Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως σημερα εκανα καποιες δοκιμες και εβαλα στο καλαθι μου το ultimate με το 1€ χωρις να το αγορασω. Το προχωρησα με χρι την καρτα οπου και το σταματησα. Αρα λογικα με θεωρει νεο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

51 λεπτά πριν, miltgiorg είπε

Παντως σημερα εκανα καποιες δοκιμες και εβαλα στο καλαθι μου το ultimate με το 1€ χωρις να το αγορασω. Το προχωρησα με χρι την καρτα οπου και το σταματησα. Αρα λογικα με θεωρει νεο.

Ναι ρε συ. Δεν κοιτάει πόσα χρόνια έχεις τον λογαριασμό αλλά αν είσαι νέος στο gamepass. Προχώρα κανονικά με προσοχή ακριβώς τα βήματα. (Εννοείται ότι έχεις πραγματικά στοιχεία στον λογαριασμό σου στη Microsoft) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια είναι σήμερα η πιο φθηνή λύση για επέκταση ήδη υπάρχουσας συνδρομής; Από eneba;

Να βάλω eneba wallet για να γλιτώσω τα έξοδα πληρωμής;

Έχει κάποιο αρνητικό η χρήση του (κρατήσεις κλπ) ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, The_Judas είπε

Ποια είναι σήμερα η πιο φθηνή λύση για επέκταση ήδη υπάρχουσας συνδρομής; Από eneba;

Να βάλω eneba wallet για να γλιτώσω τα έξοδα πληρωμής;

Έχει κάποιο αρνητικό η χρήση του (κρατήσεις κλπ) ;

Δεν υπάρχει πλέον , φθηνή λύση επέκτασης. Μόνο για νέους λογαριασμούς υπάρχει φθηνή λύση. Η πιο φθηνή λύση έχει κάπου 6€/μήνα. 

https://www.eneba.com/xbox-xbox-game-pass-ultimate-7-days-subscription-xbox-one-windows-10-xbox-live-key-global

Επεξ/σία από sphinxgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όμως αν αφήσει κανείς τη συνδρομή να λήξει τότε μπορεί να επαναλάβει τη διαδικασία στον ίδιο λογαριασμό; χωρίς προφανώς το 1€ για τον πρώτο μήνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, igiot είπε

όμως αν αφήσει κανείς τη συνδρομή να λήξει τότε μπορεί να επαναλάβει τη διαδικασία στον ίδιο λογαριασμό; χωρίς προφανώς το 1€ για τον πρώτο μήνα;

Ναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα λήγει και εμένα η συνδρομή σε λίγες μέρες και έχω καιρό να παρακολουθήσω τις εξελίξεις.
Την τελευταία φόρα είχα πάρει EA Access και έγινε μετατροπή σε 3 μήνες ultimate αν θυμάμαι καλά. Δεν δουλεύει πια αυτό;

Το μόνο που αξίζει πλέον είναι νέο Βραζιλιάνικο account δηλαδή; Θα πρέπει να κάνω καινούριο λογαριασμό στο outlook πρώτα;
Επίσης τι γίνεται με τα cloud saves κλπ του main account μου αν κάνω νέο Βραζιλιάνικο;

Σας ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, Cyberdemon87 είπε

Καλησπέρα λήγει και εμένα η συνδρομή σε λίγες μέρες και έχω καιρό να παρακολουθήσω τις εξελίξεις.
Την τελευταία φόρα είχα πάρει EA Access και έγινε μετατροπή σε 3 μήνες ultimate αν θυμάμαι καλά. Δεν δουλεύει πια αυτό;

Το μόνο που αξίζει πλέον είναι νέο Βραζιλιάνικο account δηλαδή; Θα πρέπει να κάνω καινούριο λογαριασμό στο outlook πρώτα;
Επίσης τι γίνεται με τα cloud saves κλπ του main account μου αν κάνω νέο Βραζιλιάνικο;

Σας ευχαριστώ!

Δεν χρειάζεσαι Ούτε Βραζιλιάνικο ούτε καινούργιο account. Ακολουθείς τα βήματα του ποστ στην πρώτη σελίδα και είσαι ΟΚ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Cyberdemon87 είπε

Καλησπέρα λήγει και εμένα η συνδρομή σε λίγες μέρες και έχω καιρό να παρακολουθήσω τις εξελίξεις.
Την τελευταία φόρα είχα πάρει EA Access και έγινε μετατροπή σε 3 μήνες ultimate αν θυμάμαι καλά. Δεν δουλεύει πια αυτό;

Το μόνο που αξίζει πλέον είναι νέο Βραζιλιάνικο account δηλαδή; Θα πρέπει να κάνω καινούριο λογαριασμό στο outlook πρώτα;
Επίσης τι γίνεται με τα cloud saves κλπ του main account μου αν κάνω νέο Βραζιλιάνικο;

Σας ευχαριστώ!

