Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Nnoutas είπε

Περίμενε να λήξει ο μήνας και μετά ακολουθείς τις οδηγίες.

Αν δεν έχει saves  δεν βλέπω λόγο να χάσει 13€

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 3/4/2022 στις 10:57 ΠΜ, sphinxgr είπε

Για όσους θέλουν να στακάρουν 3μηνες τουρκίας Ultimate (έχουν ήδη ενεργή Ultimate δηλαδή) . Έβαλα 3 μόλις, των 3 μηνων η κάθε μια.

Το Link των συνδρομών https://www.eneba.com/xbox-xbox-game-pass-ultimate-3-month-subscription-xbox-one-windows-10-xbox-live-key-turkey

Αγόρασα απο τους ακόλουθους 2.

image.png.3fb096d3bbae1de8369e9a05c24b89ea.png

Οι χρεώσεις που μου έγιναν είναι οι ακόλουθες

image.png.325352f8be0ce5928947e54422975d5f.png

Το vpn που είναι δωρεάν και δούλεψε εξαιρετικά στα windows, ήταν αυτό https://windscribe.com/

Το τελικό αποτέλεσμα αυτό:

image.png.0189b90c0581c4ca3d0dc208ace48c7c.png

Μόλις στόκαρα ακόμα μια 3μηνη Ultimate Τουρκίας με 10,49€ τελική τιμή από eneba με κωδικό έκπτωσης 3% AXEL. Προτείνω να φτιάξετε λογαριασμό στην Eneba και να κανετε απο τον λογαριασμό σας αγορές, ώστε αν κάτι πάει στραβά να έχετε ιστορικό. 

https://www.eneba.com/xbox-xbox-game-pass-ultimate-3-month-subscription-xbox-one-windows-10-xbox-live-key-turkey

image.png.3feb674ee2971000824a776d73c797a2.png

Το vpn που είναι δωρεάν και δούλεψε εξαιρετικά στα windows, ήταν αυτό  https://windscribe.com/

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/5/2022 στις 4:16 ΜΜ, sphinxgr είπε

Απο Τουρκία και PC εμένα πάντως μου δούλευε υποδειγματικά το Windscribe.

Κάποιος το είχε γράψει εδώ μέσα, το δοκίμασα και πραγματικά είναι εξαιρετικό και δωρεάν. 

η free έκδοση του Windscribe υποστηρίζει Τουρκία; γιατί σύμφωνα με αυτό https://windscribe.com/upgrade η Τουρκία εμφανίζεται μόνο στην Pro έκδοση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, tempo είπε

η free έκδοση του Windscribe υποστηρίζει Τουρκία; γιατί σύμφωνα με αυτό https://windscribe.com/upgrade η Τουρκία εμφανίζεται μόνο στην Pro έκδοση

Υποστηρίζει κανονικά. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 25/5/2022 στις 7:23 ΜΜ, Erevus είπε

Είναι ιδέα μου ή τελευταία στο Gamepass μπαίνουν εντελώς αδιάφορα games; 😱

Δεν θα το έλεγα.... Τα παρακάτω μπήκαν-μπαίνουν μόνο τον μήνα Μάϊο....

  • Sniper Elite 5 (Console, PC) — 26 Μαΐου
  • Pac-Man Museum+ (Console, PC) — 27 Μαΐου
  • Farming Simulator 22 (Cloud, Console, and PC) — 19 Μαΐου
  • Jurassic World Evolution 2 (Cloud, Console, and PC) — Ήδη διαθέσιμο
  • This War Of Mine: Final Cut (Console, PC, Cloud) — Ήδη διαθέσιμο
  • NHL 22 (EA Play) (Console) — Ήδη διαθέσιμο
  • Trek to Yomi (Console, PC, Cloud) — Ήδη διαθέσιμο

Και ήδη έχει ανακοινώσει τα παρακάτω για τον Ιούνιο.

For Honor: Marching Fire Edition - June 1

Assassin's Creed Origins - June 7

Shadowrun Trilogy - June 21

Escape Academy - June 28

Επεξ/σία από SKRUTZ
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, barman_ είπε

παιζει παλι σε αρκετους 1 ευρω για 3 μηνες..ποια ειναι η πιο συμφερουσα επιλογη που εχουμε τωρα?

Διαβάζεις το 2ο post.

Η ίδια διαδικασία με άλλο Vpn πρόγραμμα (Windscribe ), γίνεται κ με συνδρομές Τουρκίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έκανα μια 3μηνη με τον προαναφερθέντα τρόπο (windcribe-Τουρκία) σε ενεργή συνδρομή ultimate, με κόστος κάτω από 10€.

Η διαδικασία είναι πανεύκολη σε όσους λένε "που να μπλέκω με vpn". Δύο λεπτά υπόθεση. 

Δεν ξέρω αν έχουν τον τρόπο να καταλάβουν αυτό που κάνουμε, αλλά ας το πάμε όσο πάει.

Ευχαριστώ τον t.s.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πώ κι εγω με τη σειρά μου γι αυτούς που δεν θέλουν για οποιοδήποτε λόγο να ασχοληθούν με VPN (όπως εμένα) τι έκανα μόλις.

Προημερών έληξε η συνδρομή μου και κοιτούσα αυτές τις μέρες στο cdkeys για ανανέωση μήπως κατέβουν οι τιμές.

