Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα ενεργοποιήσει έναν κωδικό Game Pass 14 ημερών, λήγει στις 21-5. Αν το μετατρέψω σε Ultimate θα δώσει 1 μήνα ή απλά θα αναβαθμίσει τις υπόλοιπες ημέρες που απομένουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 ώρες πριν, red1 είπε

Μάγκες, αρχίσαμε : η ετησια EA συνδρομή πλέον μετατρέπεται σε 2μηνη GPU και όχι 4μηνη...

Εμείς με ενεργή συνδρομή GPU τι μπορούμε να κάνουμε τώρα ? Λήγει Ιούνιο 2022 εμένα, αμα περιμενω να κάνω ανανέωση μέχρι τότε βλέπω να έχουν κλείσει όλες τις "τρύπες" μετατροπής.

Το "party" θα τελειώσει κάποτε, λογικό, απλά να βολευτουμε για όσο μπορούμε.

@d_gkal : σημερινο το νέο φίλος 

spacer.png

Εγω που εχω συνδρομη μεχρι τον ιουνιο του 23  και θελω να την παω μεχρι το 24 σε ποια προτιμηση πρεπει να παω τωρα?

Xbox live gold 12μηνη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ρε παιδιά έκανα κανονικά τα βήματα, αγορά δυο συνδρομών από cdkeys (EU) τα πέρασα στην microsoft, παω να κάνω αγορά το ultimate με 1 ευρώ και μου πετάει ότι η συνδρομή μου έχει άλλο region και με πάει σε σελίδα που δεν έχω ιδέα τι γλώσσα είναι, τι παίζει?

spacer.png

Αυτό το είναι το μήνυμα, να πάω να αλλάξω το region από Ελλάδα σε Τουρμπεκιστάν?Τι στα κομμάτια?😆

spacer.png

Και η αγορά των συνδρομών είναι αυτή..

spacer.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Είχα ενεργοποιήσει έναν κωδικό Game Pass 14 ημερών, λήγει στις 21-5. Αν το μετατρέψω σε Ultimate θα δώσει 1 μήνα ή απλά θα αναβαθμίσει τις υπόλοιπες ημέρες που απομένουν;

Αν έχεις σκέτο game pass, θα σου προσθέσει 1 μήνα και θα γίνει όλο ultimate. 

Σε συμφέρει να μην το κάνεις, και να ακολουθήσεις τις οδηγίες του 3ου post σε νέο χρήστη. 

41 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Εγω που εχω συνδρομη μεχρι τον ιουνιο του 23  και θελω να την παω μεχρι το 24 σε ποια προτιμηση πρεπει να παω τωρα?

Xbox live gold 12μηνη?

Δύσκολα τα πράγματα τώρα που η ΕΑ μετατρέπεται σε 2 μηνη. Πριν λίγες μέρες είχε βγει προσθήκη Ultimate 1 εβδομάδας με 0,75€. Έπαιρνες όσες ήθελες. Θα σου πρότεινα να περιμένεις κάτι παρόμοιο  στο μέλλον. 

41 λεπτά πριν, tegonikos είπε

Ρε παιδιά έκανα κανονικά τα βήματα, αγορά δυο συνδρομών από cdkeys (EU) τα πέρασα στην microsoft, παω να κάνω αγορά το ultimate με 1 ευρώ και μου πετάει ότι η συνδρομή μου έχει άλλο region και με πάει σε σελίδα που δεν έχω ιδέα τι γλώσσα είναι, τι παίζει?

spacer.png

Αυτό το είναι το μήνυμα, να πάω να αλλάξω το region από Ελλάδα σε Τουρμπεκιστάν?Τι στα κομμάτια?😆

spacer.png

Και η αγορά των συνδρομών είναι αυτή..

spacer.png

Θέλει προσοχή στους παλιούς χρήστες, να έχουν ελληνικά πραγματικά στοιχεία, σε Microsoft Profile, XBox Profile, Xbox 360 Profile και τρόπους πληρωμής αυτών, αλλιώς δεν θα μπορούν να αγοράσουν την Ultimate

Εσύ δεν είχες. Αλλαξετα και θα μπορείς να πάρεις ultimate. Στη χειρότερη περίπτωση πάρε 1 μήνα Ultimate global ή eu από κάποιο site και βαλτη από πάνω να κάνει τα πάντα ultimate 

3 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

1) Έχει δοκιμάσει κανείς αυτό τον τρόπο με τούρκικη κάρτα xbox live gold 12 μηνών?