2o post, 1η σελίδα, αφού λήξει η συνδρομή σου.

  • Με τον ίδιο λογαριασμό θα πληρώσεις 13€ αντί για 1€ για την μετατροπή
  • Με νέο λογαριασμό θα πληρώσεις 1€ και θα χρησιμοποιείς τα saves απο τον παλιό σου λογαριασμό. Θα έχεις 2 λογαριασμούς στην κονσόλα σου δηλαδή, πάντα logged in. 
Επεξ/σία από sphinxgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις, θα δω τι θα κάνω.

Με το xcloud παίζει κανείς από εδώ μέσω VPN;

Ήθελα να δοκιμάσω το The Medium μέσω cloud, αλλά το lag είναι αφόρητο.
Ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος/κοντινότερος server και vpn;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Cyberdemon87 είπε

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις, θα δω τι θα κάνω.

Με το xcloud παίζει κανείς από εδώ μέσω VPN;

Ήθελα να δοκιμάσω το The Medium μέσω cloud, αλλά το lag είναι αφόρητο.
Ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος/κοντινότερος server και vpn;

 Aνοιγεις tunelbear VPN βαζεις κ καλα Ιταλια , ανοιγεις το παιχνιδι μεσω xcloud κ ξανακλεινεις το tunelbear κ συνεχιζει να παιζει. Τωρα για lag μερικες φορες που εχω παιξει ειχε αλλα οχι τοσο πολυ .. Βεβαια αν δεν ερθει επισημα εδω αυτα ειναι λυσεις αναγκης 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανερχομαι τελικα μου δουλεψε ολα καλα με το ultimate. Ωστοσο μια ερωτηση ακομα. Ενας φιλος μου πηρε πριν 2 μηνες το xbox. Εβαλε την συνδρομη με το 1€ για 3 μηνες. Του ληγει πολυ συντομα. Απο οτι καταλαβα θα μπορει με τον 2ο τροπο να αγορασει συνδρομη gold και να την μετατρεψει αντι για 1€ που ειναι οι νεοι χρηστες να πληρωσει 13€ και να του γινει ultimate?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, miltgiorg είπε

Επανερχομαι τελικα μου δουλεψε ολα καλα με το ultimate. Ωστοσο μια ερωτηση ακομα. Ενας φιλος μου πηρε πριν 2 μηνες το xbox. Εβαλε την συνδρομη με το 1€ για 3 μηνες. Του ληγει πολυ συντομα. Απο οτι καταλαβα θα μπορει με τον 2ο τροπο να αγορασει συνδρομη gold και να την μετατρεψει αντι για 1€ που ειναι οι νεοι χρηστες να πληρωσει 13€ και να του γινει ultimate?

2o post, 1η σελίδα, αφού λήξει η συνδρομή του.

  • Με τον ίδιο λογαριασμό θα πληρώσει 13€ αντί για 1€ για την μετατροπή
  • Με νέο λογαριασμό θα πληρώσει 1€ και θα χρησιμοποιεί τα saves από τον παλιό του λογαριασμό. Θα έχει 2 λογαριασμούς στην κονσόλα του δηλαδή, πάντα logged in. 

*Προφανώς συμφέρει να αγοράσει 36 μήνες. Ίσως δεν έχει ξανά άλλη ευκαιρία, όταν μελλοντικα του λήξει η συνδρομή.

Επεξ/σία από sphinxgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, sphinxgr είπε

2o post, 1η σελίδα, αφού λήξει η συνδρομή του.

  • Με τον ίδιο λογαριασμό θα πληρώσει 13€ αντί για 1€ για την μετατροπή
  • Με νέο λογαριασμό θα πληρώσει 1€ και θα χρησιμοποιεί τα saves από τον παλιό του λογαριασμό. Θα έχει 2 λογαριασμούς στην κονσόλα του δηλαδή, πάντα logged in. 

*Προφανώς συμφέρει να αγοράσει 36 μήνες. Ίσως δεν έχει ξανά άλλη ευκαιρία, όταν μελλοντικα του λήξει η συνδρομή.

Τελειο μακαρι να ηταν για παντα ετσι :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...