Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Αν παρεις την gold για να βαλεις φθηνοτερα το pass, τοτε αναγκαστικα το κανεις με 13 ευρω ultimate για να το εχεις στο pc. Και παλι συμφερει απο το να δινεις 10/μηνα για το pc pass

Πρεπει να περιμενω να τελειωσει η συνδρομη πρωτα; Εχω Ultimate μεχρι τον Ιουλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, Witcher1st είπε

Πρεπει να περιμενω να τελειωσει η συνδρομη πρωτα; Εχω Ultimate μεχρι τον Ιουλιο.

Ναι, για να βαλεις gold και να το γυρισεις σε ultimate, ή αγοραζεις 3μηνες ultimate απο Τουρκια και τις περνας τωρα

https://www.eneba.com/xbox-xbox-game-pass-ultimate-3-month-subscription-xbox-one-windows-10-xbox-live-key-turkey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SabotazNic είπε

Ναι, για να βαλεις gold και να το γυρισεις σε ultimate, ή αγοραζεις 3μηνες ultimate απο Τουρκια και τις περνας τωρα

Οποτε περιπου 100 ευρω για 2 και κατι χρονια.. ΓΙα το ιδιο διαστημα ειχα δωσει κοντα στα 60-70, αλλα δεν θυμαμαι τι ειχα κανει.

Βεβαια δε το βιαζομαι, αυτο το διαστημα ασχολουμαι με Witcher3, θα μου παρει μηνες να το τελειωσω.

Στα 2 και κατι χρονια που ειχα το game pass, δεν πρεπει να επαιξα πανω απο 20 ωρες!! Οταν βαζεις τετοιες προσφορες.. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Witcher1st είπε

Οποτε περιπου 100 ευρω για 2 και κατι χρονια.. ΓΙα το ιδιο διαστημα ειχα δωσει κοντα στα 60-70, αλλα δεν θυμαμαι τι ειχα κανει.

Εβαλα και λινκ απο πανω, αλλα για την ωρα για προεκταση της ultimate, κοστιζει 10 ευρω/3 μηνες (40/χρονο)

image.png.67a75fbc9a3463dc5b2e4c6535fbfbaa.png

Αλλιως 28/χρονο για gold + μετατροπη σε ultimate.

https://www.eneba.com/xbox-xbox-live-gold-12-months-xbox-live-key-turkey

Αν βαλεις πχ 2 χρονια gold το καλοκαιρι, +ultimate με 13 ευρω, παει 71 ευρω για 2 χρονια. Δεν γλυτωνεις τιποτα τρομερο δλδ. Ασε που μεχρι να σου ληξει, ισως αλλαξουν οι τιμες. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Εβαλα και λινκ απο πανω, αλλα για την ωρα για προεκταση της ultimate, κοστιζει 10 ευρω/3 μηνες (40/χρονο)

image.png.67a75fbc9a3463dc5b2e4c6535fbfbaa.png

Αλλιως 28/χρονο για gold + μετατροπη σε ultimate.

https://www.eneba.com/xbox-xbox-live-gold-12-months-xbox-live-key-turkey

Αν βαλεις πχ 2 χρονια gold το καλοκαιρι, +ultimate με 13 ευρω, παει 71 ευρω για 2 χρονια. Δεν γλυτωνεις τιποτα τρομερο δλδ. Ασε που μεχρι να σου ληξει, ισως αλλαξουν οι τιμες. 