2) Και δουλεύει ακόμα και σήμερα αυτός ο τρόπος μετατροπής του xbox live gold σε game pass ultimate?

  1. Όχι, ποτέ, κανείς στο insomnia. 
  2. Ναι
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Mα είναι η πρώτη φορά που κάνω συνδρομή και ο λογαριασμός μου στην microsoft ήταν ανέκαθεν ελληνικός και πραγματικός!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, tegonikos είπε

Mα είναι η πρώτη φορά που κάνω συνδρομή και ο λογαριασμός μου στην microsoft ήταν ανέκαθεν ελληνικός και πραγματικός!

Είναι σίγουρα παλιός ο λογαριασμός σου, με λάθος ρυθμίσεις. Είναι απολύτως κλασσικό θέμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
3 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Είναι σίγουρα παλιός ο λογαριασμός σου, με λάθος ρυθμίσεις. Είναι απολύτως κλασσικό θέμα. 

Φίλε μου δεν έχω ξανακάνει ποτέ μου συνδρομή, είναι η πρώτη μου φορά που το προσπαθώ. Ο λογαριασμός μου στην microsoft είναι ελληνικός πολλά χρόνια τώρα με τα πραγματικά μου στοιχεία και αγορασμένα φυσικά windows 10.

Πήγα και τον ξανατσέκαρα μπας και. Το θέμα προέκυψε όταν έβαλα τους κωδικούς και δημιουργήθηκε η συνδρομή για 2 χρόνια. Μέχρι εκεί όλα καλά.

Οταν πήγα στην σελίδα xbox για να αγοράσω το ultimate με 1 ευρώ και πάτησα πάνω του μου έβγαλε το μήνυμα ότι η συνδρομή μου είναι απο διαφορετικό region και με πέταξε σε τούρκικη (ή κάτι τέτοιο) σελίδα xbox.

όπα παιδιά, έγινε η αγορά του ultimate με 1 ευρώ χωρίς πολλά πολλά μέσα από το app που κατέβασα και εγκατέστησα!Ολα καλά, τώρα τι κόλλημα έτρωγε η σελίδα και με νόμιζε Τούρκο δεν έχω ιδέα😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, spartan29gr είπε

Εγω που εχω συνδρομη μεχρι τον ιουνιο του 23  και θελω να την παω μεχρι το 24 σε ποια προτιμηση πρεπει να παω τωρα?

Xbox live gold 12μηνη?

0.75 αυτή τη στιγμή, είχε φτάσει και 0,56 αν θυμάμαι καλά. 
https://www.eneba.com/el/xbox-xbox-game-pass-ultimate-7-days-subscription-xbox-one-windows-10-xbox-live-key-global

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, d_gkal said:

Μπήκε το snowrunner στο gp;;;; 

Σήμερα το πρωί σκεφτόμουν να το αγοράσω (ρίσκο θα έπαιρνα γιατί παίζει να μην μ αρέσει)

δεν παρακολουθεις το xbox series x topic?🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, greenstation είπε

Παιδιά ισχύει ακόμη; Γτ δεν βλεπω πουθενα να λεει οτι μετατρέπεται η gold σε ultimate αν κανεις το κολπο με το 1 ευρω. Αυριο παραλαμβσνω

Ναι ισχύει. Διάβασε τους όρους να το δεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 10 μέρες λήγει η utlimate συνδρομή μου, σκέφτομαι να κανω ανανεώση για 3 χρόνια με βραζιλιάνικη gold 12μηνη και μετατροπη σε ultimate με τα 13€ και να ησηχάσω για τα επόμενα χρόνια (το έχω κάνει ήδη δυο φορές αλλά για 1 χρόνο την φορά, ελπίζω να μην υπάρχει όριο...). Επειδή δεν μπόρεσα να το δω κάπου στο οδηγό, μπορεί κάποιος φίλος να μου πει αν υπάρχει κάποιο θέμα με το Tunnelbear σε iphone , δυστηχώς δεν υπάρχει android κινητό... Ευχαριστώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...