Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

35 λεπτά πριν, SagoniasSlutRos είπε

 

Το σχολιο μου δεν αφορα το δικο σου σχολιο κυριως(απλα πατησα μιας και ειναι πιο προσφατο),αλλα σε παλιοτερα περισσοτερο σχολια στο εδω θεμα σε προηγουμενες σελιδες.

Που παρα πολλοι πανε και αγοραζουν απο Βραζιλια μπερδευοντας τα μπουτια τους και ρωτανε μετα για το παραμικρο,ενω η πρωτη σελιδα ειναι ξεκαθαρη πανω σε αυτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια δοκιμασα τα παντα, αλλαγη region, αγορα global ultimate, αγορα απο βραζιλια με vpn, χωρις vpn με gift card, αγορα απο Ελλαδα, τα παντα και δεν δουλευε. Μιλησα με support και μου το εφτιαξαν ευτυχως. Respect στη Microsoft!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας. Έχω σκοπό να πάρω  Xbox series s μετά το καλοκαίρι. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν η δημοσίευση (η πρώτη σελίδα) που αναρτήθηκε τον Μάρτιο του 2020 ισχύει ακόμα. Εκεί που λέει να μπω σε κινητό με vpn , γίνεται να το κάνω από υπολογιστή? Έχω το cyberghost vpn.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον δημιουργό του ποστ! 

Επεξ/σία από sp3cial
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, sp3cial είπε

Γεια σας. Έχω σκοπό να πάρω  Xbox series s μετά το καλοκαίρι. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν η δημοσίευση (η πρώτη σελίδα) που αναρτήθηκε τον Μάρτιο του 2020 ισχύει ακόμα. Εκεί που λέει να μπω σε κινητό με vpn , γίνεται να το κάνω από υπολογιστή? Έχω το cyberghost vpn.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον δημιουργό του ποστ! 

Καλησπέρα ναι ισχύει κανονικά. Μη βάλεις cyberghost, βάλε το tunelbear και γενικά ακόλουθα τον οδηγό όπως ακριβώς τα λέει. Όπου παρεκκλίνεις θα έχεις προβλήματα και μετά θα ψάχνεις για λύσεις. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Tigio13 είπε

Καλησπέρα ναι ισχύει κανονικά. Μη βάλεις cyberghost, βάλε το tunelbear και γενικά ακόλουθα τον οδηγό όπως ακριβώς τα λέει. Όπου παρεκκλίνεις θα έχεις προβλήματα και μετά θα ψάχνεις για λύσεις. 

Σε ευχαριστώ, θα τα κάνω όλα ακριβώς βήμα βήμα να μην έχω προβλήματα! Δεν βλέπω την ώρα να το πάρω… :-) ειδικά με αυτό τον οδηγό έχω ψηθεί ακόμα περισσότερο! Καλό υπόλοιπο καλοκαίρι! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, sp3cial είπε

Σε ευχαριστώ, θα τα κάνω όλα ακριβώς βήμα βήμα να μην έχω προβλήματα! Δεν βλέπω την ώρα να το πάρω… :-) ειδικά με αυτό τον οδηγό έχω ψηθεί ακόμα περισσότερο! Καλό υπόλοιπο καλοκαίρι! 

Καλημέρα, έχω και εγώ cyberghost και το είχα χρησιμοποιήσει όταν είχα ακολουθήσει τον οδηγό σκεπτόμενος πως είναι επί πληρωμή και μάλλον θα δουλέψει καλύτερα. Μετά από κάνα 2ωρο συζητήσεων με το support και αφου άκρη δεν έβγαινε ούτε με eneba αλλά ούτε με ms έκανα μια προσπάθεια με tunel και μπήκαν όλα κανονικά. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρε κάνεις σας το Midway arcade origins από τα games with Gold.

Η Ultimate μου λήγει τέλη Αυγούστου αλλά στο midway arcade  υπάρχει μόνο επιλογή τιμής στα 19 ευρώ και όχι το δωρεάν download.

Τα άλλα 2 παιχνίδια από το games with gold με αφήνει να τα κατεβάσω.

