Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια βοήθεια.

Έχω βάλει το VPN Βραζιλία και όταν μπαίνω μέσω του link από το βήμα 6 μου δείχνει στην σελίδα κάτω "English (United States)"

Δεν έπρεπε να λέει Brazil;

 

EDIT:

Επίσης δίπλα από το mail μου έχει σε παρένθεση Ελλάδα!!!

Επεξ/σία από thinlizzy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, thinlizzy είπε

Μια βοήθεια.

Έχω βάλει το VPN Βραζιλία και όταν μπαίνω μέσω του link από το βήμα 6 μου δείχνει στην σελίδα κάτω "English (United States)"

Δεν έπρεπε να λέει Brazil;

EDIT:

Επίσης δίπλα από το mail μου έχει σε παρένθεση Ελλάδα!!!

Αν εχεις βάλλει στο VPN Brazil, δεν σε απασχολεί τι γραφει. Θα τον πάρει τον κωδικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sphinxgr είπε

Αν εχεις βάλλει στο VPN Brazil, δεν σε απασχολεί τι γραφει. Θα τον πάρει τον κωδικό.

Ok. Μου το πήρε.

sphinxgr σε υπερευχαριστούμε για όλες τις υπηρεσίες σου😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σήμερα έπεσε στα 22.99 η Brazil. Όλα ρολόι, ακριβώς με τις οδηγίες του sphinxgr, μέχρι και ελληνικά είχα στον browser του κινητού σε όλη τη διαδικασία, και το πέρασε κανονικά, με ενεργό VPN Brazil φυσικά.

Προσωπικά δεν ήθελα να το τερματίσω, πήρα 14 μήνες (λήγει 6/7/2021) με σύνολο 23 η Brazil + 1 το Ultimate = 24€! ούτε ένας καφές το μήνα με πρόσβαση στα πάντα!

Υ.Γ. Έκανα νέο account για σιγουριά.

Thanks a lot sphinxgr!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά να αναφέρω, πως μπορείτε να στακάρετε μέχρι 3* 12μηνες. Αρκεί να μην βάλετε τους μήνες που δίνονται δώρο, γιατί μετά δεν θα μπαίνει η 3η 12μηνη.

Πρέπει δηλαδή το άθροισμα, πριν μπει η ultimate, να είναι έως 36 μήνες!

*όντως νέο ιστορικό χαμηλό! 22.99€

image.png.7a1e084bc039eb84877b1b3f31f08cc9.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να αναφέρω ότι αυτό είναι τερμα επίσημο παιδιά γιατί εγώ επειδή έκανα λάθος και το έβαλα σε μέιλ που ήμουνα ήδη loged in στο pc μου και το είχα ξεχάσει και όχι με το xbox mail που ήθελα και μίλησα με το ms support και μου άλλαξε το 13 μηνο στο xbox μέιλ. 

Δεν μου ανάφερε ούτε για μια στιγμή ότι ο κωδικός δεν είναι σωστός ή τίποτα τέτοιο. 

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και εχει απαντηθει σιγουρα θελω να ρωτησω το εξης.. Σε 3 μερες ληγει το game pass που ειχα βαλει δοκιμαστικα οταν ειχα παρει το xbox τον δεκεμβριο. Αν φτιαξω αλλον λογαριασμο για να βαλω 12 μηνο βραζιλιας στα 23 ευρω +1 ευρω game pass τα save λογικα δεν θα υπαρχουν ετσι? Ξανα απο την αρχη οτι παιχνιδι υπαρχει μεσα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να συνεχισεις να παιζεις απο τον παλιο σου λογαριασμο, πρωτα θα κανεις login με τον νεο λογαριασμο που εφτιαξες, και μετα θα αλλαζεις προφιλ και θα μπεις στο παλιο σου προφιλ.Ετσι εχεις προσβαση με το παλιο σου προφιλ σε ολα τα παιχνιδια του pass και στα save σου.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και οι δυο λογαριασμοί είναι στην ίδια κονσόλα και ο λογαριασμός που έχει πάρει το xbox game pass ultimate είναι home σε αυτήν την κονσόλα δεν χρειάζεται να κάνει κάθε φορά log in από αυτόν τον λογαριασμό.

 

oΑπλά θα συνδέεται κατευθείαν στον άλλο λογαριασμό που έχει τα save του και θα έχει αυτομάτως και το xbox game pass ultimate.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

For your info....

