Αντί να περιμένω να λήξει η συνδρομή μπορώ να την ακυρώσω άμεσα και να προσθέσω το πακέτο των 27 μηνών; 

Επειδή μπορεί να φαίνεται χαζή η τελευταία ερώτηση, να το διατυπώσω αλλιώς: Υπάρχει περίπτωση να μην ισχύει σε λίγες μέρες η προσφορά; 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μια ερώτηση παιδιά, λένε ότι στο ultimate έχει και συνδρομή ενσωματωμένη του EA play. Άρα βάζοντας πχ 12μηνη gold, δηλαδή 13 μήνες και με 1 ευρώ κάνοντας την ultimate θα έχω και τα παιχνίδια του ea play; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Nnoutas είπε
  1. Οκ κατάλαβα. Γίνεται και με τον υπάρχον λογαριασμό. Με τα saves που έχω, θα συνεχίσω κανονικά, έτσι;Και κάτι τελευταίο.
  2. Αντί να περιμένω να λήξει η συνδρομή μπορώ να την ακυρώσω άμεσα και να προσθέσω το πακέτο των 27 μηνών; 
  3. Επειδή μπορεί να φαίνεται χαζή η τελευταία ερώτηση, να το διατυπώσω αλλιώς: Υπάρχει περίπτωση να μην ισχύει σε λίγες μέρες η προσφορά; 
  1. Τα saves μένουν στο λογαριασμό 
  2. Δεν γίνεται
  3. Όχι δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε περίπτωση που κάποιος έχει ήδη ultimate και λήγει, μπορεί να χρησιμοποιήσει τον ήδη υπάρχοντα λογαριασμό hotmail και να πάρει την 12 μηνη συνδρομή με vpn και την προσφορά με το 1 ευρώ ultimate?

ή πρέπει να χρησιμοποιήσει νέο λογαριασμό hotmail?

Επεξ/σία από The_Judas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, The_Judas είπε

Σε περίπτωση που κάποιος έχει ήδη ultimate και λήγει, μπορεί να χρησιμοποιήσει τον ήδη υπάρχοντα λογαριασμό hotmail και να πάρει την 12 μηνη συνδρομή με vpn και την προσφορά με το 1 ευρώ ultimate?

ή πρέπει να χρησιμοποιήσει νέο λογαριασμό hotmail?

Aν εχεις κανει ηδη μια φορα με τον ιδιο λογαριασμο θα σου χρεωσει 13€ οχι 1€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπότε ακολουθώντας τον οδηγό της αρχικής σελίδας θα έχω 12+12+2 μήνες ultimate με χρέωση 27+27 (τόσο κάνει τώρα για Brazil) +13 ευρώ (μια φορά μόνο) στο τελευταίο βήμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, The_Judas είπε

οπότε ακολουθώντας τον οδηγό της αρχικής σελίδας θα έχω 12+12+2 μήνες ultimate με χρέωση 27+27 (τόσο κάνει τώρα για Brazil) +13 ευρώ (μια φορά μόνο) στο τελευταίο βήμα;

Ναι φιλαρακι μου . Αν βαλεις 2 12μηνες οπως τα λες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Πριν λίγες μέρες παρέλαβα το νέο μου Xbox και είπα να δοκιμάσω τη λύση με τη συνδρομή με κάρτες Βραζιλίας και vpn.

Όμως, ενώ πέρασα τις κάρτες(2x12 gold) και τις ενεργοποίησα κανονικά, όταν πήγα να κάνω τη μετατροπή σε ultimate με προσφορά του 1€ με “τσίμπησε" και έβγαλε σφάλμα λέγοντας μου πως η υπάρχουσα συνδρομή(gold) είναι από άλλη χώρα.

Να σας πω πως είχα κλείσει το vpn όταν πήγα να κάνω τη μετατροπή.

