Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

36 λεπτά πριν, jokul7 είπε

Εγώ προσωπικά περιμένω να τελειώσει η συνδρομή μου και να πάρω ετήσια gold και μετα μηνιαία Ultimate. Δεν παίρνω από Βραζιλία, το φοβάμαι.

Ακόμα και ευρωπαϊκή να πάρεις, πάλι πάμφθηνα βγαίνει. Οι 27 μήνες έχουν 45+45+1=3,3/month

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

16 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Ακόμα και ευρωπαϊκή να πάρεις, πάλι πάμφθηνα βγαίνει. Οι 27 μήνες έχουν 45+45+1=3,3/month

Ναι αυτό θα κάνω, μόνο που δεν θα δώσω 1 ευρώ αλλά 7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, jokul7 είπε

Ναι αυτό θα κάνω, μόνο που δεν θα δώσω 1 ευρώ αλλά 7

Γιατί 7 ?! 1€ είναι η ενεργοποίηση του Ultimate.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SKRUTZ είπε

For your info....

Εμπλεξα εχτές γιατί αγόρασα από την ENEBA 3 μηνες ultimate me 23,5€. Ο κωδικός όμως όταν πήγα να τον βάλω έγραφε ότι έχει χρησιμοποιηθεί ήδη,

έτσι άνοιξα ticket στην eneba και μου ζήτησαν διάφορα screenshots από την διαδικασία, τους τα έστειλα, μετά ζήτησαν να μιλήσω με την Microsoft στο live chat για να τους ρωτήσω την ημέρα και την ώρα που είχε εξαργυρωθεί ο κωδικός, όπως μου απάντησε η Microsoft ήταν στις 15/4 στις 8 η ώρα. 

Τα μάζεψα και αυτά με print screen και τα έστειλα στην Eneba. Λογικά θα μου στείλουν κάποιον άλλο κωδικό ή θα μου γυρίσουν τα χρήματα πίσω...Αν ενδιαφέρεστε μπορώ να σας γράψω τι έγινε όταν μου απαντήσουν.

Για την ιστορία έχω αγοράσει αρκετά παιχνίδια από αυτούς όταν τα έχουν σε καλές τιμές γιατί συνήθως είναι ποιό ακριβοί από άλλους.

Πάντα χρησιμοποιώ και έναν κωδικό από διάφορους youtubers που προμοτάρουν το site και όλοι οι κωδικοί αυτοί έχουν μια πολύ μικρή έκπτωση του 3%, αλλά κάτι είναι και αυτό.

Αυτή την στιγμή βγαίνει 23,04€ για 3 μήνες utimate δηλαδή 7,68€ ο μήνας.

image.png.633f83cf37ca6cbfbae7fa95e194565d.png

Για όσους ενδιαφέρονται για την κατάληξη της ιστορίας....

Μόλις μου στείλανε καινούριο κωδικό 3μηνο, τον έβαλα και δούλεψε κανονικά, μου ζήτησε να ενεργοποιήσω και το recurring billing και θα μου δώσει 1 μήνα. Το ενεργοποίησα και στο τέλος κατέληξα με +4 μήνες συνολικά. 

Επομένως με 23,5€ προστέθηκαν 4 μήνες στον λογαριασμό μου. δηλαδή 5,88€ ο κάθε μήνας.

Ζορίστηκα λίγο αλλά όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, jokul7 said:

1 είναι μόνο αν είσαι νέος συνδρομητής

Τελευταία φορά που έβαλα αντί να κάνω ενεργοποίηση από το Xbox για το Ultimate την έκανα από το PC όπου μου το έδινε με 1€ αν και στο xbox ήμουν παλιός συνδρομητής. 

Δοκίμασε το. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, jokul7 είπε

1 είναι μόνο αν είσαι νέος συνδρομητής

Και 13€ αν είσαι παλιός! 7 δεν έχω δει να έχει κάπου! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jokul7 είπε

Από το cdkeys

Διάβασες κάπου πως ο κωδικός Ultimate Cd Keys, σου μετατρέπει όλες τις συνδρομές που έχεις, σε Ultimate?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

36 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Διάβασες κάπου πως ο κωδικός Ultimate Cd Keys, σου μετατρέπει όλες τις συνδρομές που έχεις, σε Ultimate?!

Ναι, όταν βάζεις ultimate σου μετατρέπονται οι συνδρομές σου σε Ultimate. Δεν έχει σχέση από που το αγοράζεις.

Επεξ/σία από jokul7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jokul7 είπε

Ναι, όταν βάζεις ultimate σου μετατρέπονται οι συνδρομές σου σε Ultimate. Δεν έχει σχέση από που το αγοράζεις.

Όντως ισχύει 

Φαίνεται ότι η Microsoft θέλει όσους περισσότερους συνδρμητες μπορεί. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, SKRUTZ είπε

Τσεκάρετε αυτό.... 6,70€ ο μήνας. και πρέπει να ενεργοποιηθεί μέχρι 15/5/2020

https://www.eneba.com/xbox-xbox-game-pass-ultimate-3-month-subscription-redeemable-until-may-15-xbox-one-windows-10-xbox-live-key-global

image.png.9cf034b426c8102870c928f0caf8c29a.png

φιλε ευχαριστω με εφτιαξες πλεον εχω συνδρομη μεχρι 9/5/2023 το παραξενο ειναι οτι ξεπεραστηκαν οι 36 μηνες εστω και για μια μερα περιεργο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...