Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εφοσον δεν κανεις share το xbox με καποιον αλλον και εφοσον και τα δυο προφιλ (παλιο και νεο) ειναι home και στην κονσολα,γινεται αυτο που λεει ο φιλος απο πανω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τίμια τιμή από cdkeys για 3 μήνες ultimate στα 20,89€ δηλαδή 6,96€/μήνα. Για όσους ενδιαφέρονται να κάνουν extend τους μήνες που έχουν.

Παράδειγμά εγώ έχω ακόμα ultimate για 9 μήνες και βάζοντας αυτό θα πάει στον 1 χρόνο.

https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/3-month-xbox-game-pass-ultimate-xbox-one-pc

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, SKRUTZ είπε

Τίμια τιμή από cdkeys για 3 μήνες ultimate στα 20,89€ δηλαδή 6,96€/μήνα. Για όσους ενδιαφέρονται να κάνουν extend τους μήνες που έχουν.

Παράδειγμά εγώ έχω ακόμα ultimate για 9 μήνες και βάζοντας αυτό θα πάει στον 1 χρόνο.

https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/3-month-xbox-game-pass-ultimate-xbox-one-pc

Ισχυει τώρα αυτό ή είναι trial; Δηλαδή να το χρησιμοποιήσεις μία φορά και μετά να μη σου δέχεται άλλο κωδικού τρίμηνης Ultimate; Αν μπορούμε να στακάρουμε τρίμηνες σε αυτή τη τιμή είναι πολύ καλο deal πάντως. Θα ήταν καλό να μας ενημερώσει όποιος ξέρει κάτι περί του θέματος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το cdkeys συνήθως γράφει αν ειναι trial ή αν ειναι μονο για καινούρια account. Θεωρώ πως απο την στιγμή που δεν γράφει  κατι απο ολα αυτά  τοτε ειναι οκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα βέβαια όταν το βάζεις στο καλάθι στο πηγαίνει στα 25 ευρώ.... Τους άνοιξα ένα ticket με το print screen και περιμένω απάντηση....Αν απαντήσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, SKRUTZ είπε

Σήμερα βέβαια όταν το βάζεις στο καλάθι στο πηγαίνει στα 25 ευρώ.... Τους άνοιξα ένα ticket με το print screen και περιμένω απάντηση....Αν απαντήσουν...

και σε μενα το ιδιο εκανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, SKRUTZ είπε

Σήμερα βέβαια όταν το βάζεις στο καλάθι στο πηγαίνει στα 25 ευρώ.... Τους άνοιξα ένα ticket με το print screen και περιμένω απάντηση....Αν απαντήσουν...

 

13 λεπτά πριν, lak10 είπε

και σε μενα το ιδιο εκανε

Προφανως έβαλαν τωρα τη σωστή τιμη image.png.4db48d7ad154b13f914754ab8251da43.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ισχυει η τιμή ακόμα και στα 25e συμφέρει περισσότερο από τις τρίμηνες απλές game pass που μας έδινε δύο μήνες λόγω penalty. Για αυτό θέλω να μάθω αν μπορούμε να στακάρουμε με αυτές αλλά δεν το ρισκάρω να μου ξεμείνει σε περίπτωση που δεν τη δέχεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lebron15 είπε

Αν ισχυει η τιμή ακόμα και στα 25e συμφέρει περισσότερο από τις τρίμηνες απλές game pass που μας έδινε δύο μήνες λόγω penalty. Για αυτό θέλω να μάθω αν μπορούμε να στακάρουμε με αυτές αλλά δεν το ρισκάρω να μου ξεμείνει σε περίπτωση που δεν τη δέχεται.

3 τέτοιες κάνουν 75€ και σου δίνουν 9 μήνες. 

2 Brazil +13€ ultimate, κανουν 70€ και σου δίνουν 27 μήνες. 

*απλά οι Brazil θέλουν χρήστη χωρίς ενεργή συνδρομή.

**Και στις 2 περιπτώσεις, μιλάω για παλιούς χρήστες. 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

Όπως μπορείται να δείτε παρακάτω αυτό που "συμφέρει" αυτή την στιγμή για κάποιον που θέλει να προσθέσει κάποιους μήνες στον ήδη ενεργό λογαριασμό του ειναι οι 6 μηνες ultimate στα 40,59€. Δεν το γράφω γιατί ειναι τρομερή προσφορά, απλά επειδή είναι μια τίμια τιμή για αυτά που προσφέρει η υπηρεσία. 

Όπως και να έχει, τα 12,99€ που έχει από την microsoft αυτή την στιγμή βγαίνει στα 155,88€/έτος για το ultimate.

Ενώ εαν στακάρουμε 2Χ 6μηνα με 40,59 το κάθε ένα θα μας βγει στα 81,18€/ έτος για το ultimate.

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/6-month-xbox-game-pass-xbox-one    6,77€ ο μήνας ultimate

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/3-month-xbox-game-pass-xbox-one   9,25€ ο μήνας ultimate 

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/3-month-xbox-game-pass-ultimate-xbox-one-pc-trial  8,50€ ο μήνας ultimate 

Βέβαια πάντα υπάρχει η δυνατότητα νέου λογαριασμού και επέκταση του μέχρι και 3 χρόνια με λιγότερα χρήματα.

Και πάντα έχουμε και τον νου μας στον πίνακα μετατροπής.

