Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά μια μικρή βοήθεια. Ή εγω δεν βλέπω κάτι καλά ή κάτι πήγε στραβά. Πήρα 2 Τουρκικές subs για 12 μηνες η καθεμια και τις έβαλα μια χαρά με όλες τις οδηγίες. Ολα περάστηκαν τέλεια αλλα οταν παω να δώ την συνδρομή στο προφίλ μου, μου βγάζει αυτο. 
Κανονικά δεν θα έπρεπε να λέει 2024 και όχι 2023 ?

Και τα 2 codes ειναι κανονικά redeemed χωρίς θέμα.

 

Screenshot_7.png

Επεξ/σία από omega
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

14 λεπτά πριν, omega είπε

Παιδιά μια μικρή βοήθεια. Ή εγω δεν βλέπω κάτι καλά ή κάτι πήγε στραβά. Πήρα 2 Τουρκικές subs για 12 μηνες η καθεμια και τις έβαλα μια χαρά με όλες τις οδηγίες. Ολα περάστηκαν τέλεια αλλα οταν παω να δώ την συνδρομή στο προφίλ μου, μου βγάζει αυτο. 
Κανονικά δεν θα έπρεπε να λέει 2024 και όχι 2023 ?

Και τα 2 codes ειναι κανονικά redeemed χωρίς θέμα.

 

Screenshot_7.png

Είχες ενεργή συνδρομή ultimate?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι. Ηταν καινουργιο account. Περασα τον πρωτο κωδικο, μετά τον 2ο και μετα ενεργοποιησα το 1 ευρω Ultimate. Και παρολαυτα ενω δειχνει οτι εχουν γίνει redeemed και οι 2 κωδικοι, εγω εχω μονο ενα χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σίγουρα πέρασες και τις 2?

Υπάρχει περίπτωση να πέρασες σε άλλο λογαριασμό τη μία και σε άλλον την άλλη? 

Σίγουρα υπάρχει κάπου ιστορικό στο λογαριασμό σου που να βλέπεις τι πέρασες και πότε. Για δες κ πες μας

Επεξ/σία από sphinxgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να βάλω την 3μηνη από CDkeys στα 24,19 ή να περιμένω τον Αύγουστο για να λήξει και να πάω ξανά για τα 3 χρόνια?

επίσης τι γίνεται με τα saves στα gamepass παιχνίδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, rapidrag είπε

Να βάλω την 3μηνη από CDkeys στα 24,19 ή να περιμένω τον Αύγουστο για να λήξει και να πάω ξανά για τα 3 χρόνια?

επίσης τι γίνεται με τα saves στα gamepass παιχνίδια?

Θα περιμένεις τον Αύγουστο να μην έχεις συνδρομή, και θα βάλεις 2~3 έτη με 100€.

Τα saves δεν χάνονται αφού θα έχεις τον ίδιο λογαριασμό 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μίλησα με το support της MS και το έφτιαξαν. Ηταν δικό τους bug στο redemption process. Μια ερώτηση βέβαια. Αν και η συνδρομή μου λήγει το 2024, αν τυχόν έληγε τώρα πως συνεχίζω με Ultimate συνδρομή ? Ξαναπαίρνω 12 MONTH XBOX LIVE GOLD MEMBERSHIP και την περνάω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, omega είπε

Τελικά μίλησα με το support της MS και το έφτιαξαν. Ηταν δικό τους bug στο redemption process. Μια ερώτηση βέβαια. Αν και η συνδρομή μου λήγει το 2024, αν τυχόν έληγε τώρα πως συνεχίζω με Ultimate συνδρομή ? Ξαναπαίρνω 12 MONTH XBOX LIVE GOLD MEMBERSHIP και την περνάω ?

Η περιμένεις να λήξει η συνδρομή σου και επαναλαμβανεις τα βήματα η αγοράζεις τουρκικές τριμηνες συνδρομές ultimate και προσθέτεις στον υπάρχον από τώρα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καποιος που παιζει μονο με τα παιχνιδια στον υπολογιστη και δεν θελει κατι αλλο, χρειαζεται να βαλει την Ultimate εκδοση; Διαβαζω οτι περισσοτερο ωφελει οσους εχουν και Xbox κονσολα. Να μην δινουμε και τα επιπλεον 13 ευρω για την μετατροπη.

Το online κομματι δεν με ενδιαφερει.

Επεξ/σία από Witcher1st
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Witcher1st είπε

Καποιος που παιζει μονο με τα παιχνιδια στον υπολογιστη και δεν θελει κατι αλλο, χρειαζεται να βαλει την Ultimate εκδοση; Διαβαζω οτι περισσοτερο ωφελει οσους εχουν και Xbox κονσολα. Να μην δινουμε και τα επιπλεον 13 ευρω για την μετατροπη.

Το online κομματι δεν με ενδιαφερει.

Αν παρεις την gold για να βαλεις φθηνοτερα το pass, τοτε αναγκαστικα το κανεις με 13 ευρω ultimate για να το εχεις στο pc. Και παλι συμφερει απο το να δινεις 10/μηνα για το pc pass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...