Σήμερα έχει την τρίμηνη global gold στα 9,59 ευρώ σαν daily deal (δεν ξέρω τι ώρα αλλάζουν οι προσφορές) συνεπώς το έτος με 4 τρίμηνες βγαίνει 38,36 ευρώ. Καθόλου άσχημα αν υπολογίσουμε οτι το ίδιο site έχει τη 12μηνη gold στα 44,39.

Αγοράζω 2 για αρχή, περνάω την πρώτη (απο desktop browser αν παίζει ρόλο) και τσούπ 1 μήνας δώρο αν ενεργοποιήσω λέει την αυτόματη ανανέωση! Μια χαρά στην πρώτη 4 μήνες τελικά, απενεργοποιώ την αυτόματη, περνάω τη δεύτερη τρίμηνη μου δίνει και πάλι ενα έξτρα μήνα!

Μην τα πολυλογώ όλες οι 3μηνες περάστηκαν σαν 4μηνες (με το άνοιξε-κλείσε της αυτόματης ανανέωσης) και βρέθηκα με 3 χρόνια global gold με 86,31 ευρώ το οποίο προφανώς θα μετατρέψω σε ultimate αλλά περιμένω λίγες μέρες μήπως μου εμφανίσει και μένα την προσφορά με το 1 ευρώ μιας και προς το παρόν ζητάει 12.99 αφου ήμουν πρόσφατος συνδρομητής.

Οπότε όποιος ενδιαφέρεται να τρέξει καθώς η τιμή θα αλλάξει οπώς επίσης φαίνεται να ισχύει ο εξτρα μήνας στην αυτόματη ανανέωση, τουλάχιστον με τις 3μηνες.

Το μόνο "ζόρι" και που θέλει προσοχή είναι η συνεχής αγορά και καταχώριση κωδικών και μην ξεχνάτε να κλείνετε την ανανέωση κάθε φορά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bad_freddy είπε

αλλά περιμένω λίγες μέρες μήπως μου εμφανίσει και μένα την προσφορά με το 1 ευρώ μιας και προς το παρόν ζητάει 12.99 αφου ήμουν πρόσφατος συνδρομητής.

Δεν θα την βγαλει. Αφορα μονο οσους δεν εχουν καθολου συνδρομη (αναφερει join for 1.00 euro)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SabotazNic είπε

Δεν θα την βγαλει. Αφορα μονο οσους δεν εχουν καθολου συνδρομη (αναφερει join for 1.00 euro)

Ναι το ξέρω, όπως επίσης οτι η προσφορά εμφανίζεται και στους παλιούς αρκεί να είναι ανενεργοί για κάποιο (άγνωστο) διάστημα οπότε σκέφτομαι μήπως περιμένω κάνα μήνα μπας και...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, bad_freddy είπε

Να πώ κι εγω με τη σειρά μου γι αυτούς που δεν θέλουν για οποιοδήποτε λόγο να ασχοληθούν με VPN (όπως εμένα) τι έκανα μόλις.

Προημερών έληξε η συνδρομή μου και κοιτούσα αυτές τις μέρες στο cdkeys για ανανέωση μήπως κατέβουν οι τιμές.

Σήμερα έχει την τρίμηνη global gold στα 9,59 ευρώ σαν daily deal (δεν ξέρω τι ώρα αλλάζουν οι προσφορές) συνεπώς το έτος με 4 τρίμηνες βγαίνει 38,36 ευρώ. Καθόλου άσχημα αν υπολογίσουμε οτι το ίδιο site έχει τη 12μηνη gold στα 44,39.

Αγοράζω 2 για αρχή, περνάω την πρώτη (απο desktop browser αν παίζει ρόλο) και τσούπ 1 μήνας δώρο αν ενεργοποιήσω λέει την αυτόματη ανανέωση! Μια χαρά στην πρώτη 4 μήνες τελικά, απενεργοποιώ την αυτόματη, περνάω τη δεύτερη τρίμηνη μου δίνει και πάλι ενα έξτρα μήνα!

Μην τα πολυλογώ όλες οι 3μηνες περάστηκαν σαν 4μηνες (με το άνοιξε-κλείσε της αυτόματης ανανέωσης) και βρέθηκα με 3 χρόνια global gold με 86,31 ευρώ το οποίο προφανώς θα μετατρέψω σε ultimate αλλά περιμένω λίγες μέρες μήπως μου εμφανίσει και μένα την προσφορά με το 1 ευρώ μιας και προς το παρόν ζητάει 12.99 αφου ήμουν πρόσφατος συνδρομητής.

Οπότε όποιος ενδιαφέρεται να τρέξει καθώς η τιμή θα αλλάξει οπώς επίσης φαίνεται να ισχύει ο εξτρα μήνας στην αυτόματη ανανέωση, τουλάχιστον με τις 3μηνες.

Το μόνο "ζόρι" και που θέλει προσοχή είναι η συνεχής αγορά και καταχώριση κωδικών και μην ξεχνάτε να κλείνετε την ανανέωση κάθε φορά.

Αυτή τη στιγμή η 3μηνη global gold στο cdkeys έχει κατέβει κι άλλο στα 8.39 ευρώ αρα μπορείτε να βάλετε 3 χρόνια global gold με 75.51 ευρώ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Δεν θα την βγαλει. Αφορα μονο οσους δεν εχουν καθολου συνδρομη (αναφερει join for 1.00 euro)

Μετά από κάποιους μήνες το ξαναβγάζει.

Εννοείται δεν αξίζει να περιμένει ο φίλος, μπορούν να το εκμεταλλευθούν βέβαια εκείνοι που κάνουν share και αγοράζουν εναλλάξ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...