Screenshot_120-1.jpg

Το Ευαγγέλιο εδώ  με πολλά πολλά Like στον sphinxgr

 

Επεξ/σία από SKRUTZ
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι δεν βρισκω καποιον λογο να προσθεσει καποιος στην ηδη ενεργη ultimate συνδρομη του καποια συνδρομη.Γιατι να μην την αφησεις να ληξει και να ξανακανεις την διαδικασια απο το ´´ευαγγελιο sphinxgr´´ με 1 η περισσοτερες gold και 13€ μετατροπη σε ultimate;;;Ειναι η οικονομικοτερη λυση,εκτος αν μου διαφευγει κατι.....😕😕😕

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πχ λήγει τον Ιούνιο του 22 αλλα αν μπορώ ηδη να ανανεώσω μέχρι το 23 (έστω και με υπερδιπλάσιο κόστος - πχ 50-60/χρόνο) θα το κάνω με τα χίλια.

Μέχρι τότε είναι πολύ αμφίβολο οτι θα γίνεται όλο αυτό με το brazil/ultimate οπότε η λήξη δεν είναι ακριβώς επιλογή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, john1080 said:

Εγω παλι δεν βρισκω καποιον λογο να προσθεσει καποιος στην ηδη ενεργη ultimate συνδρομη του καποια συνδρομη.Γιατι να μην την αφησεις να ληξει και να ξανακανεις την διαδικασια απο το ´´ευαγγελιο sphinxgr´´ με 1 η περισσοτερες gold και 13€ μετατροπη σε ultimate;;;Ειναι η οικονομικοτερη λυση,εκτος αν μου διαφευγει κατι.....😕😕😕

αυτο εχω σκοπο να κανω απο νοεμβρη και μετα που θα ληξει η ultimate μου.

πιστευω τοτε να υπαρχει η δυνατοτητα να το κανουμε ultimate με τον τροπο που λες,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, SKRUTZ είπε

Όπως μπορείται να δείτε παρακάτω αυτό που "συμφέρει" αυτή την στιγμή για κάποιον που θέλει να προσθέσει κάποιους μήνες στον ήδη ενεργό λογαριασμό του ειναι οι 6 μηνες ultimate στα 40,59€. Δεν το γράφω γιατί ειναι τρομερή προσφορά, απλά επειδή είναι μια τίμια τιμή για αυτά που προσφέρει η υπηρεσία. 

Όπως και να έχει, τα 12,99€ που έχει από την microsoft αυτή την στιγμή βγαίνει στα 155,88€/έτος για το ultimate.

Ενώ εαν στακάρουμε 2Χ 6μηνα με 40,59 το κάθε ένα θα μας βγει στα 81,18€/ έτος για το ultimate.

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/6-month-xbox-game-pass-xbox-one    6,77€ ο μήνας ultimate

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/3-month-xbox-game-pass-xbox-one   9,25€ ο μήνας ultimate 

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/3-month-xbox-game-pass-ultimate-xbox-one-pc-trial  8,50€ ο μήνας ultimate 

Βέβαια πάντα υπάρχει η δυνατότητα νέου λογαριασμού και επέκταση του μέχρι και 3 χρόνια με λιγότερα χρήματα.

Και πάντα έχουμε και τον νου μας στον πίνακα μετατροπής.

Screenshot_120-1.jpg

Το Ευαγγέλιο εδώ  με πολλά πολλά Like στον sphinxgr

Η δημοσίευσή σου έχει κάποιες ανακρίβειες και θα ήταν καλό να τις διορθώσεις για να μην την πατήσει κανείς.

Το πρώτο λινκ αφορά απλή game pass συνδρομή και όχι ultimate. Δηλαδή με το penalty θα έχεις 8 μήνες συνδρομή, ήτοι 10,15e ο μήνας.

Το τρίτο λινκ δεν είναι για εμένα ή για οποιονδήποτε άλλον είναι ήδη συνδρομητής και έχω την εντύπωση πως δεν είναι ούτε για κάποιον ο οποίος υπήρξε κάποια στιγμή συνδρομητής ultimate game pass γιατί η συνδρομή αυτή είναι trial. Δεξιά με μεγάλα κόκκινα γράμματα αναφέρει το εξής: PLEASE NOTE: This product only works with NEW Xbox Live accounts and will NOT work with existing accounts.

Η τρίμηνη με τα 25e φαίνεται αυτή τη στιγμή το καλύτερο deal εφόσον μπορείς να στακάρεις.

Φιλικά πάντα, εδώ να τα λέμε και να προσπαθούμε να βρίσκουμε τρόπους για φθηνό gaming.

 

ΥΓ. Εγώ έχω συνδρομή μέχρι τον Φεβρουάριο του 2021, αλλά το φοβάμαι να την αφήσω να λήξει γιατί δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι ότι θα συμβαίνει αυτό με τις συνδρομές εις το διηνεκές. Ας μην ξεχνάμε ότι σε όλη τη γενιά η MS είναι με την πλάτη στον τοίχο και τώρα μόνο με το game pass σήκωσε κεφάλι. Όταν βγει το Series X που σίγουρα θα τα πάει καλύτερα από τον One δεν θα υπάρχει λόγος να κάνει δωράκια, αντιθέτως από εκεί θα δημιουργεί κέρδος.

Επεξ/σία από lebron15
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, d_gkal είπε

αυτο εχω σκοπο να κανω απο νοεμβρη και μετα που θα ληξει η ultimate μου.

πιστευω τοτε να υπαρχει η δυνατοτητα να το κανουμε ultimate με τον τροπο που λες,

Στην ιδια μοιρα ειμαι και εγω...Νοεμβριο τελειωνουν και μενα.Υπομονη,ελπιζω να ισχυουν ακομη.Αν και το φοβαμαι λιγο οτι θα αλλαξει,λογω του νεου xbox που θα ερθει εκεινη την περιοδο

Επεξ/σία από john1080
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...