Επίσης περίεργο είναι ότι στα settings το gold μου το δείχνει canceled ενώ όπως είπα το ultimate δείχνει active μέχρι 31/8.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο αμερικανικο store το εχει δωρεαν.Μπορεις να το καπαρωσεις απο εκει.
https://marketplace.xbox.com/en-US/Product/Midway-Arcade-Origins/66acd000-77fe-1000-9115-d8025752082f

Επεξ/σία από Mr_Terror
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σε όλους. Την Δευτέρα μου έρχεται το Xbox series s θα ήθελα να ρωτήσω αν και είδα ότι μάλλον δεν θα έχω προβλημα αλλά για σιγουριά και μόνο: έχω ένα λογαριασμό τις Microsoft που τον έχω ανοίξει εδώ και αρκετά χρόνια. Μέχρι και κωδικους έχω ξεχάσει αλλά τους βρίσκω ευκολα. Δεν έχω βάλει ποτε συνδρομές κτλπ. Θα μπορώ να βάλω gold για 2 χρόνια και μετα να μου την μετατρέψει με 1€ σε ultimate; Όπως στο δευτερο ποστ; απλά δεν ξέρω εάν θα δουλέψει επειδή δεν είναι νέος λογαριασμός αλλά δεν έχει χρησιμοποιηθεί ποτε σε Xbox αφου δεν είχα κονσόλα ποτε παρα μόνο πσ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, miltgiorg είπε

Καλημερα σε όλους. Την Δευτέρα μου έρχεται το Xbox series s θα ήθελα να ρωτήσω αν και είδα ότι μάλλον δεν θα έχω προβλημα αλλά για σιγουριά και μόνο: έχω ένα λογαριασμό τις Microsoft που τον έχω ανοίξει εδώ και αρκετά χρόνια. Μέχρι και κωδικους έχω ξεχάσει αλλά τους βρίσκω ευκολα. Δεν έχω βάλει ποτε συνδρομές κτλπ. Θα μπορώ να βάλω gold για 2 χρόνια και μετα να μου την μετατρέψει με 1€ σε ultimate; Όπως στο δευτερο ποστ; απλά δεν ξέρω εάν θα δουλέψει επειδή δεν είναι νέος λογαριασμός αλλά δεν έχει χρησιμοποιηθεί ποτε σε Xbox αφου δεν είχα κονσόλα ποτε παρα μόνο πσ

Θα μπορείς κανονικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, miltgiorg είπε

Καλημερα σε όλους. Την Δευτέρα μου έρχεται το Xbox series s θα ήθελα να ρωτήσω αν και είδα ότι μάλλον δεν θα έχω προβλημα αλλά για σιγουριά και μόνο: έχω ένα λογαριασμό τις Microsoft που τον έχω ανοίξει εδώ και αρκετά χρόνια. Μέχρι και κωδικους έχω ξεχάσει αλλά τους βρίσκω ευκολα. Δεν έχω βάλει ποτε συνδρομές κτλπ. Θα μπορώ να βάλω gold για 2 χρόνια και μετα να μου την μετατρέψει με 1€ σε ultimate; Όπως στο δευτερο ποστ; απλά δεν ξέρω εάν θα δουλέψει επειδή δεν είναι νέος λογαριασμός αλλά δεν έχει χρησιμοποιηθεί ποτε σε Xbox αφου δεν είχα κονσόλα ποτε παρα μόνο πσ

Φτιάξε ένα νέο λογαριασμό 2 λεπτά, γιατί μετά θα γίνει μ@λ@κια και θα ψάχνεις για ώρες. 

Επίσης βαλε 3*12 να φτάσεις τους 36 μήνες, ώστε να έχεις τη μέγιστη απόδοση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εμαιλ που ειχα φτιαξει σαν ονομα με βολευει πολυ γιατι το εχω συνδεση και με αλλα πραγματα. Πχ το gmail που ειναι το κυριο μου εχω φτιαξει ιδιο account με τις microsoft και θα με βολευε απιστευτα αμα το συνεχιζα. Η αν γινοταν να ο διαγραψω τελειως και να το ξαναφτιαξω δεν εχω θεμα. Αλλα νομιζω πως δεν γινεται αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...