Εμπλεξα εχτές γιατί αγόρασα από την ENEBA 3 μηνες ultimate me 23,5€. Ο κωδικός όμως όταν πήγα να τον βάλω έγραφε ότι έχει χρησιμοποιηθεί ήδη,

έτσι άνοιξα ticket στην eneba και μου ζήτησαν διάφορα screenshots από την διαδικασία, τους τα έστειλα, μετά ζήτησαν να μιλήσω με την Microsoft στο live chat για να τους ρωτήσω την ημέρα και την ώρα που είχε εξαργυρωθεί ο κωδικός, όπως μου απάντησε η Microsoft ήταν στις 15/4 στις 8 η ώρα. 

Τα μάζεψα και αυτά με print screen και τα έστειλα στην Eneba. Λογικά θα μου στείλουν κάποιον άλλο κωδικό ή θα μου γυρίσουν τα χρήματα πίσω...Αν ενδιαφέρεστε μπορώ να σας γράψω τι έγινε όταν μου απαντήσουν.

Για την ιστορία έχω αγοράσει αρκετά παιχνίδια από αυτούς όταν τα έχουν σε καλές τιμές γιατί συνήθως είναι ποιό ακριβοί από άλλους.

Πάντα χρησιμοποιώ και έναν κωδικό από διάφορους youtubers που προμοτάρουν το site και όλοι οι κωδικοί αυτοί έχουν μια πολύ μικρή έκπτωση του 3%, αλλά κάτι είναι και αυτό.

Αυτή την στιγμή βγαίνει 23,04€ για 3 μήνες utimate δηλαδή 7,68€ ο μήνας.

 

image.png.633f83cf37ca6cbfbae7fa95e194565d.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SKRUTZ είπε

For your info....

Εμπλεξα εχτές γιατί αγόρασα από την ENEBA 3 μηνες ultimate me 23,5€. Ο κωδικός όμως όταν πήγα να τον βάλω έγραφε ότι έχει χρησιμοποιηθεί ήδη,

έτσι άνοιξα ticket στην eneba και μου ζήτησαν διάφορα screenshots από την διαδικασία, τους τα έστειλα, μετά ζήτησαν να μιλήσω με την Microsoft στο live chat για να τους ρωτήσω την ημέρα και την ώρα που είχε εξαργυρωθεί ο κωδικός, όπως μου απάντησε η Microsoft ήταν στις 15/4 στις 8 η ώρα. 

Τα μάζεψα και αυτά με print screen και τα έστειλα στην Eneba. Λογικά θα μου στείλουν κάποιον άλλο κωδικό ή θα μου γυρίσουν τα χρήματα πίσω...Αν ενδιαφέρεστε μπορώ να σας γράψω τι έγινε όταν μου απαντήσουν.

Για την ιστορία έχω αγοράσει αρκετά παιχνίδια από αυτούς όταν τα έχουν σε καλές τιμές γιατί συνήθως είναι ποιό ακριβοί από άλλους.

Πάντα χρησιμοποιώ και έναν κωδικό από διάφορους youtubers που προμοτάρουν το site και όλοι οι κωδικοί αυτοί έχουν μια πολύ μικρή έκπτωση του 3%, αλλά κάτι είναι και αυτό.

Αυτή την στιγμή βγαίνει 23,04€ για 3 μήνες utimate δηλαδή 7,68€ ο μήνας.

image.png.633f83cf37ca6cbfbae7fa95e194565d.png

To CDkeys έχει 6,89 / μήνα https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/1-month-xbox-game-pass-ultimate-xbox-one-pc

Εγώ όμως λέω να περιμένουμε μήπως δώσουν σήμερα κάτι μετά την παρουσίαση των 18:00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, jokul7 είπε

To CDkeys έχει 6,89 / μήνα https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/1-month-xbox-game-pass-ultimate-xbox-one-pc

Εγώ όμως λέω να περιμένουμε μήπως δώσουν σήμερα κάτι μετά την παρουσίαση των 18:00

και γιατι να μην φουλαρεις 14 μηνες ή ακομα και 36 μηνες που βγανει το 14μηνο 24 ευρω με νεο λογαριασμο?

Επεξ/σία από Tasosp22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Tasosp22 είπε

και γιατι να μην φουλαρεις 14 μηνες ή ακομα και 36 μηνες που βγανει το 14μηνο 24 ευρω με νεο λογαριασμο?

Εγώ προσωπικά περιμένω να τελειώσει η συνδρομή μου και να πάρω ετήσια gold και μετα μηνιαία Ultimate. Δεν παίρνω από Βραζιλία, το φοβάμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...