Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Φθηνός τρόπος δεν υπάρχει. Καλύτερα να περιμένεις να λήξει. 

αν έχει συνδρομή μέχρι το 2023, δεν γνωρίζουμε τι θα ισχύει τότε...

48 λεπτά πριν, pigos23 είπε

Κ μενα ληγει σε δυο μερες

Ομως μιας κ ενας ξαδελφος μου ειχε ultimate κ αυτος κ δεν ασχολειτε πλεον μου δωσε τον λογαριασμο του

Οποτε θα κανω log in με αυτον...

Πρεπει να κανω κατι για να εχω τα save μου που ειχα με το δικο μου προφιλ ;

δεν μπορείς να μεταφέρεις τα save σε άλλο προφίλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, pigos23 είπε

Κ μενα ληγει σε δυο μερες

Ομως μιας κ ενας ξαδελφος μου ειχε ultimate κ αυτος κ δεν ασχολειτε πλεον μου δωσε τον λογαριασμο του

Οποτε θα κανω log in με αυτον...

Πρεπει να κανω κατι για να εχω τα save μου που ειχα με το δικο μου προφιλ ;

Και θα κάνεις την κονσόλα home με το λογαριασμό του ξαδέρφου. Μετά βάζεις το δικό σου λογαριασμό και παίζεις τα παιχνίδια από το δικό σου 

Επεξ/σία από leo066
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά λύστε μου μια απορία σας παρακαλώ. Τον Οκτώμβρη αγόρασα Βραζιλιανική 12 μήνη Gold και έκανα την διαδικασία με το VPN, ενεργοποιήθηκε και όλα καλά, πήγα μετά και αγόρασα την Ultimate συνδρομή με 1€ αλλά αντί να με αναβαθμίσει για τους 12 μήνες το Ultimate απλά έληξε σε ένα μήνα. Τι έκανα λάθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, Dr4In είπε

Καλησπέρα παιδιά λύστε μου μια απορία σας παρακαλώ. Τον Οκτώμβρη αγόρασα Βραζιλιανική 12 μήνη Gold και έκανα την διαδικασία με το VPN, ενεργοποιήθηκε και όλα καλά, πήγα μετά και αγόρασα την Ultimate συνδρομή με 1€ αλλά αντί να με αναβαθμίσει για τους 12 μήνες το Ultimate απλά έληξε σε ένα μήνα. Τι έκανα λάθος?

Στον ίδιο λογαριασμό? Πήρες ultimate ή απλό pass?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Dr4In είπε

Καλησπέρα παιδιά λύστε μου μια απορία σας παρακαλώ. Τον Οκτώμβρη αγόρασα Βραζιλιανική 12 μήνη Gold και έκανα την διαδικασία με το VPN, ενεργοποιήθηκε και όλα καλά, πήγα μετά και αγόρασα την Ultimate συνδρομή με 1€ αλλά αντί να με αναβαθμίσει για τους 12 μήνες το Ultimate απλά έληξε σε ένα μήνα. Τι έκανα λάθος?

ή δεν τα έκανες στον ίδιο λογαριασμό, αλλά σε διαφορετικούς ή αγόρασες λάθος είδους συνδρομές και όχι Gold/ultimate. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, leo066 είπε

Στον ίδιο λογαριασμό? Πήρες ultimate ή απλό pass?

Ultimate με 1 ευρώ με το ίδιο email που είχα και πριν Xbox 

43 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

ή δεν τα έκανες στον ίδιο λογαριασμό, αλλά σε διαφορετικούς ή αγόρασες λάθος είδους συνδρομές και όχι Gold/ultimate. 

Είχε βγάλει με 1€ το ultimate ενώ είχα ήδη λογαριασμό, τώρα που βγάζει 12€ τον μήνα, και επειδή δεν ήξερα τι να κάνω και βιάστηκα έβαλα απλό gamepass με 1 ευρώ που έχει προσφορά. Τι έπρεπε να κάνω? Να κάνω refund και να βάλω ultimate με 12 ευρώ για να μου αναβαθμίσει το gold για 1 χρόνο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dr4In είπε

Ultimate με 1 ευρώ με το ίδιο email που είχα και πριν Xbox 

Είχε βγάλει με 1€ το ultimate ενώ είχα ήδη λογαριασμό, τώρα που βγάζει 12€ τον μήνα, και επειδή δεν ήξερα τι να κάνω και βιάστηκα έβαλα απλό gamepass με 1 ευρώ που έχει προσφορά. Τι έπρεπε να κάνω? Να κάνω refund και να βάλω ultimate με 12 ευρώ για να μου αναβαθμίσει το gold για 1 χρόνο? 

Τι έβαλες τελικά? Το ποιο πιθανό να έβαλες απλό. Τώρα βάζεις ultimate και μετατρέπεται σε ultimate όλο το gold που σου απομένει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, leo066 είπε

Τι έβαλες τελικά? Το ποιο πιθανό να έβαλες απλό. Τώρα βάζεις ultimate και μετατρέπεται σε ultimate όλο το gold που σου απομένει.

Εχθες ανανεωσα σε απλο gamepass γιατι το Ultimate ειχε ληξει μεσα σε 1 μηνα. Οποτε τωρα αν ανανεωσω σε Ultimate θα μου βαλει οσο απομενει το Gold χωρις μηνιαια συνδρομη σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Dr4In είπε

Εχθες ανανεωσα σε απλο gamepass γιατι το Ultimate ειχε ληξει μεσα σε 1 μηνα. Οποτε τωρα αν ανανεωσω σε Ultimate θα μου βαλει οσο απομενει το Gold χωρις μηνιαια συνδρομη σωστα?

Ναι. Στο λογαριασμό σου στο site τι γράφει στις συνδρομές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια μια βοηθεια. Αγορασα απο eneba 1 μηνα live gold europe και παω να κανω redeem τον κωδικο και απο web και μεσα απο το xbox και μου βγαζει το παρακατω 

Ξερει κανεις τι παιζει ?

Screen Shot 2021-12-11 at 15.38.37.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, leo066 είπε

στις ακυρωμένες γιατί σου έχει το gold? Σίγουρα έχεις τώρα gold?

Αυτό είναι που δεν μπορώ να καταλάβω και εγώ. Είχα περάσει κανονικά την 12μηνη έχω και απόδειξη από PayPal αλλά δυστυχώς δεν έχω το email με τον redeem code. Να στείλω στην Microsoft καλύτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Dr4In είπε

Αυτό είναι που δεν μπορώ να καταλάβω και εγώ. Είχα περάσει κανονικά την 12μηνη έχω και απόδειξη από PayPal αλλά δυστυχώς δεν έχω το email με τον redeem code. Να στείλω στην Microsoft καλύτερα?

Από που την αγόρασες? Έχει γίνει κανονικά redeem ο κωδικός? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...