Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ να ρωτήσω εάν κάποιος έχει αντιμετωπίσει πρόβλημα τύπου ban μόνιμο ή προσωρινό λόγω χρήσης κωδικών για συνδρομές και παιχνίδια μέσω vpn; Ρωτάω γιατί αναγράφεται στους όρους χρήσης ότι απαγορεύεται και όπως καταλαβαίνετε όλοι μας έχουμε Xbox accounts από εποχές 360 με εκατοντάδες παιχνίδια μέσα και achievements και θα ήταν μεγάλο πλήγμα να χαθεί το account!

Ξέρω ότι κάποιος θα πει ότι εάν ανησυχείς μην κάνεις τέτοιες πατέντες και θα συμφωνήσω απλά ρωτάω εάν κάποιος έχει δει ή έχει βιώσει κάποια τέτοια τιμωρία λόγω χρήσης vpn.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

42 λεπτά πριν, Mitsaras29 είπε

Εγώ να ρωτήσω εάν κάποιος έχει αντιμετωπίσει πρόβλημα τύπου ban μόνιμο ή προσωρινό λόγω χρήσης κωδικών για συνδρομές και παιχνίδια μέσω vpn; Ρωτάω γιατί αναγράφεται στους όρους χρήσης ότι απαγορεύεται και όπως καταλαβαίνετε όλοι μας έχουμε Xbox accounts από εποχές 360 με εκατοντάδες παιχνίδια μέσα και achievements και θα ήταν μεγάλο πλήγμα να χαθεί το account!

Ξέρω ότι κάποιος θα πει ότι εάν ανησυχείς μην κάνεις τέτοιες πατέντες και θα συμφωνήσω απλά ρωτάω εάν κάποιος έχει δει ή έχει βιώσει κάποια τέτοια τιμωρία λόγω χρήσης vpn.

Δεν έχει υπάρξει ποτέ ban για συνδρομή μέσω VPN.

Σε κάθε περίπτωση η καλύτερη λύση είναι 2 χρήστες στην κονσόλα.

  1. Να έχεις saves 
  2. Να έχεις μόνο τις συνδρομές και αν θες μελλοντικά να κάνεις νέα συνδρομή με καλύτερους όρους, φτιάχνεις πάλι νεο χρήστη.

Υπενθυμίζεται πως η καλύτερη κίνηση που μπορει να κανει κάποιος ειναι, νέος χρήστης, 3*12Brazil και μετά μετατροπή σε Ultimate 36μηνων

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να είμαι ειλικρινής έχουμε ήδη δύο accounts με τον αδερφό μου και game share οπότε δυστυχώς δεν μπορώ να έχω ένα account μόνο για τη συνδρομή την οποία θα μοιράζομαι με το main account μου και ένα main για όλα τα άλλα.

 

Απλά ρώτησα έτσι ενημερωτικά εάν κάποιος έχει κάποια κακή εμπειρία από κωδικούς που έκανε εξαργύρωση μέσω vpn για συνδρομή ή παιχνίδια και του έριξαν κάποιο ban ή έστω warning στο account.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Mitsaras29 είπε

Για να είμαι ειλικρινής έχουμε ήδη δύο accounts με τον αδερφό μου και game share οπότε δυστυχώς δεν μπορώ να έχω ένα account μόνο για τη συνδρομή την οποία θα μοιράζομαι με το main account μου και ένα main για όλα τα άλλα.

 

Απλά ρώτησα έτσι ενημερωτικά εάν κάποιος έχει κάποια κακή εμπειρία από κωδικούς που έκανε εξαργύρωση μέσω vpn για συνδρομή ή παιχνίδια και του έριξαν κάποιο ban ή έστω warning στο account.

Στις 164 σελίδες του θέματος, κανείς δεν είχε τέτοια εμπειρία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος έχει ενεργό ultimate και ψάχνει οικονομικό τρόπο να προσθέσει και άλλο (είπαμε σύνολο 3 χρόνια) αγόρασα μόλις εβδομαδιαίες από εδώ,  και μου βγήκε 2.99€ ο μήνας (με κωδικό AKS από το allkeyshop ΟΧΙ affiliate δικό μου).

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πόσες εβδομαδιαίες αγόρασες?

Στα 2,81€ βλέπω ότι βγαίνουν οι 4 κάρτες δηλαδή 28 ημέρες με paypal. Αυτό που με φοβίζει έιναι ίτι θα σου έρθουν πολλοί κωδικοί αν αγοράσεις καμιά 20αριά εβδομαδιαίες και θα παιχτεί τίποτα με τόσους κωδικούς (κάποιος δεν θα παιζει και τέτοια) και θα μπλέξουμε με συνομιλίες στο support.

image.png.219843f28920f60a5839abf0ab279292.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SKRUTZ είπε

πόσες εβδομαδιαίες αγόρασες?

Στα 2,81€ βλέπω ότι βγαίνουν οι 4 κάρτες δηλαδή 28 ημέρες με paypal. Αυτό που με φοβίζει έιναι ίτι θα σου έρθουν πολλοί κωδικοί αν αγοράσεις καμιά 20αριά εβδομαδιαίες και θα παιχτεί τίποτα με τόσους κωδικούς (κάποιος δεν θα παιζει και τέτοια) και θα μπλέξουμε με συνομιλίες στο support.

image.png.219843f28920f60a5839abf0ab279292.png

Μόλις έκανα redeem 12 κωδικούς χωρίς πρόβλημα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, Braveheart1980 είπε

Αν κάποιος έχει ενεργό ultimate και ψάχνει οικονομικό τρόπο να προσθέσει και άλλο (είπαμε σύνολο 3 χρόνια) αγόρασα μόλις εβδομαδιαίες από εδώ,  και μου βγήκε 2.99€ ο μήνας (με κωδικό AKS από το allkeyshop ΟΧΙ affiliate δικό μου).

Τελειώνουν σιγά σιγα. Απο τον πιο φθηνό (0,6€) που πήρα, μεχρι να πληρωσω είχαν τελειώσει. Τώρα πλέον δεν υπάρχει ούτε ο 0,64€. 

Πλέον είμαι πάλι στους 36 μήνες!!!

image.png.517d60905a9f55baf4104f84f8554171.png

image.png.5a382f8a8f19be87d2c21fdbd309616c.png

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πριν από λίγο η ελάχιστη επιλογή ήταν 0.80... τώρα βγαίνουν συνέχεια και χαμηλότερες καθε δευτερόλεπτο, έχει πέσει στα 0.73.. τώρα στο 0.69!

Μέχρι 10 μαζεμένες 7ήμερες σε αφήνει να πάρεις.

 

Επεξ/σία από The_Judas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση. Υπάρχει ακόμη η δυνατότητα να ενεργοποιήσεις 12-36 μήνες με κωδικούς και με vpn βραζιλία; Ρωτάω γιατί πλέον η συνδρομή live gold είναι δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...