Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, sphinxgr είπε

 

Μόνο το redeem κάνεις απο κινητό με vpn. Τίποτα άλλο. 

Από κινητό έχει δοκιμαστεί, δούλευει κ είναι συνολικά 10 δευτερόλεπτα υπόθεση. 

Αν δεν θες κινητό, μπορείς να δοκιμάσεις άλλους τρόπους που ίσως δουλέψουν 

οποτε με βαση τον οδηγο και πες μου αν κανω  καπου λαθος

  Αγοραζω  2 ή 3, συνδρομές των 12 μηνών brazil https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil  και  αφου κανω τις διαδικασιες με το vpn κτλ κανω αγορα  το 1€ Ultimate και μετα θα εχω  ultimate game pass  για το pc  για 3 χρονια;

 

σωστα τα λεω; με  βαση τον  οδηγο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για οσους ενδιαφερονται :

Ενεργοποιησα επιτυχως Xbox Live 12months Τουρκιας (27.5 ευρω) με Urban VPN (free) σαν extension στο Chrome.

Επισης ενεργοποιησα και Diablo Eternal collection (D2 resurrected + ολα τα D3) απο Τουρκια στη μιση τιμη με τον ιδιο τροπο.

 

Δε βλεπω το λογο να μπλεξει κανεις με κινητα ή να αγορασει κατα-τι ακριβοτερα απο Βραζιλια πλεον.

Ευχαριστω πολυ τον @sphinxgr που μας αποκαλυψε τον original τροπο!

Επεξ/σία από Thrylos7
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα σήμερα 2 έτη με το γνωστό κόλπο με νέο account. Είχα ήδη συνδρομή 3μηνη game pass for pc. Η ερώτηση μου είναι, μπορώ τα save games που είχα από το pc να τα κάνω copy στο νέο account? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, malias4 είπε

Τα saves πανε αυτοματα μεσω cloud 

Απλα κανεις log in με το λογαριασμο σου

Το γνωρίζω αυτό, απλά ήθελα να μάθω αν υπάρχει τρόπος να κάνω copy τα save από τον έναν λογαριασμό στον άλλον. Ο λόγος είναι ότι η μία συνδρομή λήγει σύντομα και θέλω να συνεχίσω στην άλλη. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Livagoth είπε

Το γνωρίζω αυτό, απλά ήθελα να μάθω αν υπάρχει τρόπος να κάνω copy τα save από τον έναν λογαριασμό στον άλλον. Ο λόγος είναι ότι η μία συνδρομή λήγει σύντομα και θέλω να συνεχίσω στην άλλη. 

Όχι. Δεν μπορείς να μεταφέρεις saves σε αλλο λογαριασμό. Τα saves πάνε μαζί με το λογαριασμό. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Thrylos7 είπε

Για οσους ενδιαφερονται :

Ενεργοποιησα επιτυχως Xbox Live 12months Τουρκιας (27.5 ευρω) με Urban VPN (free) σαν extension στο Chrome.

Επισης ενεργοποιησα και Diablo Eternal collection (D2 resurrected + ολα τα D3) απο Τουρκια στη μιση τιμη με τον ιδιο τροπο.

 

Δε βλεπω το λογο να μπλεξει κανεις με κινητα ή να αγορασει κατα-τι ακριβοτερα απο Βραζιλια πλεον.

Ευχαριστω πολυ τον @sphinxgr που μας αποκαλυψε τον original τροπο!

ωραιος. μπορεις να στειλεις το link για το diablo? τα κλειδια τουρκια απο που?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, beez είπε

ωραιος. μπορεις να στειλεις το link για το diablo? τα κλειδια τουρκια απο που?

Για το diablo αγορασα το eternal που εχει μεσα και το diablo3 με ολα τα expansions απο Eneba. Τωρα το εχει ακομα πιο φτηνα :

https://www.eneba.com/xbox-diablo-iii-eternal-collection-xbox-live-key-turkey

Για το xbox live στο eneba εχει 27.8 το Τουρκιας αυτη τη στιγμη, αλλα οταν τα πηρα δεν ειχε τοσο καλη τιμη και πηρα απο το MTCgame, το οποιο τωρα εχει παλι την καλυτερη τιμη και ιδια τιμη σε τουρκια/βραζιλια 25κατι :

https://www.mtcgame.com/en-US/microsoft-points/xbox-live-gift-card-mxn/xbox-live-gold-12-months-membership-turkey-vpn?currency=USD&Sttss&gclid=Cj0KCQiAzMGNBhCyARIsANpUkzNKw-rPME7sGb0zefuGdaU1vOxt0YmmvlI0dgTx5g8gj56WyXCemLoaArBhEALw_wcB

https://www.mtcgame.com/en-US/microsoft-points/xbox-live-gift-card-ils/xbox-live-gold-subscription-12-month-brasil-vpn?currency=USD&Sttss&gclid=Cj0KCQiAzMGNBhCyARIsANpUkzMbZ95d088bsHwOT8ma3gX36AhwbGB10NYIGC77GewLYxr23_U3vNoaAgbuEALw_wcB

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό το eneba είναι αξιόπιστο;

Εχει συμπαθητικές τιμές.

Βέβαια το link που δίνει ο φίλος λέει ότι είναι μόνο για Τουρκία.

Προφανώς καταλαβαίνει το site ότι μπαίνω από Ελλάδα.

Επίσης η κατηγορία xbox live τι σημαίνει;

Επεξ/σία από skiabox
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, skiabox είπε

Αυτό το eneba είναι αξιόπιστο;

Εχει συμπαθητικές τιμές.

Βέβαια το link που δίνει ο φίλος λέει ότι είναι μόνο για Τουρκία.

Προφανώς καταλαβαίνει το site ότι μπαίνω από Ελλάδα.

Επίσης η κατηγορία xbox live τι σημαίνει;

διαβασε το πρωτο ποστ στο thread και θα καταλαβεις. eneba το κοιταγα και εγω λιθουανια...χμμμ. το mtc ειναι βελγιο και ειναι το ποιο φθηνο. επίσης δες το ποστ του θρυλος7 λιγο ποιο πανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος είναι ο πιο φθηνός τρόπος για να προσθέσουμε μήνες στην συνδρομή μας αυτή την περίοδο;
Μπορούμε πχ να το κάνουμε με αυτό https://www.cdkeys.com/6-month-xbox-game-pass-ultimate-xbox-one-pc χρησιμοποιώντας vpn ή είναι μόνο αποκλειστικά για Brazil;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, newlynx είπε

Ποιος είναι ο πιο φθηνός τρόπος για να προσθέσουμε μήνες στην συνδρομή μας αυτή την περίοδο;
Μπορούμε πχ να το κάνουμε με αυτό https://www.cdkeys.com/6-month-xbox-game-pass-ultimate-xbox-one-pc χρησιμοποιώντας vpn ή είναι μόνο αποκλειστικά για Brazil;

Φθηνός τρόπος δεν υπάρχει. Καλύτερα να περιμένεις να λήξει. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ μενα ληγει σε δυο μερες

Ομως μιας κ ενας ξαδελφος μου ειχε ultimate κ αυτος κ δεν ασχολειτε πλεον μου δωσε τον λογαριασμο του

Οποτε θα κανω log in με αυτον...

Πρεπει να κανω κατι για να εχω τα save μου που ειχα με το δικο μου προφιλ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...