Αποτέλεσμα; Κόλλησα με 2 χρόνια gold(δεν είναι και καταστροφικό αυτό) αλλά το χειρότερο είναι πως δε με αφήνει να αναβαθμίσω σε ultimate. 
Καμία ιδέα κάποιος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Nik_Kap είπε

Καλησπέρα. Πριν λίγες μέρες παρέλαβα το νέο μου Xbox και είπα να δοκιμάσω τη λύση με τη συνδρομή με κάρτες Βραζιλίας και vpn.

Όμως, ενώ πέρασα τις κάρτες(2x12 gold) και τις ενεργοποίησα κανονικά, όταν πήγα να κάνω τη μετατροπή σε ultimate με προσφορά του 1€ με “τσίμπησε" και έβγαλε σφάλμα λέγοντας μου πως η υπάρχουσα συνδρομή(gold) είναι από άλλη χώρα.

Να σας πω πως είχα κλείσει το vpn όταν πήγα να κάνω τη μετατροπή.

Αποτέλεσμα; Κόλλησα με 2 χρόνια gold(δεν είναι και καταστροφικό αυτό) αλλά το χειρότερο είναι πως δε με αφήνει να αναβαθμίσω σε ultimate. 
Καμία ιδέα κάποιος;

Δεν έφτιαξες νέο χρήστη και χρησιμοποιήσες παλιό που ήδη είχες. Θέλει προσοχή στους παλιούς χρήστες, να έχουν ελληνικά πραγματικά στοιχεία, σε Microsoft Profile, XBox Profile, Xbox 360 Profile και τρόπους πληρωμής αυτών, αλλιώς δεν μπορούν να αγοράσουν την Ultimate. 

6 ώρες πριν, The_Judas είπε

Σε περίπτωση που κάποιος έχει ήδη ultimate και λήγει, μπορεί να χρησιμοποιήσει τον ήδη υπάρχοντα λογαριασμό hotmail και να πάρει την 12 μηνη συνδρομή με vpn και την προσφορά με το 1 ευρώ ultimate?

ή πρέπει να χρησιμοποιήσει νέο λογαριασμό hotmail?

https://www.insomnia.gr/forums/topic/732948-xbox-συνδρομές-ultimate-game-pass-gold/page/147/?tab=comments#comment-58502511

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Nik_Kap είπε

Καλησπέρα. Πριν λίγες μέρες παρέλαβα το νέο μου Xbox και είπα να δοκιμάσω τη λύση με τη συνδρομή με κάρτες Βραζιλίας και vpn.

Όμως, ενώ πέρασα τις κάρτες(2x12 gold) και τις ενεργοποίησα κανονικά, όταν πήγα να κάνω τη μετατροπή σε ultimate με προσφορά του 1€ με “τσίμπησε" και έβγαλε σφάλμα λέγοντας μου πως η υπάρχουσα συνδρομή(gold) είναι από άλλη χώρα.

Να σας πω πως είχα κλείσει το vpn όταν πήγα να κάνω τη μετατροπή.

Αποτέλεσμα; Κόλλησα με 2 χρόνια gold(δεν είναι και καταστροφικό αυτό) αλλά το χειρότερο είναι πως δε με αφήνει να αναβαθμίσω σε ultimate. 
Καμία ιδέα κάποιος;

Οτι σου γραψε κ ο sphinxgr απλα αν δεν βγαλεις ακρη τελικα μιλα με microsoft Ελλαδα ειτε τσατ ειτε τηλεφωνικα κ θα σε βοηθησουν. Δεν πειραζει αν εβαλες βραζιλιας μια χαρα θα σε βοηθησουν τα παιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, The_Judas είπε

οπότε ακολουθώντας τον οδηγό της αρχικής σελίδας θα έχω 12+12+2 μήνες ultimate με χρέωση 27+27 (τόσο κάνει τώρα για Brazil) +13 ευρώ (μια φορά μόνο) στο τελευταίο βήμα;

Έχω 3 μέρες που το παρακολουθώ και η τιμή είναι πάνω από 32€.Που το βρήκες 27; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...