Οταν λες οτι μπορει να αλλαξουν οι τιμες; Πως με επηρεαζει εαν εχω ηδη πληρωσει γαι 1,2 χρονια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Witcher1st είπε

Οταν λες οτι μπορει να αλλαξουν οι τιμες; Πως με επηρεαζει εαν εχω ηδη πληρωσει γαι 1,2 χρονια;

Θα σε επηρεασει αν αλλαξουν οι τιμες οταν ληξει η συνδρομη σου, ειτε θετικα, ειτε αρνητικα. Αν εχεις αγορασμενους κωδικους, προφανως δεν θα αλλαξει κατι

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρει, τρέχει διαγωνισμός γνωστής εταιρείας λιπαντικού γενικής χρήσης (WD40), που δίνει σε όσους πάρουν μέρος εναν μήνα xbox ultimate game pass.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και απο εμένα αλάνια!Νέος κάτοχος XSX στη παρέα!Να ρωτήσω και εγώ με τη σειρά μου.Απο eneba αν πάρω 3 12μηνες  XBL Gold συνδρομές και τις ενεργοποιήσω απευθείας στο XSX και μετά πάλι απο το XSX κάνω join για Gamepass Ultimate,θα μου μετατρέψει αυτόματα τους 36 μήνες XBL Gold σε Gamepass Ultimate απο μόνο του;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Nikolasimo είπε

Καλησπέρα και απο εμένα αλάνια!Νέος κάτοχος XSX στη παρέα!Να ρωτήσω και εγώ με τη σειρά μου.Απο eneba αν πάρω 3 12μηνες  XBL Gold συνδρομές και τις ενεργοποιήσω απευθείας στο XSX και μετά πάλι απο το XSX κάνω join για Gamepass Ultimate,θα μου μετατρέψει αυτόματα τους 36 μήνες XBL Gold σε Gamepass Ultimate απο μόνο του;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Διάβασε το 2ο ποστ του τρέχοντος θέματος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Διάβασε το 2ο ποστ του τρέχοντος θέματος. 

Την γνωρίζω τη διαδικασία γενικά,απλά δεν την έχω εφαρμόσει ακόμα.Απλά ρωτάω αν γίνεται απευθείας και απο τη κονσόλα ή πρέπει να τη κάνω καλύτερα απο PC/κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Nikolasimo είπε

Την γνωρίζω τη διαδικασία γενικά,απλά δεν την έχω εφαρμόσει ακόμα.Απλά ρωτάω αν γίνεται απευθείας και απο τη κονσόλα ή πρέπει να τη κάνω καλύτερα απο PC/κινητό.

Με vpn σίγουρα δεν γίνεται από την κονσόλα. 

Χωρίς vpn γίνεται από παντού. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Με vpn σίγουρα δεν γίνεται από την κονσόλα. 

Χωρίς vpn γίνεται από παντού. 

Το έκανα απο κινητό και όλα κομπλέ.Καλά με vpn δε μπλέκω καν.Δεν αξίζει θεωρώ η ταλαιπωρία για να γλιτώσω λίγα € παραπάνω...Μέχρι 10/5/2025 GP Ultimate με 140€.Τρελό vfm!Ο μοναδικός λόγος που με έψησε η αγορά του XSX.Αλλιώς με το PS5 και το Switch OLED ήμουν ήδη υπερκαλυμένος tbh.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Nikolasimo είπε

Το έκανα απο κινητό και όλα κομπλέ.Καλά με vpn δε μπλέκω καν.Δεν αξίζει θεωρώ η ταλαιπωρία για να γλιτώσω λίγα € παραπάνω...Μέχρι 10/5/2025 GP Ultimate με 140€.Τρελό vfm!Ο μοναδικός λόγος που με έψησε η αγορά του XSX.Αλλιώς με το PS5 και το Switch OLED ήμουν ήδη υπερκαλυμένος tbh.

Αυτή τη στιγμή η 12μηνη από τουρκιά βγαίνει στα 28€.δηκαδη 84€ τα τρία χρόνια. Δεν τη λες και μικρή τη διαφορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Nnoutas είπε

Αυτή τη στιγμή η 12μηνη από τουρκιά βγαίνει στα 28€.δηκαδη 84€ τα τρία χρόνια. Δεν τη λες και μικρή τη διαφορά. 

Ένα 40€ περίπου χοντρικά δλδ.Ε εντάξει,κλαιν μαιν.Προτιμώ να έχω το κεφάλι μου ήσυχο :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...